Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 52

Téma: teecko --> Grakon2702

  1. #31

    Re: teecko --> Grakon2702

    Délka banu nebyla ovlivněna historií banů. Délku dávám za úmyslný FK či MFK pořád stejnou. Historie banů mě pouze přesvědčila, abych protentokrát nic nezkracoval.

  2. #32
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Jsem měl za to, že historie banů funguje tak, že se kouká na bany se stejným důvodem lel. Né že hráč dostane ban za spam a pak se mu díky tomu dá měsíc za to že třeba někoho zpičoval bez uražek do rodiny

    E: Jinak trochu mimo ne ? Banovat FK a MFK stejnou délkou ačkoliv je MFK alespon podle mě o dost vážnější.
    Naposledy upraveno teecko; 30-09-18 v 13:12.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Zdravím,
    asi to zhrniem, pretože sa v tom začínam strácať.
    Hráč porušil pravidlá serveru, že udelil úmyselný FK a nie z neznalosti pravidiel.
    Nebolo dokázané, že hráč udelil FK za to, že niekto niečo bugol.
    Bolo dokázané, že hráč udelil úmyselný FK.
    Taktiež banujúci admin napísal v zmysle to, že banoval podľa pravidiel, kde je síce stanovená najvyššia dĺžka banu za tento priestupok, ale neprekročil ju.



    Už mi raz bola položená raz otázka ,,Prečo admini banujú FK / MFK na 3 týždne"? Ja som odpovedal, že sa taktiež aj rozdeľuje, či to je FK z neznalosti alebo z toho, že hráč úmyselne zabil druhého hráča. Ja som si stále položil otázku, či má vôbec cenu nechávať takých ľudí u CT, ktorý úmyselne zabijú hráča, leavnu/vysmejú sa/ostanú ako keby nič sa nestalo a ešte sa čudujú, že dostanú ban.

  4. #34
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    servus
    Poslední dobou moc hrotíte ty bany.... teecka taky nejak nemusim protože je to drzej trouba ale sem za UB/zkrácení.
    za tohle dát 3 týdny je moc pravidla nepravidla..
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  5. #35
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Já dal žádost o unban s tím, že jsem cca věděl že UB nedostanu, bo jsem ho zabil, ačkoliv admin nejsem a takové věci řešit nemám, ale čekal jsem že se mi to zkrátí tak na týden bo za kill za to že někdo bugoval ještě snad ban nebyl ( jsem rád že jsem průkopník v této disciplíně.)
    Ten hráč rád dělá bordel a kazí ostatním hru viz jeho Banlist. Přejíždění, ct tlačítka, bugování, spolupráce s CT, takže myslím že neni důvod si myslet, že si to vymýšlím .. Co bys udělal ty po tom co bys přišel na server když už je to bugnuté a on ti řekne že to neudělal ? Uděláš Tytyty a půjdeš pryč zase. ( leda že bys byl nuda a dáš ban protože to někdo řekne lel ) Vyřeším to jako všichni killem za bugnutí a je klid.

    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno teecko; 30-09-18 v 14:48.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  6. #36

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Nechápu ze jeden úmyslný FK zabanujes na tři týdny a nezkratis to kvůli historii ikdyz polovina těch banu je od rádoby adminu, který tu teď banuji no mik na půl roku, protože jim pak Pepik napsal ze jsou idioti.
    Nevím proč musíš 80% banu přestřelit do ty nejdelší mozny délky, protože ikdyz ses v právu možná by ses měl zamyslet nad tím, jestli je to někdy na místě
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  7. #37

    Re: teecko --> Grakon2702

    Všechny moje bany jsou nastavené na největší délku. Jeden týden za no mik je taky maximum a dává ho každý. Tak co kdybych začal dávat za no mik zákaz jenom na jeden den? To už by se zase dalším nelíbilo. Pokud se spoustě lidem nelíbí zákazy o délce tří týdnů za házení zbraní nebo úmyslné FK, tak ať se to v pravidlech změní.

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,481

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Nechápu ze jeden úmyslný FK zabanujes na tři týdny a nezkratis to kvůli historii ikdyz polovina těch banu je od rádoby adminu, který tu teď banuji no mik na půl roku, protože jim pak Pepik napsal ze jsou idioti.
    Nevím proč musíš 80% banu přestřelit do ty nejdelší mozny délky, protože ikdyz ses v právu možná by ses měl zamyslet nad tím, jestli je to někdy na místě

    Tak jsem rád, že tu máme aspoň jednoho plnohodnotnýho admina na JB a tím nemůže být nikdo jinej, než ty)) Úplnej hrdina z řad obyčejných lidí, co vždy příjde na zavolanou, hotovej Mič Bjůkenen a soudce Barbara v jedný osobě.Za mě je to jasných 11 z 10 možných bodů.

    To, že 3 týdny jsou moc ví naprostá většina. Hlavně ten,kdo má v sobě aspoň kousek zdravýho rozumu a neřídí se pravidly na 101% a má štipku nadhledu. Je 21. století a my tu řešíme jednu ujebanou hlavu na JB už týden. Ať je téčko jakej chce, tak nikdy jsem se nesetkal s tím, že by musel lhát jak ocas. Myslím, že dostatečně popsal to, co se na serveru stalo a já mu to úplně schvaluju a bejt to jen na mně, tak už má zákaz dávno zkrácenej. 100 lidí, 100 chutí.

    Podle mě se už tu nic nezmění, omluva proběhla, zkrácení však ne. Bohužel si hráč bude muset nejpíš počkat až mu zákaz vyprší úplně.

    Tady se už jen dál a dál budou kupit sračky,sračky a zase další sračky.

    PS: Asi by bylo na čase se taky zamyslet nad tím, že nemůžeš striktně používat metr pravidel na různé situace, který na serveru nastanou.

    E: Je vidět, že tu část směřovanou k tvojí osobě a tvýmu postu jsi úplně, ale úplně nepochopil. Ale víc to řešit taky nehodlám, jde tu hlavně o zcela jinou věc, než o nás 2 ))
    Naposledy upraveno Toy; 30-09-18 v 22:29.

  9. #39

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Nechtěl sem úplně reagovat na post Jiřího, ale s lehkým nádechem ironie muzu říct ze tvůj post je v podstatě o ničem. V první části ze mě v podstatě uděláš kokota a v ty druhy se mnou souhlasis, každopádně 90% z vás nepochopilo o co mi jde. Ze se tu banuji nesmysly sme si všichni všimli. Nebo spis ne nesmysly ale bany na nesmyslně dlouhou dobu, a sorry ale nejsem Britny abych argumentoval nesmyslama, ale když už souhlasis s tím, ze tenhle ban je picovina tak se k moji osobě prosím nevyjadruj, díky.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  10. #40

    Re: teecko --> Grakon2702

    Chtěl bych připomenout tři důvody, proč nemíním ban zkrátit:

    Spoiler Spoiler:


    Taky bych chtěl poznamenat zajímavou věc. Na jednu stranu si tu někdo myslí, že tří týdení zákaz je pro teecka moc přísný trest a na druhou stranu v jiné žádosti, kde má hráč čistý banlist, ten samý člověk odmítá zkrátit permanentní zákaz hráči, který měl mít dle pravidel nastavenou tu samou délku jako tady.


    Můj oprávněný ban s oprávněnou délkou může být zkrácen jedině v jednom z těchto případů:

    1. Většina administrátorů se shodne na tom, že by se měl ban výjimečně zkrátit. (výjimečné a vůči ostatním stejně zabanovaným neférové řešení)
    2. Výjimečným příkazem nebo samoučiněním lidí na vyšších pozicích. (opět výjimečné a vůči ostatním stejně zabanovaným neférové řešení)
    3. Změnou maximální délky v pravidlech. (opět výjimečně a vůči ostatním stejně zabanovaným neférové řešení, které však nabízí výhodný kompromis do budoucna pro všechny strany)
    Naposledy upraveno Grakon2702; 01-10-18 v 09:19.

  11. #41
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,089

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Každý ban je jedinečný a je potřeba přihlédnout k okolnostem, proto tady máme žádosti o unban a možnost vyjádřit se k banu. Když hráč napíše poměrně pochopitelný argument, proč to udělal, nemáme důvod mu nevěřit a nenarušil svým chováním nějak zásadně hru (naopak se narušení hry snažil zabránit, protože na serveru nebyl admin), je to ta správná příležitost ke zkrácení nebo unbanu.
    Změnu maximální délky v pravidlech není třeba dělat. Proto je taky maximální a podle okolností může být udělen zákaz nižší. Vždycky bylo nepsaným pravidel, že 3 týdny jsou za závažný MFK.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Taky bych chtěl poznamenat zajímavou věc. Na jednu stranu si tu někdo myslí, že tří týdení zákaz je pro teecka moc přísný trest a na druhou stranu v jiné žádosti, kde má hráč čistý banlist, ten samý člověk odmítá zkrátit permanentní zákaz hráči, který měl mít dle pravidel nastavenou tu samou délku jako tady.
    Ten hráč ale zásadně hru narušil. Unban má přislíbený, stačí během měsíce požádat a dostane ho, což sám akceptoval.
    Naposledy upraveno hofy; 01-10-18 v 09:45.

  12. #42

    Re: teecko --> Grakon2702

    Ten banlist není z jeho jediného herního účtu. Podívej se na seznam jeho založených témat, kde má X žádosti o UB za posledních pár měsíců. Úmyslný FK je věc, kterou hráči velice znepříjemní hru. V pravidlech není definovaný rozdíl banování mezi úmyslným FK a MFK, a tak to beru jako jednu věc. Výmluvu žadatele nemohu brát v potaz, protože nemá jak dokázat, proč to udělal. Máme pouze důkaz o tom, že to udělal, za což byl již správně potrestán.

  13. #43

    Re: teecko --> Grakon2702

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ten banlist není z jeho jediného herního účtu. Podívej se na seznam jeho založených témat, kde má X žádosti o UB za posledních pár měsíců. Úmyslný FK je věc, kterou hráči velice znepříjemní hru. V pravidlech není definovaný rozdíl banování mezi úmyslným FK a MFK, a tak to beru jako jednu věc. Výmluvu žadatele nemohu brát v potaz, protože nemá jak dokázat, proč to udělal. Máme pouze důkaz o tom, že to udělal, za což byl již správně potrestán.
    Příště si nesypej tolik toho heroinu do té cigarety...

  14. #44
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: teecko --> Grakon2702

    Grakone za1. sám se přiznal a uznal chybu i já když jsem neměl práva jsem bugovaní cel zabíjel a myslím že nás bylo i více
    2. za jeden fk dát 3 týdny je moc ten hráč co dostal fk sám o sobě očividně něco porušil
    3. hloupost banovat jeden fk maximální délkou
    4. už mu to rovnou zrušte at se tu tahle volovina dál neřeší

  15. #45
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Re: teecko --> Grakon2702

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ten banlist není z jeho jediného herního účtu. Podívej se na seznam jeho založených témat, kde má X žádosti o UB za posledních pár měsíců. Úmyslný FK je věc, kterou hráči velice znepříjemní hru. V pravidlech není definovaný rozdíl banování mezi úmyslným FK a MFK, a tak to beru jako jednu věc. Výmluvu žadatele nemohu brát v potaz, protože nemá jak dokázat, proč to udělal. Máme pouze důkaz o tom, že to udělal, za což byl již správně potrestán.
    Jak jsem psal už předtím, měl jsem za to, že se při historii banů kouká především na bany se stejným důvodem. Tohle je pokud vím první ban za Fk co mám, takže tě moc nechápu.
    Když tu argumentuješ tím, že úmyslný FK velice znepříjemní hru, tak to by se mohly 3 týdny dávat i za bugování zbraní ne ? to velice znepříjemní hru více lidem než jen jeden.
    Je to celkem hezké, že to bereš jako výmluvu a né důvod. Kde si byl ty, když to bugoval, že si nebyl na serveru ? pls Výmluvy že máš real life si nech lel


    Ještě jedna věc
    "Většina administrátorů se shodne na tom, že by se měl ban výjimečně zkrátit. (výjimečné a vůči ostatním stejně zabanovaným neférové řešení)"
    Život neni fér viz tahle žádost. někdo si o UB požádat umí někdo ne, někdo se chová v UB žádosti slušně, někdo taky ne. Mě zase nepřijde fér, když ostatním dáš insta UB, protože se omluvili ( Jak můžeš vědět že to myslí vážně že to neudělaj ? Nevymýšlí si náhodou ? :O ) a já tu už týden píšu do žádosti, bo ty si tam někde loupeš perníček.
    Jinak možná sis toho nevšiml, ale většina adminů už tak učinila.
    Naposledy upraveno teecko; 01-10-18 v 12:53.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •