Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 171

Téma: Kotelna 5v5 turnaj

Hybrid View

  1. #1
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    5 z 10 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Kotelna 5v5 turnaj

    Aha, on je admin, tak proč s ním zacházet stejně jako s obyčejným hráčem...Pardon, že sem něco napsal, už budu držet hubu a poslouchat, abych nebyl označen jako "osoba neoprávněná vstoupit do turnaje protože NemikD má týden práva a je velký pán"...

    Taky ti mám vzkázat, že ani Jura nedostal ban za cheaty, ale protože měl status "nežádoudí", ale tak ty jsi tu pán...
    Naposledy upraveno Smile; 17-01-12 v 19:39.
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Kotelna 5v5 turnaj

    Citovat Původně založeno Smile Zobrazit příspěvky
    Aha, on je admin, tak proč s ním zacházet stejně jako s obyčejným hráčem...Pardon, že sem něco napsal, už budu držet hubu a poslouchat, abych nebyl označen jako "osoba neoprávněná vstoupit do turnaje protože NemikD má týden práva a je velký pán"...

    Taky ti mám vzkázat, že ani Jura nedostal ban za cheaty, ale protože měl status "nežádoudí", ale tak ty jsi tu pán...
    Je mi jedno jak to bylo, je mi jedno co si o tom myslíš a jestli si chceš dál dokazovat to o co se snažíš, tak prosím přes PM, toto je diskuse k turnaji a nikoli volná diskuse.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •