Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Insanity - zabranovanie vzbury - JB6

  1. #1

    Insanity - zabranovanie vzbury - JB6

    meno,steamid,ip - Insanity. STEAM_0:0:85629432 109.224.84.182 CZ

    demo - https://uloz.to/!VJGwCgO5jaJe/niko2-dem

    Insanity bol simonom a zabil hraca v zavretej cele ktory mal zbran a strielal s nou do zeme cize zabranoval vzbure a ani nepovedal ze ma tu zbran vyhodit a je to pekne vidiet na deme + hrac po zapnuti nahody v boxe povedal (ked sme boli 3 hraci na zive) ze nikto nesmie byt v "skupinke" na jednom pase nahody proste ze kazdy hrac musi byt iba na 1 policku to neviem ci sa tiez nejako riesi alebo nie ale je to tam tiez na deme

    PS: nazov dema si nevsimajte a neviem v aky cas ten precin urobil (myslim cas na deme) a je to dlhsie demo
    steam - dominosvk4

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Insanity - zabranovanie vzbury - JB6

    Ahoj, teoreticky vzpouře zabraňovat mohl, ale prakticky jen zamezil vzpouře, aby se mohlo Simonovat já taky klidně zabiju typka co má zbraň v zavřené celé a je mi to jedno. Pravidla to tak určují jasně. ČT je oprávněno zabít vězně, který drží zbraň. Nemusí být ani hledaný.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3

    Re: Insanity - zabranovanie vzbury - JB6

    Zdravím, nahlášený hráč neudělal nic, co by bylo proti pravidlům hry.

  4. #4

    Odpověď: Insanity - zabranovanie vzbury - JB6

    a ohladne toho ze zabil vezna co mal zbran a vystrielaval ju v cele tak to som nevedel to je moja chyba ale ohladne toho ze dal nahodu a zakazal 3 hracom ktory som bol ja jeden z nich ist na rovnake policko resp. nemohli byt 2 hraci na 1 policku v nahode ako povedal "inak kill" tak to nemoze povedat ze nemozu byt 2 na jednom policku (lajne) v cele pocas nahody
    steam - dominosvk4

  5. #5

    Re: Insanity - zabranovanie vzbury - JB6

    Může.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •