Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 28 z 28

Téma: Ako kotelna ku Cracku prisla

  1. #16


    9 z 9 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ako kotelna ku Cracku prisla

    Myslím že s žádným se jmenovaných adminů jsem nikdy neměl problémy. Někteří z Vás tu byli, když jsem tady začínal hrávat. Kluci, když vidím, že to asi nezměním, tak Vám vem patří můj dík za to, jak jste tady dokázali fungovat ve svém volném čase a obětovat hru pro dobro kotelny. Všem děkuji za podporu když jsem tu začínal jako admin. Snad všichni jste mi ochotně nabídli pomocnou ruku. Se slzou v oku si ještě živě pamatuju, když mě bones psal, "banuj na 100!" a to byl můj první ban. S gregem jsem si vyměnil názory, když mi dal první ban on :D, ale vše jsme v pohodě a klidu vyřešili. Je škoda, že tohle nemůžem taky vyřešit, aby jste se vrátily. Budete mi tu chybět. Odvedli jste tu dost dobré práce mládeži. Díky patří Vám.

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    68


    1 z 12 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ako kotelna ku Cracku prisla

    mrzí mě to.. gl&hf in rl :)
    s

  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    68


    2 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ako kotelna ku Cracku prisla

    když myslíš :)
    s

  4. #19
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ako kotelna ku Cracku prisla

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    No u mne to s naborem adminu nema moc co do cineni, odchazim hlavne kvuli nesoudrznosti adminu. Nekteri z nich si totiz mysli, ze jak dostanou prava, jsou pany na serverech a vehementne se to snazi dat hracum najevo. Premyslel jsem o tom dost dlouho a rozhodnuti padlo.
    Práveže poslednou dobou sme sa začali stretávať na serveroch snažili sme sa usporiadať niejaký ten gather , stretávali sa na TS a išli si spolu niekde zahrať a akurát keď sa všetko začne zlepšovať tie základy to vzdajú :-/ . Je to veľká škoda , ale už s tým asi nič neurobíme.

  5. #20
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    7 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ako kotelna ku Cracku prisla

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    No u mne to s naborem adminu nema moc co do cineni, odchazim hlavne kvuli nesoudrznosti adminu. Nekteri z nich si totiz mysli, ze jak dostanou prava, jsou pany na serverech a vehementne se to snazi dat hracum najevo. Premyslel jsem o tom dost dlouho a rozhodnuti padlo.
    To je škoda. Práve vy ste to držali v "rovnováhe". Teraz ...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #21
    Profesionální člen Avatar uživatele dEEEEEEEEEEL
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    310


    3 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ako kotelna ku Cracku prisla

    Citovat Původně založeno AnnoyingGreg Zobrazit příspěvky
    prdEEEEEEEEEEL
    Ahoj :-( Budeš tu chýbať [ Spolu s ostatnými ].

  7. #22
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ako kotelna ku Cracku prisla

    dôvod mojhu odchodu, som písal do chatu....kto ho chce vedieť, pm

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ako kotelna ku Cracku prisla

    :/ skoda.... budes mi chybat v hre :D:D
    to si posral.

  9. #24
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940


    Re: Ako kotelna ku Cracku prisla

    Greg možno my sme sa nemali dáko extra radi ale tvojho odchodu mi je dosť ľúto,ale aj ostatných adminov určite to bude veľká strata.

  10. #25
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522


    1 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ako kotelna ku Cracku prisla

    Greg aby som dodal..

    vela stastia v zivote , vela uspechov.. verim ze s teba bude dobry otec...


    moje posledne zbohom...
    to si posral.

  11. #26
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ako kotelna ku Cracku prisla

    Žádal jsem, aby neználkové důvodu odchodu/vyhazovu adminů do toho nestrkali svoje prsty. Nikdo to nedodržel a začala tu vznikat nálada proti každému, kdo opustil tým v tomto týdnu. Kotel se ať už v shoutboxu/TS/karlosovo topiku snaží uhejbat otázkám na čem založil tvrzení, že karlos vynáší. To stejné (skoro) globální ,,administrator´´pan ´´JezdecNaSněhu´´ zvaný Snowrider. Vůbec nemáš páru co se tu děje a zvedá se mi žaludek, že si dovolíš v tomto období žádat se zkušenostma které máš o globální práva. :D O tom jak se o odcházejících adminech vyjadřuješ ty sám se snad ani nebudeme bavit. Jsi tu sotva měsíc, takže být tebou se nepletu do ničeho velkýho, když pro to nemáš důkazy a podložené informace. To byla jenom taková rada, aby se ti jednou nestalo, že budeš srát fragy v kostkách, protože se ti to vymstí. Nevidim důvod podporovat dál kotelnu. Kotel to ostatně čekal, protože zastat se ex admina/moderátora je jasný akt nevděku vůči němu. Takže chci popřát všem hezkej zbytek života na kotelně, hodně štěstí Bia FZ Fantomas (brzo) Zeleno-růžový. Jsem rád, že jsem u Kotla probudil aspon trošku člověka v té karlosovo žádosti o ban a vyplodil ze sebe jeden řádek vděku pozůstalým adminum.

    Obrázek věnovaný pro slepě přesvědčené, kteří "mají" informace nás soudit..a konstatovali, že jsme zlouni kotelny :

    Naposledy upraveno AnnoyingGreg; 13-12-11 v 18:18.

  12. #27
    Expert člen Avatar uživatele snowrider
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    393


    1 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ako kotelna ku Cracku prisla

    Citovat Původně založeno AnnoyingGreg Zobrazit příspěvky
    Žádal jsem, aby neználkové důvodu odchodu/vyhazovu adminů do toho nestrkali svoje prsty. Nikdo to nedodržel a začala tu vznikat nálada proti každému, kdo opustil tým v tomto týdnu. Kotel se ať už v shoutboxu/TS/karlosovo topiku snaží uhejbat otázkám na čem založil tvrzení, že karlos vynáší. To stejné (skoro) globální ,,administrator´´pan ´´JezdecNaSněhu´´ zvaný Snowrider. Vůbec nemáš páru co se tu děje a zvedá se mi žaludek, že si dovolíš v tomto období žádat se zkušenostma které máš o globální práva. :D O tom jak se o odcházejících adminech vyjadřuješ ty sám se snad ani nebudeme bavit. Jsi tu sotva měsíc, takže být tebou se nepletu do ničeho velkýho, když pro to nemáš důkazy a podložené informace. To byla jenom taková rada, aby se ti jednou nestalo, že budeš srát fragy v kostkách, protože se ti to vymstí. Nevidim důvod podporovat dál kotelnu. Kotel to ostatně čekal, protože zastat se ex admina/moderátora je jasný akt nevděku vůči němu. Takže chci popřát všem hezkej zbytek života na kotelně, hodně štěstí Bia FZ Fantomas (brzo) Zeleno-růžový. Jsem rád, že jsem u Kotla probudil aspon trošku člověka v té karlosovo žádosti o ban a vyplodil ze sebe jeden řádek vděku pozůstalým adminum.

    Obrázek věnovaný pro slepě přesvědčené, kteří "mají" informace nás soudit..a konstatovali, že jsme zlouni kotelny :

    Nechcem sa hádať, pretože vo väčšine toho čo si písal máš pravdu, ale Môj Názor je jednoducho taký, že verím majiteľovi.
    Je to proste tak, aký som sa narodil taký som ostal, a prosím! Znovu sa do mňa môžeš začať púšťať, aby sa ti zo mňa "nezdvíhal" žalúdok, budem fórum navštevovať minimálne, a komentovať budem iba žiadosť o UnBan, v ktorej sa jedná konkrétne o mňa, máš čo si chcel snáď budeš spokojný, ale aj napriek tomu ti prajem pekný zvyšok života, či už v hre tak aj v reály ;).
    I love Snowman <3 :).
    Niesom žiadny Heepes čo verí že o 20 rokov bude lepší svet, SOM aky SOM.


  13. #28
    BUBEN
    Guest


    1 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Ako kotelna ku Cracku prisla

    Myslím, že tady dost lidi zapomíná komu to tady patří. Pokud se Kotel pro něco rozhodne, tak to tak bude. Takže tady vykřikovat jak to bude a nebude je docela zbytečné. Tím se nechci nijak zastávat snowridera.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •