Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 92

Téma: Unban ? :d

  1. #31
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Unban ? :d

    3:26 jak napsal Tyger je zajímavý, tady to vypadá jak vyrovnávač recoilu- trhne, ale zase to hodí aim zpátky. ale nevypadá to tu jako aimbot, jenom to vrací aim na místo kde začal střílet
    9:45 jo to je takový aimbotový na palici

    Já nevím, už ste mi 2x říkali že vidím aimbot i tam kde není (Ultraviolet a ten nsák na Fy) ale tady bych si dovolil pochybovat, je tam totiž na druhou stranu spousta fragů, co vypadá čistě, takže jestli cheatoval, tak střídal aimbot na tělo, vyrovnávač recoilu, aimbot na hlavu.... jelikož s ním občas píšu, tak mi to přijde dost nepravděpodobný. Obdivuju každopádně ty, co v tomhle případě vynesou rozsudek s jistotou, zdržuju se hlasování a jen přidávám názor, který snad bude užitečný. Pokud ne, tak sorry.. :D

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  2. #32
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    299

    Odpověď: Unban ? :d

    Ahoj,
    ještě jsem se na to teď díval všechny fragy 4x pomaleji, to cuknutí tam je jenom 1x 3:24, už jsem psal že to vypadá spíše na FOV, než na Aimbot. Každopádně celé jsem to shlédl a za mě je clear. Není možný, aby tolik přepínal navíc co já vím tak na Steam běží pouze hacky s externím configem. Takže buď máte AB na hlavy nebo na chest a tady padá vše, ale je možný, že jsou zase nějaký nový hacky. Měli by jste to shlédnout znova, tu palici co dal to se snad stalo někomu už taky někdy je to prostě luck.

  3. #33
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Unban ? :d

    Presne cikan,zaplatil som si za posielanie nových cheatov na email :D

  4. #34
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Unban ? :d

    Demo z hltv se na ab moc použít nedá, protože 70% záznamu se dopočítává, ale na Planta to stačí.

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Odpověď: Unban ? :d

    teda koukal jsem na to demo snad po čtvrté , ale když si to tak člověk veme tak kolikrát za den dám luck hlavy přes půl mapy ani nevím, myslím že tady to bude také spíš o lucku...
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Unban ? :d

    Plant? Já to věděl!

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  7. #37
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Unban ? :d

    Nevedel si nic,tak nekecej už sa snad strápnuješ dosť nemyslíš ?
    v žadosti si urobil namna obrazok,ale tu palku si vlastne hodil sam na seba..A teraz tu baviš múdreho že si vedel vec,ktorú si vedieť nemohol,no pretože to není ani pravda. Riešim to už z kotlom na steame . sawana

  8. #38
    Profesionální člen Avatar uživatele DaRi.
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Opava
    Příspěvky
    325

    Re: Unban ? :d

    Jak jsem ho poprvé viděl dal 3. one shotky přes celou mapu... Hned mi to bylo divné a zeptal se jak to dělá, jelikož jsem hrál a přitom jsem ho viděl tak jsem ho nespectoval.. Řekl mi, že si udělal s kamarádom deagle config a hraje na 20. fps. Spapal jsem mu to.. Demo jsem neviděl, ale doma se na něj kouknu...

    Edit: Tehdy jsem ještě nebyl admin..

    AWP

  9. #39
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Unban ? :d

    To mam v aim.cfg používa to i raw.

    brightness "2"
    gamma "3"
    cl_cmdrate "30"
    ex_interp "0.1"
    fps_max "20"
    r_bmodelhighfrac "1.0"
    cl_updaterate "30"
    s_a3d "1.0"
    s_doppler "1.0"
    s_eax "1.0"
    volume "0.6"

  10. #40
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Unban ? :d

    Nechapu, jak muzes hrat s 20 fps. Mas tak slabe pc nebo je to schvalne?

  11. #41
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Unban ? :d

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Nechapu, jak muzes hrat s 20 fps. Mas tak slabe pc nebo je to schvalne?
    Jednou mi to vysvetloval 514Pro. Je to aim config, kterej ti ovlivnuje kopani crossu a rozptyl strelby. Nebo neco takovyho, proste upravenej cfg pro lidi, ktery neumi hrat normalne a potrebuji nejakou tu vyhodu.

  12. #42
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    299

    Odpověď: Unban ? :d

    Citovat Původně založeno lucioff Zobrazit příspěvky
    To mam v aim.cfg používa to i raw.

    brightness "2"
    gamma "3"
    cl_cmdrate "30"
    ex_interp "0.1"
    fps_max "20"
    r_bmodelhighfrac "1.0"
    cl_updaterate "30"
    s_a3d "1.0"
    s_doppler "1.0"
    s_eax "1.0"
    volume "0.6"
    To víš naběhnu na Classic kde je 16 lidí a hraji na 20-tce. Ty cvary jsem dával, když jsem hrával ještě 1on1, navíc to trhá pořád a ne jenom u enemy.

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Jednou mi to vysvetloval 514Pro. Je to aim config, kterej ti ovlivnuje kopani crossu a rozptyl strelby. Nebo neco takovyho, proste upravenej cfg pro lidi, ktery neumi hrat normalne a potrebuji nejakou tu vyhodu.
    Aha výhoda, tak si ho nastav a nedáš ani frag, musíš si na to zvyknout a každému se hraje lépe na vlastním přizpůsobení hry. Někdo má rád 100 FPS a někdo 20 FPS, jo a btw. ty "výhody" má v PG každý, takže prosím neobviňuj všechny, Díky :)
    Naposledy upraveno Raw; 24-10-12 v 15:07.

  13. #43
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Unban ? :d

    Citovat Původně založeno Raw Zobrazit příspěvky
    Aha výhoda, tak si ho nastav a nedáš ani frag, musíš si na to zvyknout a každému se hraje lépe na vlastním přizpůsobení hry. Někdo má rád 100 FPS a někdo 20 FPS, jo a btw. ty "výhody" má v PG každý, takže prosím neobviňuj všechny, Díky :)
    Ano, musis si na to zvyknout, to je pravda a zatim jsem nikoho neobvinil. Ale az se tu jednou bude resit tvoje demo, na kterym bude to samy jak na lucioffovym, tak se tu budes taky ohanet svym cfg. Jinak ne kazdej PG potrebuje upravenej cfg na aim, knife, AKcko. Nekomu to jde i bez techto "vyhod".

  14. #44
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Unban ? :d

    @Kotel no popravde slabé PC mám,a to dosť,cez vianoce kupujem nový a lepší .
    Zase hraju bez aim configu ked mam nastavene fps_max 101 tak mi to vytiahne max 50 ..

    Spýtaj sa kofiho ked bežim po mixoch tak mi to nesmerne laguje niekedy,pretože spustené tsko a cs naraz mi pri fulloute padá na 15 max 20 fps .

  15. #45
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Unban ? :d

    To by som hrozne rád vedel, komu v 21. storočí seká 12 rokov stará hra. Nepovedz mi, že si dostal k narodkám Pentium 133...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •