Záhadný cheater na nonsteamu dostal NE jednou, NE dvakrát, DOKONCE ANI NE třikrát, ale minimálně až pětkrát stejnou IP díky úžasnému "jednoduchému programu na měnění IP", jak chudáček uberlowky. Shodou okolností cheater vždycky napojil maximálně do minuty od odpojení chudáčka hráče uberlowky, který si musí platit celých 80 centů za zpocené VIP na měsíc. Už to nevypadá jako náhoda, že? Tak zkus ze sebe dostat alespoň zbytky sebereflexe a přestaň si tu hrát na ublíženého. Jo a nezkoušej obcházení maskovat jednoduchou angličtinou, nedá se to číst. Teď k cheatingu.
Dema se dají stáhnout zde z webu http://hltv.csko.cz/?port=27049 a důkazy jsou následovné:
Demo ze dne 21. 2. 18:56 - hráč uberlowky 360Hz odpojí asi 3 a půl minuty po začátku mapy, za nějakých 20 sekund napojí obchazeč pod nickem DIP/STEAMIDCHANGER|0.99e
Demo ze dne 24. 2. 21:46 - hráč TRY HARD? uberlowky odpojí přibližně v 39. minutě mapy, do minuty napojí obchazeč DIP|STEAMIDCHANGERFOR0.99E
Demo ze dne 27. 2. 18:55 - hráč uberlowky 360Hz odpojí po 50. minutě, za minutu je napojený obchazeč DIP|STEAMIGCHANGER/0.99E
Ještě jednou upozorním, že na všech třech vypsaných případech se shoduje IP. Stejně jako se shoduje na dalších x banech.

Vzhledem k tomu, že dema dále nesahají (kdyby někdo nestihl stáhnout, já mám všechny dema stažené), tak nemá smysl vypisovat další bany, které ale mají vždy stejnou IP, jakou má hráč uberlowky. Upravil jsem i reason banu.