Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 52

Téma: Žádost o práva

  1. #31
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Žádost o práva

    kotr porovnavas rogalo s boeingom

  2. #32
    Nováček
    Datum registrace
    May 2011
    Příspěvky
    83

    Re: Žádost o práva

    Každej má jinej názor.

  3. #33
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Žádost o práva

    Ja si ho nezastavam, len hovorim, ze nehadz tieto veci do jedneho vreca. Toto je len hra aj ked je pravda, ze je to strasne svinstvo, co spravil, aj ked som sa to dozvedel az vcera (uz predtym som na fore badal, ze sa nieco deje, ale nevenoval som tomu pozornost).
    Naposledy upraveno grEy; 31-05-11 v 17:20.

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno kotr Zobrazit příspěvky
    Ahojte.
    Zajímalo by mě, proč by měla bejt 2 šance.. jako, připomíná mi to nějakeho týpka kterej pracuje u 1 firmy a 2 si ho koupila aby od nich stáhl jejich data a předal jim je..špionáž,podraz.
    Myslím že to je mnohem horší než CHEAT...Pokud to kotel bere kotelnu jako byznys ( určitě mu musí slušně nějake ty cajky vydělat) tak.. ukradl data, podrazil ho, mohl okrást kotla o další zákazníky..
    Můžete rovnou ukrást u někoho v práci peníze a říct mu o 2 šanci, uvidíme, jestli vám řekne ano. :D
    Avšak aspoň to nemusím řešit a není to moje věc, jen jsem to chtěl napsat..

    S pozdravem, kotr.
    Ukradl jsem data? Co prosim?
    Asi tady dochází k nějakejm omylům. Nic jsem neukradl...
    Naposledy upraveno ZombieBot; 31-05-11 v 18:06.

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Trsak Zobrazit příspěvky
    Jen co ti ten tvuj portal padne, tak uz chces zase na Kotelnu? Podle me bys mohl zkusit napsat az tak za rok :) za to kopirovani te mohl i kotel zalovat :)
    Portál padnul už přes měsícem a půl a žalovat? Zaco? Že zhulo na alliedmodech stáhnul FREE zombie classy, minigun, bazuku, brouky, zombie plague a další pluginy a pak je upravil aby fungovali? Nechci tě nějak urazit, ale nevíš o co jde...

  6. #36
    Nováček
    Datum registrace
    May 2011
    Příspěvky
    83

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Založil jsem si portál. A použil jsem pár věcí co jsou zde na kotelně. (Předevšim Zombie server).
    ''Použil jsem pár věcí co jsou zde na kotelně''
    Zombíčku-botíčku, použil? :)
    Použil leda tak, kdyby ti to tepelná energie (kotel) povolil..

  7. #37
    Kotel
    Guest

    Re: Žádost o práva

    Jurob by tu mohl hrat, ale vetsina ho nesnasi (vzdycky je utrel) a pak by kvuli tomu zacli odchazet hraci a admini. Ze zacatku jsem ho obhajoval, coz se mi pak vymstilo. Dalsi sanci nedostane.
    Euforie z vlastniho serveru nebo portalu je vzdycky velka, nez se prijde na to, ze to je drina a hovno z toho. Vsichni neco kopirujou, protoze vymyslet neco noveho je tezke, ale tady to bylo do oci bijici. Zajimave kolik o tom vi lidi, kdyz se to probiralo jen v jednom topicu ve 3 postech.
    O prava jsi zazadal moc brzy, takze ted uz zrejme nemas sanci.

  8. #38
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno kotr Zobrazit příspěvky
    Zombíčku-botíčku, použil? :)
    Zase aby ses neprehral.

  9. #39
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Jurob by tu mohl hrat, ale vetsina ho nesnasi (vzdycky je utrel) a pak by kvuli tomu zacli odchazet hraci a admini. Ze zacatku jsem ho obhajoval, coz se mi pak vymstilo. Dalsi sanci nedostane.
    Euforie z vlastniho serveru nebo portalu je vzdycky velka, nez se prijde na to, ze to je drina a hovno z toho. Vsichni neco kopirujou, protoze vymyslet neco noveho je tezke, ale tady to bylo do oci bijici. Zajimave kolik o tom vi lidi, kdyz se to probiralo jen v jednom topicu ve 3 postech.
    O prava jsi zazadal moc brzy, takze ted uz zrejme nemas sanci.
    Yop, ešte že to vlastní Kotel a ne Larordar.

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Jurob by tu mohl hrat, ale vetsina ho nesnasi (vzdycky je utrel) a pak by kvuli tomu zacli odchazet hraci a admini. Ze zacatku jsem ho obhajoval, coz se mi pak vymstilo. Dalsi sanci nedostane.
    Euforie z vlastniho serveru nebo portalu je vzdycky velka, nez se prijde na to, ze to je drina a hovno z toho. Vsichni neco kopirujou, protoze vymyslet neco noveho je tezke, ale tady to bylo do oci bijici. Zajimave kolik o tom vi lidi, kdyz se to probiralo jen v jednom topicu ve 3 postech.
    O prava jsi zazadal moc brzy, takze ted uz zrejme nemas sanci.
    "vzdycky je utrel" ? tim ze nekolikrat napise slovo tucny do jedne vety ? to neni ster
    nechapu jak ti mohlo byt jedno ze ti tady z toho delal cirkus, pavilon opic
    rakovinny polib na riti lidstva, prasivy slizoun, smradlava zvratka, chodici zumpa hnusneho odpadu
    RD

  11. #41
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Jurob by tu mohl hrat, ale vetsina ho nesnasi (vzdycky je utrel) a pak by kvuli tomu zacli odchazet hraci a admini. Ze zacatku jsem ho obhajoval, coz se mi pak vymstilo. Dalsi sanci nedostane.
    Jako sory ze pisem OT, ale ma to trochu vytocilo dost. On si nevie ani utret zadok, nie aby "zotrel" nas. Ak odchadzali ludia ked tam bol on, tak len kvoli tomu, že sa nikomu nechcelo citat tie kraviny alebo davat stale mute. UFO tiež píše hovadiny (sory ufo), ale nepise aspon slohove prace o tom istom ako JayárB a nema viac postov ako ty Kotel. Tak neviem v čom nás všetkých "vzdycky utrel". Sám vidíš aký je kretén, keď sem stále lozí, aj s kumpánmi a zasiera forum s hovadinami....a to uz tu nieje par mesiacov (EDIT: každý normálny sa vykašle na niečo kde má Ban, no on tu chodi castejsie nez alkoholik do krcmy), no ocividne sa nudi kinder. Tak nechapem ten "obdiv" z tvojej strany.
    Naposledy upraveno Charon35; 31-05-11 v 20:29.

  12. #42
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno foxik Zobrazit příspěvky
    Yop, ešte že to vlastní Kotel a ne Larordar.
    Bože, ty si vážně hovado.

  13. #43
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    NMnM
    Příspěvky
    490

    Re: Žádost o práva

    Rekne se jurob a vsici se uz hadaji :D Me jurob nevadil, me nikdy nenadaval :D

  14. #44
    Kotel
    Guest

    Re: Žádost o práva

    On nadaval jen tem, co nadavali jemu nebo psali totalni sracky. Vysledkem bylo forum v totalnich srackach.

  15. #45

    Re: Žádost o práva

    Uz je to docela moc :D Jurob FTW!

    Naposledy upraveno Flash; 31-05-11 v 21:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •