Strana 6 z 7 PrvníPrvní ... 4567 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 76 do 90 z 103

Téma: amanda (jiny hrac) --> Britny

  1. #76
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    nebudu sem psát romány to za mě určitě zvládne wowzor s rozborem dema...viděl sem celé demo vzhledem ke své už asi 14 leté praxi co se admina nebo CHH týká si upřímně myslím, že dokážu rozeznat wh aniž by někdo zabíjel přes zdi nebo si chodil na jistotu pro killy. Samozřejmě tě respektuju dhaaqu, ale máš svou obhajobu založenou na tom, že borec ultimátně dobře slyší a časy se tak dají vysvětlit. Ale ve většině úseků dema i když za ním přímo někdo běží nebo dupe neslyši vůbec nic a vesele si běží dál, jak kdyby měl zaplou hudbu což si já osobně myslím, že měl po celou dobu hraní. Takže mně přijde obhajoba, že byl hráč slyšet irelevantní. Jeho pohyb po mapě, když běží s vlajkou tak v 9/10 případů lapne nůž nikam se nedívá a frčí domů, ale když je někdo vidět přes wh tak se pro jistotu otočí 8x a vždycky ví, jestli rovnou mířit do kina nebo pod kino. Jen tak pro zajímavost, Vám to možná přijde jako úplná blbost, ale podívej se na čas cca 11:35. Každej dobrej hráč a on tady tvrdí, že to hraje 10 let čemuž nesvedčí ani jeho skill a už vůbec ne aim, by se prvně podíval do kina, protože ses krytej bednou, ale on vidí přes wh dva na slepým, takže ho kino ani nezajímá a hned míří dolů a takových věcí je tam spousta.

  2. #77
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,538

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Napiš mi prosím tě JAKÝ osobní problém s tebou mám? Kdy sem s tebou měla nějaké problémy? Nikdy sem ti ban nedala, ani ve hře nic neproběhlo. Já ani netušila, že si to ty, nějaká amanda, banovala sem na základě dema, které sem viděla. Takže něco osobního do toho vůbec netahej. Je to nesmysl. Počkám v pohodě na další adminy, jestli další napíšou, že je to cheat, tak já nebudu už nic řešit.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #78
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno dlxsf Zobrazit příspěvky
    nebudu sem psát romány to za mě určitě zvládne wowzor s rozborem dema...viděl sem celé demo vzhledem ke své už asi 14 leté praxi co se admina nebo CHH týká si upřímně myslím, že dokážu rozeznat wh aniž by někdo zabíjel přes zdi nebo si chodil na jistotu pro killy. Samozřejmě tě respektuju dhaaqu, ale máš svou obhajobu založenou na tom, že borec ultimátně dobře slyší a časy se tak dají vysvětlit. Ale ve většině úseků dema i když za ním přímo někdo běží nebo dupe neslyši vůbec nic a vesele si běží dál, jak kdyby měl zaplou hudbu což si já osobně myslím, že měl po celou dobu hraní. Takže mně přijde obhajoba, že byl hráč slyšet irelevantní. Jeho pohyb po mapě, když běží s vlajkou tak v 9/10 případů lapne nůž nikam se nedívá a frčí domů, ale když je někdo vidět přes wh tak se pro jistotu otočí 8x a vždycky ví, jestli rovnou mířit do kina nebo pod kino. Jen tak pro zajímavost, Vám to možná přijde jako úplná blbost, ale podívej se na čas cca 11:35. Každej dobrej hráč a on tady tvrdí, že to hraje 10 let čemuž nesvedčí ani jeho skill a už vůbec ne aim, by se prvně podíval do kina, protože ses krytej bednou, ale on vidí přes wh dva na slepým, takže ho kino ani nezajímá a hned míří dolů a takových věcí je tam spousta.
    je to tvoj názor, čo sa týka skillu alebo podobne, boli časy, keď som hral pravidelne, teraz si to zapnem raz za mesiac, k tomu koľko rokov hrám/hral som sa vyjadrovať nemôžeš, pretože to vedieť nemôžeš, iba žeby som ten steam účet ukradol a tie nahrané hodiny boli fake však? čím menej človek hrá, tým viac klesá skill...k zvuku..rovnako netušíš aké mám slúchadlá, ako mám nastavený zvuk, čo mám alebo nemám pri cs pustené a ktoré zvuky považujem v cs za dôležité, kedy sa na daný zvuk sústredím a kedy mi je ukradnutý ale je to tvoj názor, čiže beriem, k tomu skillu, bolo to for fun, akonáhle ma istí hráči z tohto serveru vyzvali na aim 1vs1, tak to bolo úplne niečo iné...vieš, takéto random hranie mi je ukradnuté, ale slúchadlá si dám vždy aj keď nehrám v tom momente cs

  4. #79
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Napiš mi prosím tě JAKÝ osobní problém s tebou mám? Kdy sem s tebou měla nějaké problémy? Nikdy sem ti ban nedala, ani ve hře nic neproběhlo. Já ani netušila, že si to ty, nějaká amanda, banovala sem na základě dema, které sem viděla. Takže něco osobního do toho vůbec netahej. Je to nesmysl. Počkám v pohodě na další adminy, jestli další napíšou, že je to cheat, tak já nebudu už nic řešit.
    osobné to začalo byť vtedy, keď som napísal, že si neschopná a to sa ťa dotklo takým spôsobom, že nevieš pripustiť, že ide o čas bez WH aj keď ti bola celá situácia vysvetlená mnou aj adminom, namiesto toho sa chytáš aj poslednej nitky, len aby neutrpela tvoja reputácia

  5. #80
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Tak sou tam 3 časy,co nesouhlasej s realitou.
    Naposledy upraveno ParadoXX; 03-02-17 v 01:28.

  6. #81
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,538

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno eRkoo Zobrazit příspěvky
    osobné to začalo byť vtedy, keď som napísal, že si neschopná a to sa ťa dotklo takým spôsobom, že nevieš pripustiť, že ide o čas bez WH aj keď ti bola celá situácia vysvetlená mnou aj adminom, namiesto toho sa chytáš aj poslednej nitky, len aby neutrpela tvoja reputácia
    OK nebudem tu už spamovat, takže naposled. Nedělá mi problém dát někomu UB (těch sem dala za celou dobu asi jen 3 co mám vůbec práva) Nedělá mi problém si přiznat chybu a omluvit se, reputace mě nejak netrápí a pokud někdo jako ty o mně píše, jak jsem neschopná, tak je to něco jako když mi někdo ve hře napíše, že mám cheaty - prostě to neřeším. Nejsem vůči tobě nějak zaujatá nic, že si to napsal, jen se držím svého přesvědčení. Pokud ho přebije více adminů, co budou pro UB, dám ti ho. Tot vše, zatím.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #82
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    OK nebudem tu už spamovat, takže naposled. Nedělá mi problém dát někomu UB (těch sem dala za celou dobu asi jen 3 co mám vůbec práva) Nedělá mi problém si přiznat chybu a omluvit se, reputace mě nejak netrápí a pokud někdo jako ty o mně píše, jak jsem neschopná, tak je to něco jako když mi někdo ve hře napíše, že mám cheaty - prostě to neřeším. Nejsem vůči tobě nějak zaujatá nic, že si to napsal, jen se držím svého přesvědčení. Pokud ho přebije více adminů, co budou pro UB, dám ti ho. Tot vše, zatím.
    v poriadku, aspoň sa tu ďalej nemusí spamovať. Na verdiktu mi už nezáleží, po tomto tu už ďalej hrať aj tak nebudem.

  8. #83
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    894

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Hey guys,
    vidím, že se tu ozvali dva, kteří prohlásili berryho za čistého, takže se do toho vložím časíky no :)

    Časy budu dávat s popisky tak, jak jsem si je popsal na papír.

    Pro ty, kteří ho obhajují, že hraje děsně podle zvuku, tak doporučuji podívat se na časy:

    11:05 - v uších nastláno? Jeden z mnoha důkazů, že se neorientuje podle zvuku
    12:20 - nejde o to enemy za dveřmi, ale že mu za zády dupe enemy jako stádo slonů, to ho těžce netrápí
    20:03+ - sound nezájem

    Takových časů tam je snad 15, kdy slyší enemy, kterému by měl věnovat pozornost a vůbec si ho nevšímá.

    A teď to juicy :)

    4:50 - o x. nemohl vědět, celou dobu walkoval
    4:53-54 - zajímavej wall look, pochopil bych, kdyby se takhle šteloval a pak se podíval doprava do baráku, ale on čumí jen do zdi a pak se otočí na schody. Pročpak? Vzhledem k tomu, že asi 15 s před touhle akcí tam x. zabil jeho team mate, mohl teoreticky podle radaru předpokládat, že tam někde bude, ale z logiky věci by měl usuzovat, že je to ten, který dupe na schodech, ne ten, o kterém normálně nemohl vědět.
    6:20 a dalších 10 podobných časů - pokaždé, když jde pro vlajku, vůbec ho nezajímá její okolí. Je to přece místo, kde bych enemy očekával, poslední možnost zabít tě před tím než ji doneseš
    7:12 - nevidí a už střílí, enemy vyskočil až po výstřelu
    7:26 - nezajímá ho nic než knihovna
    8:30 - wall look, nemohl o něm vědět, enemy měl jít logicky jako cover s vlajkou, místo toho zůstal nesmyslně ležet, neměl tam vůbec být, přesto si pro něj přišel
    9:48 - odzoomoval a jakmile ho viděl (s wh, bez wh samozřejmě ne), hned se vracel crossem zpátky
    11:43 - nemohl vědět, že se z modrejch dvěří vrátí (proč by to taky dělal?), nesmyslná akce a nesmyslný cross placement
    14:58 - když tak dobře vidí invisible, proč tady měl problém trefit ho na dva metry?
    19:12 - stupid cross placement a hodně rychle si rozmyslel, kudy půjde s vlajkou. Šel tam sice jeho team mate, ale x. mohl být na lávce nebo terase, přesto běží pozpátku a checkuje si jen dolní falešnou
    24:50 - chtěl na něj vylézt, už se rozcházel, ale v tu chvíli začal enemy walkovat k němu, tak zalezl a poslušně čekal
    29:10 - zajímavý wall look na enemy pod kinem a pak rychlá reakce na invis
    29:39 - co konkrétně si kryje? Nabíhá pod kino s crossem do nikam, jaký bude asi důvod? Když periferně něco sleduješ, nedíváš se do středu obrazovky a tudíž se nesoustředíš, kam míříš crossem...
    30:10 - proč nešel falešnou jako každé kolo předtím???
    31:23 - vychází barákem k lávce a míří si pod nohy + frag pod lávkou
    33:59 - na midě pozastavil (poprvé a naposledy), potřeboval si asi odfrknout, co?
    35:17 - zajímavě se nalepil na stěnu, hm?
    36:35 - :) enemy ve špíně, určitě reakce čistého hráče
    36:37 - vidím enemy walkovat schody v baráku, ale kousek popoběhnu a ujistím se, že mi neleze do kina (udělal to jen v tomto čase)
    36:43 - když už ho na midě slyšel a chtěl checknout špínu, nemusel mířit půl metru nad ní...
    37:00 - gold
    40:20 - nebudu jako obvykle spěchat na falešnou, ale počkám si kluky z pekla
    41:23 - škoda, že byl za rohem, co?
    41:28 - jasně, týpek mohl utéct dál na koberce, ale stejně pro jistotu tu díru pošlu na jedno místo, kdyby náhodou
    42:40 - kámo sorry, vidím tě i přes roh
    43:53 - tušil, že tam budou a ještě k tomu u bedny :)
    44:05 - čerešnička na závěr, ponechám bez komentáře
    Naposledy upraveno wowz0r; 02-02-17 v 18:52.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  9. #84
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    894

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno dlxsf Zobrazit příspěvky
    nebudu sem psát romány to za mě určitě zvládne wowzor s rozborem dema...viděl sem celé demo vzhledem ke své už asi 14 leté praxi co se admina nebo CHH týká si upřímně myslím, že dokážu rozeznat wh aniž by někdo zabíjel přes zdi nebo si chodil na jistotu pro killy. Samozřejmě tě respektuju dhaaqu, ale máš svou obhajobu založenou na tom, že borec ultimátně dobře slyší a časy se tak dají vysvětlit. Ale ve většině úseků dema i když za ním přímo někdo běží nebo dupe neslyši vůbec nic a vesele si běží dál, jak kdyby měl zaplou hudbu což si já osobně myslím, že měl po celou dobu hraní. Takže mně přijde obhajoba, že byl hráč slyšet irelevantní. Jeho pohyb po mapě, když běží s vlajkou tak v 9/10 případů lapne nůž nikam se nedívá a frčí domů, ale když je někdo vidět přes wh tak se pro jistotu otočí 8x a vždycky ví, jestli rovnou mířit do kina nebo pod kino. Jen tak pro zajímavost, Vám to možná přijde jako úplná blbost, ale podívej se na čas cca 11:35. Každej dobrej hráč a on tady tvrdí, že to hraje 10 let čemuž nesvedčí ani jeho skill a už vůbec ne aim, by se prvně podíval do kina, protože ses krytej bednou, ale on vidí přes wh dva na slepým, takže ho kino ani nezajímá a hned míří dolů a takových věcí je tam spousta.
    Mluvíš mi z duše, díky, že to nemusím psát sám. Stačí, že jsem strávil hodinu a půl časováním.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  10. #85
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Hey guys,
    vidím, že se tu ozvali dva, kteří prohlásili berryho za čistého, takže se do toho vložím časíky no :)

    Časy budu dávat s popisky tak, jak jsem si je popsal na papír.

    Pro ty, kteří ho obhajují, že hraje děsně podle zvuku, tak doporučuji podívat se na časy:

    11:05 - v uších nastláno? Jeden z mnoha důkazů, že se neorientuje podle zvuku
    12:20 - nejde o to enemy za dveřmi, ale že mu za zády dupe enemy jako stádo slonů, to ho těžce netrápí
    20:03+ - sound nezájem

    Takových časů tam je snad 15, kdy slyší enemy, kterému by měl věnovat pozornost a vůbec si ho nevšímá.

    A teď to juicy :)

    4:50 - o x. nemohl vědět, celou dobu walkoval
    4:53-54 - zajímavej wall look, pochopil bych, kdyby se takhle šteloval a pak se podíval doprava do baráku, ale on čumí jen do zdi a pak se otočí na schody. Pročpak? Vzhledem k tomu, že asi 15 s před touhle akcí tam x. zabil jeho team mate, mohl teoreticky podle radaru předpokládat, že tam někde bude, ale z logiky věci by měl usuzovat, že je to ten, který dupe na schodech, ne ten, o kterém normálně nemohl vědět.
    6:20 a dalších 10 podobných časů - pokaždé, když jde pro vlajku, vůbec ho nezajímá její okolí. Je to přece místo, kde bych enemy očekával, poslední možnost zabít tě před tím než ji doneseš
    7:12 - nevidí a už střílí, enemy vyskočil až po výstřelu
    7:26 - nezajímá ho nic než knihovna
    8:30 - wall look, nemohl o něm vědět, enemy měl jít logicky jako cover s vlajkou, místo toho zůstal nesmyslně ležet, neměl tam vůbec být, přesto si pro něj přišel
    9:48 - odzoomoval a jakmile ho viděl (s wh, bez wh samozřejmě ne), hned se vracel crossem zpátky
    11:43 - nemohl vědět, že se z modrejch dvěří nevrátí (proč by to taky dělal?), nesmyslná akce a nesmyslný cross placement
    14:58 - když tak dobře vidí invisible, proč tady měl problém trefit ho na dva metry?
    19:12 - stupid cross placement a hodně rychle si rozmyslel, kudy půjde s vlajkou. Šel tam sice jeho team mate, ale x. mohl být na lávce nebo terase, přesto běží pozpátku a checkuje si jen dolní falešnou
    24:50 - chtěl na něj vylézt, už se rozcházel, ale v tu chvíli začal enemy walkovat k němu, tak zalezl a poslušně čekal
    29:10 - zajímavý wall look na enemy pod kinem a pak rychlá reakce na invis
    29:39 - co konkrétně si kryje? Nabíhá pod kino s crossem do nikam, jaký bude asi důvod? Když periferně něco sleduješ, nedíváš se do středu obrazovky a tudíž se nesoustředíš, kam míříš crossem...
    30:10 - proč nešel falešnou jako každé kolo předtím???
    31:23 - vychází barákem k lávce a míří si pod nohy + frag pod lávkou
    33:59 - na midě pozastavil (poprvé a naposledy), potřeboval si asi odfrknout, co?
    35:17 - zajímavě se nalepil na stěnu, hm?
    36:35 - :) enemy ve špíně, určitě reakce čistého hráče
    36:37 - vidím enemy walkovat schody v baráku, ale kousek popoběhnu a ujistím se, že mi neleze do kina (udělal to jen v tomto čase)
    36:43 - když už ho na midě slyšel a chtěl checknout špínu, nemusel mířit půl metru nad ní...
    37:00 - gold
    40:20 - nebudu jako obvykle spěchat na falešnou, ale počkám si kluky z pekla
    41:23 - škoda, že byl za rohem, co?
    41:28 - jasně, týpek mohl utéct dál na koberce, ale stejně pro jistotu tu díru pošlu na jedno místo, kdyby náhodou
    42:40 - kámo sorry, vidím tě i přes roh
    43:53 - tušil, že tam budou a ještě k tomu u bedny :)
    44:05 - čerešnička na závěr, ponechám bez komentáře
    krásne popísané, profi práca a všetko "čisté" wh časy
    k zvuku som sa vyjadril, orientujem sa podľa neho, keď to uznám za vhodné, keď som mal vlajku, tak bol zvuk druhoradý a prvotným cieľom bolo ujsť, sem tam som hral v pozadí na hudbe , sem tam nie...nevieš, ako to hrám a ako vnímam zvuk, čiže sa nevieš oprieť o to, že sa ním všeobecne neriadim, ale je to tvoj názor...počkám si už len na koniec a potom zbohom (si rád? aj ja)

  11. #86
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,388

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Tak to už je pořádný oříšek, když hráč vypíná a zapíná hudbu :)

  12. #87
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    hovorím, že sem tam si zahrám cs s hudbou, sem tam si cs zahram bez hudby, nie v ten isty moment, ale ok

  13. #88
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    894

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    V ten istý moment hrát s hudbou a bez hudby? Wow, to ani David Copperfield neumí!


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  14. #89
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Cross 6 metrů do země, že by se dala kopat jáma, cross placement a pohyb funny jak cyp (myšleno přesně podle toho, jak jsou v zorném úhlu enemy atd.), nic ve zlém, myslím, že wowzorův časovací sloh bych ohodnotil známkou 1*.

  15. #90
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Toto bude moja posledná vec pre csko.cz. Za mňa WH.

    Tak prej nebude.
    Naposledy upraveno Saintpepo; 20-02-17 v 21:29.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •