Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 34

Téma: PB

Threaded View

  1. #7

    Odpověď: PB

    Okej, ja ako profik dlhoročný hráč sa vyjadrím tiež, ak môžem :)
    1. Určite pridať 4_houses, ostatne nepoznám len nechcem nie sú veľké lebo pri našich kemperoch bude mať kolo hodiny, keď tak keď skončí čas aby skončilo aj kolo, na Waterlande to je niekedy večnosť
    2. Odstrániť určite de_paintball, neferova mapa už od nepamäti, takisto aj Waterland odstránit teda jedine ak by ten čas ukončil kolo
    3.urcite nie auru, to sa da len pri mode keď letia guľky rovno bez gravitácie
    4. V žiadnom prípade
    5. Ak budú stáť zato a rozmery budú mať rovnaké why not, myslím prekrytie plochy
    6. Zaujímave, možno pôjdem skúsiť
    7.moze byt
    8.ziadne songy, lebo na niektorých mapách kde sa rodia hneď pri sebe houses alebo tak to bude vadiť
    9. Nikdy to sa nedá počúvať, jedine keby to naspieval baxo
    10. Sry netuším čo to je
    Dropy sú podľa mňa tiež komplikovane, radšej nie
    ++++++++
    Už teraz mam bugy ze musím hráča trafiť 2 krát kým zomrie, stalo si mi už aj že som ho sekol knifom vyšla krv a žil ďalej :) podotýkam nebol hneď po respawne :)
    + pridať nejakého PB admina, veľa cheaterov tam beha :)
    Tento názor je aj od hráča KVPt m4tkiller, nechce sa mu písať tuna dik ľúbim vas
    ============
    Daronko určite nie kvôli 2 zásahov na kill ma gs viac hráčov, skor ide o zlu propagáciu tohoto servera, taktiež aj to že u nás sa je veľa profi hráčov a ti slabší nemajú žiadnu šancu, počas môjho banu som sa za 15 dní dostal na hlavnom PB serveri do topky bez VIP, proste luzri na gs hrajú, takisto aj furien niekedy vypnem keď tam prídeš ty lebo si nezahrám :D ale to sme tu neprišli riešiť :) proste 2 hity sú volovina
    Naposledy upraveno Thradak; 03-08-16 v 15:35.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •