Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Mensi dotaz

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    35

    Mensi dotaz

    Caute mensi dotaz. Chci se zeptat jestli se na serveru JB 1,2,3 davaji bany za TK. Diky moc za odpoved..

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Odpověď: Mensi dotaz

    nvm.. pokial viem sa začali dávať bany za úmyselne TK .. a teba neznášam už si mi dal aspoň 5 krat TK :D

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Mensi dotaz

    Nedávaj :D

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    35

    Re: Mensi dotaz

    diky

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Mensi dotaz

    Ah, vím co tě napadlo...ale když zabiješ simona tak je to JAKOBY rušení simona tím že ho zabiješ, takže za to by měl být ban..podle mého

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  6. #6
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Mensi dotaz

    Citovat Původně založeno zobas Zobrazit příspěvky
    Ah, vím co tě napadlo...ale když zabiješ simona tak je to JAKOBY rušení simona tím že ho zabiješ, takže za to by měl být ban..podle mého
    Ono sa dá vypozorovat z danej situácie, či to bol Umyselný TK, alebo dokonca Opakovaný umyselný TK. Obe veci banujem, ale záleží od okolnotí, aj admina.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: Mensi dotaz

    No hlavně že je adminů dost, že se nenabírá atd atd, a stejně mě ten kretén s vozíkem přejede a bum, admin nikde...

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Mensi dotaz

    Citovat Původně založeno .Piner Zobrazit příspěvky
    No hlavně že je adminů dost, že se nenabírá atd atd, a stejně mě ten kretén s vozíkem přejede a bum, admin nikde...
    ono i když tam byl leryx nebo spq tak mě stejně přejely když jsem byl simon...

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  9. #9
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Mensi dotaz

    Citovat Původně založeno .Piner Zobrazit příspěvky
    No hlavně že je adminů dost, že se nenabírá atd atd, a stejně mě ten kretén s vozíkem přejede a bum, admin nikde...
    dpc berte to trochu ako fun mod. Sory, ze tam nie je admin 24/7. Fakt na decka davat treba pozor nonstop...

    A nezabudnite nabuduce napisat, ze pravidla su na kok lebo su moc volne. A za tyzden, ze su moc prisne a nikoho to nebavi. omg
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Mensi dotaz

    hmm vecsinou sa dava ban za demnciu ked ked niekoho prejdes.



  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Mensi dotaz

    Citovat Původně založeno _AnGeL_ Zobrazit příspěvky
    hmm vecsinou sa dava ban za demnciu ked ked niekoho prejdes.
    Jasný no, ale když mi to udělá admin a ještě ke všemu když jsem byl SIMON..

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: Mensi dotaz

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    dpc berte to trochu ako fun mod. Sory, ze tam nie je admin 24/7. Fakt na decka davat treba pozor nonstop...

    A nezabudnite nabuduce napisat, ze pravidla su na kok lebo su moc volne. A za tyzden, ze su moc prisne a nikoho to nebavi. omg
    Od tý doby, co nastoupili "hráči" jako je ďáblice, megaklan cskill atp, tak už to moc fun mod není. Nechci aby tam byl admin 24/7, ale hlavně že se nenabírají, nic. Dobře, ok. A pak se divíte, že je JB plnej kidů, když se tam takovýhle věci neřeší.Ten krypl mě může i před 1561616x adminama přeject, ale nikdo nic neřeší, minule si normálně CTčko přejíždělo simona a vše bylo v poho.


    Tak si ty pravidla nejdřív trochu rozmyslete, normálně to banovat + za bugování ban, ať už je to ten malej d.....í skůtr. Nikdy se to nebanovalo z důvodu, že to nikdo nedělal.

    Proto tam už také legendy jako darkko, sk!!!!l3r (aspect), Frisco, danci apod. nechodí, já sem tam taky ukážu jednou za měsíc, a stačí mi to na 10 minut. Mělo by se s tím něco dělat.

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Mensi dotaz

    Já se tam držím ještě od jeho vzniku... I když je fakt, že někdy se potřebuješ uklidit no...
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Odpověď: Mensi dotaz

    no LoL je to FuN MOD!! a keď som na assault sa hral z autíčkom pri začatí kola za CT a nechtiac som prešiel 2 CT hneď som mal ban ... a keď tam vidím adminov jak davajú TK..

  15. #15
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Odpověď: Mensi dotaz

    No je pravda že to nevím sám, ale jak už ste psali dává se zákaz k Ct za demenci, mno ale s tím TK jak to teda je, někdo říká že dávaj za to bany někdo ne..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •