Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: Nemůžu se připojit důvod: Kicked Only ppl from CZE SVK GBR are allowed.

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    2

    Odpověď: Nemůžu se připojit důvod: Kicked Only ppl from CZE SVK GBR are allowed.

    Vaše servery jsem měl rád, bohužel si nezahraji ze stejného problému. Nashle St!x

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Nemůžu se připojit důvod: Kicked Only ppl from CZE SVK GBR are allowed.

    kotle btw z tímto jsem si všiml maj problémy i z ostatní, prečo je to tak nastavené?

    Viz.
    Citovat Původně založeno Waskoo Zobrazit příspěvky
    Zdravím, potřeboval bych poradit s připojením na Vaše servery. Nevím jak to rozepsat, tak tu dám obrázek : http://s9.postimage.org/y35n3m431/problem.png
    Nevím proč mi to píše, a to jsem z česka a nic s internetem jsem nedělal, prostě najednou to začalo psát tu blbost.
    Zkoušel jsem přeinstalovat csko, steam, všechno i na jinej disk, stejnej problém. Dokonce jsem i zkoušel hrát přes NS zapnut jsem to, chvilku jsem hrál, vypnul, a po 2. zapnutí už to zase házelo chybu. Vůbec si s tímhle nevím rady, takže bych byl rád, kdyby mi z vás někdo poradil :) Kdyby jste někdo něco potřeboval vědět, klidně napište. Díky předem.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  3. #18
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Nemůžu se připojit důvod: Kicked Only ppl from CZE SVK GBR are allowed.

    Takhle je to nastavene odjakziva, protoze servery jsou delane pro cz,sk hrace. Podle ip na foru mas CZ adresu, tak jde asi o nejaky bug. Na chvili to vypnu a zjistime, jestli mas cz i na serveru.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •