Strana 6 z 10 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 76 do 90 z 145

Téma: Něco pro Kotla [SuperHero]

  1. #76

    Re: Něco pro Kotla [SuperHero]

    Citovat Původně založeno Kazki Zobrazit příspěvky
    a pls uprav bat.. bo leva si kupim gun a uz tam je ciper/dexter.. ked mas chuckyho tak behas furt rychlo ale iba s knifem asi nejaky bug... a ozaj ten bug xp uz fakt nejde?? nejak sa mi to moc nezda..

    E:prosim ta urob aby sa expi ukladali na STEAM ID lebo dost ludi kradne nicky s XP..
    nikdo tam nicky nrekradne. no aspom moj nikdo neukradol. a kebyze poprosim kamarada nech mi nahadze XP cez moj nick tak to jako nemoze?
    Spoiler Spoiler:


  2. #77

    Re: Něco pro Kotla [SuperHero]

    noa coked je silni penguin co ta stale zabijaju s tim ? :D

  3. #78

    Re: Něco pro Kotla [SuperHero]

    penguy akurat menu drahu letu ale nezosiluje ucinok granatu.
    Spoiler Spoiler:


  4. #79
    Kotel
    Guest

    Re: Něco pro Kotla [SuperHero]

    Penguin je proti hracum, co rushujou nejakou chodbu, tak mu tam hodite 5 granatu a pak uz si to rozmysli.

  5. #80
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Re: Něco pro Kotla [SuperHero]

    chucky je nejaky bugly... neda mi niekedy speed a nezabijem s nim s knifem na 1 ranu..

  6. #81
    Profesionální člen Avatar uživatele EoL
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    339

    Re: Něco pro Kotla [SuperHero]

    ... Keby si cital, tak zistis ze chucky sa zapina az po revivnuti ( smrti )..


  7. #82
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Re: Něco pro Kotla [SuperHero]

    ou to fakt? toto som nevedel.. a co si myslis ze som retard?? kotel aj pisal ze chucky ta respawneaz za 5 minut a budes mat super rychlost a knifem zabijem na 1 ranu... a nesom pridrbany ze neviem kedy chuckyho mam a kedy nie... a aby uz niekto nenapisal taku koninu ako eol popisem svoj problem podrobnejsie...
    ked ma zabiju a mam chuckyho tk ma respawne ale niekedy nemam tu speed (idem ako s flashom) a niekedy sa mi stane ze knifem nezabijem na 1 ranu.. ten respawn je len raz za 5 minut...
    a kotel neviem ci to je bug s tym knifem alebo on len zdvojnasoby dmg??

  8. #83
    Nováček Avatar uživatele Neguin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    69

    Re: Něco pro Kotla [SuperHero]

    Penguin je nějak bugly aspoň u CT teď na DD1 jsem házel penguina a on nikam neletěl prostě přistál na zemi a T to šlo a všem CT to takhle bugovalo.
    Soccerjam 4EVER

  9. #84

    Re: Něco pro Kotla [SuperHero]

    Ano, me se taky stalo, ze Chucky nezabije na jednu ranu.Kotle zkus dat , aby Chucky dal 250 dmg.

  10. #85
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Re: Něco pro Kotla [SuperHero]

    250nee lebo sa dmg znizi koli armoru :D neviem ze kolko to bude ale daj na 500 :D nech je sranda :D

  11. #86
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    36

    Re: Něco pro Kotla [SuperHero]

    Kotle, znížil si pengovy vzdialenosť alebo čo? Funguje len keĎ je blízko nepriateľa čo je trochu nanič, kedže sa to používalo hlavne na konci kola keď bola nejaká lama zašitá niekde a by sa hľadala dalších 45 sekund..

  12. #87
    Profesionální člen Avatar uživatele EoL
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    339

    Re: Něco pro Kotla [SuperHero]

    1. Mal si to napisat podrobnejsie
    2. Chucky pokial viem nezabija na 1 ranu a dat mu 500 demage je dost blby napad, predstav si dexterov pripad ako by behal s batgirlem po mape a kazdeho knifoval na ranu..


  13. #88
    Kotel
    Guest

    Re: Něco pro Kotla [SuperHero]

    Chucky ma 2.5x vetsi damage s knifem. To je 162 damage zepredu a 275 zezadu. Kdyz mate takovou rychlost, tak proti tomu skoro neni obrana. Jenze pak tu mate hero:

    Shang-Chi (8) - Master of Kung Fu - Sance na protiutok pri bodnuti nozem a take mensi poskozeni od noze
    To mensi poskozeni funguje tak, ze kdyz date damage, tak se mu vrati nejaky hp, takze nekdy nestaci ani 2 kuchy. Pak vam muze utok vykryt a zabije to vas na malou sanci. Je to dobry hero na obranu proti nozum. Vetsinu low levelu dam na ranu, takze musi byt nejaka obrana proti tomu.
    Naposledy upraveno Kotel; 02-06-12 v 19:21.

  14. #89
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Re: Něco pro Kotla [SuperHero]

    eol kazdy to pochopil tk sa neoddrbavaj ze som to mal napisat podobnejsie.. ked nemas co napisat tk nepis ;-)

    a kotel s tou speed pri chuckym je co?? musi k tomu byt aj nejaky hero ?? kazdemu to fici len mne sa vlecie :D

  15. #90
    Kotel
    Guest

    Re: Něco pro Kotla [SuperHero]

    Hm, bug. Je to dost slozitej mod, je tam dost anomalii.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •