Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    45


    Smile [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!

    Zdravím,

    jelikož jsem si koupil novou grafickou kartu, tak jsem si musel pořídit nový zdroj, aby mi ji vůbec utáhl, a proto tady nabízím svůj starý. Je to EuroCase ATX-350W s veškerou kabeláží + redukce na připojení dalšího HDD (Celkově můžete připojit 3 HDD). Je poměrně dost tichý, přes hlučnost chlazení procesoru ho není vůbec slyšet, takže ani v podstatě nevím, jak hučí :D

    Jeho cena činí: Kč 150,- + poštovné
    Zdroj: ODKAZ

  2. #2
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!

    Fúha, to ti musí procák riadne hučat keď nepočuješ hento :D (ne dik, mám 120 mm tichučký, že pri ňom spím)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    45


    Odpověď: [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!

    Tak mám AMD Athlon II, takže žádná sláva (vůbec žádná), za další výplatu si chci koupit nějaké výkonější AMD :D Ale teď mám TOTO zlatíčko :D

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    299


    Odpověď: [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!

    Koupil sis ho jo? :-D

  5. #5


    3 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!

    Promiň ale kdo má všech 5 pohromadě si nějakej sračkozdroj od eurocasu nekoupí, ale můžeš to zkoušet, třeba se někdo kdo tomu "rozumí" najde

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    45


    5 z 9 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    Promiň ale kdo má všech 5 pohromadě si nějakej sračkozdroj od eurocasu nekoupí, ale můžeš to zkoušet, třeba se někdo kdo tomu "rozumí" najde
    Podle tvého příspěvku soudím, že jsi pán světa a všemu excelentně rozumíš... Proč si kupovat zbytečně drahý zdroj za tisíce, když má někdo slabou sestavu a bohatě mu vystačí tady tento ? Aby si víc připadal, že má dražší zdroj, který mu také mnohem více žere elektřinu ?

    Zamysli se ty retardovaná opice

  7. #7


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!

    Zamyslel jsem se, ale pořád si myslím to samé, podle mého názoru je zdroj jedna z věcí na které by se šetřit nemělo, s ohledem na zbytek sestavy.

    Už pro to že kvalitní 350W zdroj (seasonic, corsair) bude lepší volba než kupovat nějaky sračkozdroj (eurocase a jemu podobné), a třeba 500W to je celkem jedno.
    To není žádný můj výmysl, tohle je prostě fakt a buď to přijmeš tak jak to je, nebo se hádej s každým kdo napíše opak, mě je to v celku jedno, přečíst si o tom můžeš kdekoliv na internetu...

  8. #8
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!

    Jeeej, Zoid, nikto ti ho nenúti. Ešte pár rokov dozadu sa hralo na sračkách a majster bol ten, kto mal pentium. Teraz sa rieši každá drobnosť a výsledok? Hovno, decká hrajú tie isté hry, len v "krajšom" prevedený bez hrateľnosti (Viz CS GO, všetky NFS, NBA, NHL atď. atď.). Navyše ten sračkostroj často vydrží viac než ten značkový shmejd.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #9


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!

    Však já ho ani kupovat nechci, to bylo spíš varování pro ostatní... se zdrojem většinou odchází i další věci (gk, cpu)....

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    45


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!

    Někomu třeba postačí i tento. Vím, že eurocase není jedna z nejlepších značek zdrojů, ale sloužil mi bez problémů asi 2 roky. Jak psal Charon, nikdo ti ho nenutí, a pokud o něj nemáš zájem, tak se sem ani nevyjadřuj ty retardovaná opice

    Díky ;)

  11. #11
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    5 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!

    Citovat Původně založeno Fessy Zobrazit příspěvky
    Někomu třeba postačí i tento. Vím, že eurocase není jedna z nejlepších značek zdrojů, ale sloužil mi bez problémů asi 2 roky. Jak psal Charon, nikdo ti ho nenutí, a pokud o něj nemáš zájem, tak se sem ani nevyjadřuj ty retardovaná opice

    Díky ;)
    Bohuzel Zoid ma pravdu, Eurocase neni zdroj kterej bych doporucil komukoli. Je videt, ze o PC vis kulovy, tim padem jsi tu jedinej, kdo je retardovana opice. Nemas zac.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    45


    Odpověď: [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Bohuzel Zoid ma pravdu, Eurocase neni zdroj kterej bych doporucil komukoli. Je videt, ze o PC vis kulovy, tim padem jsi tu jedinej, kdo je retardovana opice. Nemas zac.
    A kdo tady píše, že je vysoce kvalitní ten zdroj ? Koupil jsem si nový, tento mi zbyl, tak se ho snažím prodat, to je celý. Soudíš, že o PC vím kulový podle toho, že se snažím prodat svůj starý zdroj ? Tak to jsi pěkný nerd. Když se prodejem PC živím, tak snad vím, co prodávám a rozhodně rozumím PCčkám více, než ty, ty retardovaná opice !

    Prosím LOCK, s retardovanýma opicema je těžká domluva.

    Čekám na admina, který napíše zase nějaký smysluplný a velice žádaný příspěvěk, místo toho, aby to zamknul ;)

  13. #13
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!

    Kto má oň záujem, nech ti napíše PMku.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: [PRODÁM] zdroj EuroCase ATX-350W (150Kč) !!!

    Nevim co se do nej tak navazite... Proste neco prodava.
    EuroCase je sice celkem spatnej, ale co jsem mel prvni PC tak sem ho tam mel a vydrzel v klidu asi 5 let. Pote na nem/v nem odesla cast napajeni 12V vetve a uz neutahl disky kdyz se spousteli naraz, tak sem ho vymenil. Vim co dokaze spatnej zdroj, ale ne kazdej EC je hroznej
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •