Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 71

Téma: Unban OfMan

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Unban OfMan

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    Zeus, vies co, skus lepsie sluchatka, viac sustredenosti, a uvidis pojde tolepsie... lebo vtedy ked si hral, velmi ti to neslo... takze iba vidno kvoli comu si mi dal ban...
    Na tohle bych si rád obhájil. Tady nejde o to, že jsem měl špatnej den, to má kdo hraje CS každej, ale to už by si mohl vědět, když to hraješ 7 let. Tady jde o to, že si měl WH a já tě při tom načapal a nahrál viz. demo. Pochybuji, že ti tyhle super sluchátka ukážou, kde jsou enemy.
    Verdikt nechám na Kotlovi.
    EDIT: btw. hraješ CSko 7 let a nemáš steam ?
    Naposledy upraveno ZEUS; 07-06-11 v 16:45.

  2. #17
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Unban OfMan

    Videl jsem demo, vetsina hracu byla opravdu slyset a navic v tak maly mape, i kdyz nema WH, tak nevedomky miri na protihrace. CSko urcite nehraje 7 let, je to spis lucker nez skiller.

  3. #18
    Unregistered
    Guest

    Re: Unban OfMan

    neverte mi ci hram csko 7 rokov, pre mna za mna, je to Vas problem ze mi neverite :) Steamko ? Načo ? Načo budem strkat peniaze do hry, niesom gambler... a Mimochodom... Ked uz vidite, je tu verdikt, ze mam WH. A ze nemam WH, ale luck... Tak Kotel prosim ta posud to spravodlivo, a ber ohlad na to ze tu hrajem dlho, a bol som aj v top 30... a to predsa o niecom svedci... či ? WH Nemam, Mam iba proste dobrý zvuk, na ktory som sustredeny.... A ako ste si vsimli, je to cs_office... nepriatel bol stale nablizku, nie v dialke... cize Nepriatela som stale počul...

    Takze dakujem za podporu admina... a Zeus, chapem ze si myslis ze mam WH, pretoze ja mam ,,Sluchatka" a ty ne... :D Nič v zlom vo vsetkom respekte :)
    A este, preco ja mam trvaly ban za ,,WH"... ked hráč ,,Tvoja mama xD" ma odvovodnenie myslim ze AB+WH... a ma ban na 112 dni ... hmm čudne nie ? ... Sa dohodnite admini, mate asi v tom chaos :)

    Čuste :)

  4. #19
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Unban OfMan

    Načo budem strkat peniaze do hry, niesom gambler
    --->
    hram csko 7 rokov
    Fayl!

    A este, preco ja mam trvaly ban za ,,WH"... ked hráč ,,Tvoja mama xD" ma odvovodnenie myslim ze AB+WH... a ma ban na 112 dni ... hmm čudne nie ? ... Sa dohodnite admini, mate asi v tom chaos :)
    Nee, ty v tom mas chaos. DIP, omg, utfg and gtfo, yea.

  5. #20

    Re: Unban OfMan

    Zacni... prosimte... psat... jako... clovek... a... necpi... za... kazdou... vetu... tri... tecky...
    Naposledy upraveno Flash; 07-06-11 v 17:51.

  6. #21
    Unregistered
    Guest

    Re: Unban OfMan

    no fakt, to čo si ty napisal, bolo tak zmyselne, že až... Tri tečky, ale vôbec nemenia kontext toho čo napisem... Takže piš si svojim zykom, ja si budem pisať svojim zvykom :)

    Aha, UFOusek, ja mam v tom chaos ? Ak áno, povedz aký, rád by som bol mudrejším než som ;)

  7. #22
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Unban OfMan

    Citovat Původně založeno Syrius.* Zobrazit příspěvky
    :-D Admin dá permanent, a server vyberá. Keď je to na steam id čiže valve **** alebo steam **** tak sa dáva perma ale keď je ban na ip adresu tak sa dáva 112 dní.
    hmm?

  8. #23
    Unregistered
    Guest

    Re: Unban OfMan

    Hmm , dobre vedieť :) Díky ;)

  9. #24
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Unban OfMan

    (:nemas:) (;zac=)

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Unban OfMan

    Taky tam WH nevidim, ale je možné, že třeba WH máš a umíš ho skrýt. =)

  11. #26
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Unban OfMan

    Pokud dostane pixa ban na IP má to na 112 dní, když to dostane na ID má permanent .

  12. #27
    Unregistered
    Guest

    Re: Unban OfMan

    Mohli by ste mi povedat, kedy pride kotel a odpovie na thread please ? :)

  13. #28
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Unban OfMan

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    Mohli by ste mi povedat, kedy pride kotel a odpovie na thread please ? :)
    Keď ti odpovie, tak tu bol. Prerábajú sa servery, tak strpenie. :)

  14. #29
    jazzin
    Guest

    Re: Unban OfMan

    Taky přijdu se svojí troškou do mlýna. Nejdřív to důležitý. Dal jsem si tu práci a vyčasoval tě.

    6:59 - na tuhle vzdálenost neuhraješ zvuk a nedává smysl, aby ses koukal zrovna tam
    7:08 - stejná situace, ale najednou ho východ z toho tunelu nezajímá, ale předmíří si na enemy, kterej jde z ct spawnu. Náhoda? Nemyslím si
    7:18 - výsměch

    Jinak k Tvému sedmiletému skillu. Tvůj aim stojí bez urážky za hovno, na to že vidíš přes zdi a v podstatě na nic jinýho než zdi nekoukáš jsi neskutečně levej. Dyť ty ani nemíříš v úrovni hlavy. Tvůj cheaterskej mozeček nepočítá s variantou, že by mohl bejt potichu za rohem. Navíc ten tvůj styl čupnout a doufat fulloutem ve hlavu, když držíš AK. Hnus. Jedinej důvod proč jsi nedostal ban dřív je fakt, že hraješ opravdu mizerně. I když jsem se občas podivil co jsi mi dal za reflex, považoval jsem tě za čistého hráče. Ty časy skončily. GJ ZEUS !

  15. #30
    Unregistered
    Guest

    Re: Unban OfMan

    Jj poho:) ja sa len pytam pre Info :) Dik :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •