Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Rank

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    69

    Lightbulb Rank

    Čaute chcel by som sa podeliť o jeden nápad.


    1.) Rank na Furienoch. Rank by započítaval iba killy...nie to koľko krát zomriem.
    2.) Nemusia tam byť tie sprostosi...precentuálne vyhodnotenie zásahov a tak....vyhneš sa zbitočnej robote :)
    3.) Vyvažovanie teamov- stalo sa už, že niekto kto hral s marsounom v teame mal pri marsounovi skore 20:3 ...a na začiatku každého kola vravel, že sme lamy čo hrajeme proti nemu a pod. ....potom marsoun odišiel a ku koncu mal skore 32:14 ....chapete ma.
    4.) Ten rank :D ....važne to bude super...určite to bude liek proti campeniu :)
    5.) Dosť veľa ľudí sa sťažuje, že na furienoch je málo adminov...marsoun...a ešte jeden...za posledné 2 mesiace....čo tam hrajem každý deň som videl, že WH-čkari sú...už len preto ako hrajú...keď si vyskočia za niekým zo zadu keď vidia, že sa nepozerá...a ten kto Wh nemá si vyskočí za neakým CT...a trochu sa prepočíta lebo za ním idú ďalšie 2CT...tak je jasné, že ho zabijú.
    6.) Dosť veľká škoda je, že si musím kupovať to NS...podľa mňa by bolo super keby sa to zrušilo...a keď nie....nech sa viac zarába....pretože niekedy keď hrajem proti silnému teamu...za CT hrajem iba s DGL...pretože viem, že o páru kôl budem Furien a chcem si zahrať s NS a SK čo stojí 13 000 + keď si chcem kúpiť AP ...tak stačí jedna zblúdilá guľka a som dead...a 16k je v riti....najskôr si zahrajem o 2-3 kolá.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    69

    Re: Rank

    Teda- nápadov bolo viac :D

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Rank

    Na furienovi WH nejde. A rank na takovej mod je na nic. A navic potom laguje server
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    69

    Re: Rank

    Hoho...nebudem bonzovať...ale viem ktorý majú WH..a vraveli, že je super keď si Furien a maš lepší prehľad kde je CT...alebo som videl ako krásne vybehovali na CT...tak, že aj keby mali kúpený radar..tak, by nemali šancu tak presne vedieť kde to CT campi...

    A s rankom mi už viacerý povedali, že by bol super...lebo ten rank ktorý som ja navrhol...by riešil problém s campením.

  5. #5

    Re: Rank

    OK..na serveroch je malo adminov a ked su tam ale niesu často na serveri. A ten rank neni zla vec ale malo by sa to odčitavat Fragy od Kill . Napr. Hrac ma skore 10 ku 5 tak by sa malo ze fragy minus kill a toto by slo do ranku..neviem či sa chapeme.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele ^BraIn
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    23

    Odpověď: Rank

    Rank na furiene by bola dobrá vec a súhlasim s Kerzom to je dobrý nápad.

  7. #7

    Re: Odpověď: Rank

    Dakujem FaLLen_FooL :d

  8. #8

    Odpověď: Re: Rank

    Citovat Původně založeno kashpi Zobrazit příspěvky
    Na furienovi WH nejde. A rank na takovej mod je na nic. A navic potom laguje server
    Ale jde...

    Viděl jsem na jednom serveru že je rank na ip, ne na nick, co byl posledně rank tak na nick a to bylo na prd.

  9. #9

    Re: Rank

    Ano, na IP rank to by bolo asi aj dobre. Ale to my nevieme posudit a keby ze sa aj zhodneme my ako "prosti" /ne sprosti/ hraci s tym nic nespravime :)

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    69

    Re: Rank

    Trebalo by, aby tento návrh podal neaký admin Kotlovi :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •