Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 71

Téma: Unban OfMan

  1. #31
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Unban OfMan

    To neni mozny, tomu kdybys rekl cokoliv tak von ti nakonec podekuje..

  2. #32
    Unregistered
    Guest

    Re: Unban OfMan

    Hmm, je to tvoj nazor, ale nemusis tak ostro ;)

  3. #33
    Unregistered
    Guest

    Re: Unban OfMan

    Keby si si vsimol ja som reagoval na toho predchadzajuceho...

  4. #34
    jazzin
    Guest

    Re: Unban OfMan

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    Hmm, je to tvoj nazor, ale nemusis tak ostro ;)
    Pokud Ti nesedí forma, pak se omlouvám. Je možný, že seš v jádru fajn kluk, ale tady jde o to že podvádíš, jsi cheater. Nehraješ fér vůči sobě ani vůči nám. Odtrhni se od toho, že se ten koment týká Tebe, ber to z nadhledu třetí osoby a zjistíš, že jsem napsal suchý fakta a že hráčema jako Ty pohrdám. Srovnej si to v bedně a pař dál, jenom čistě. Každej chybuje, na tomhle portálu ale jenom jednou. Jsou věci, kterejma si každej musí projít sám. Dost filosofování a prázdnejch žvástů. Přeju hodně zdaru do života, hlavně už nezapínej. Měj se :)

  5. #35
    Unregistered
    Guest

    Re: Unban OfMan

    niesi jediný, ktorý mi hovorí, že som ,,Cheater". Ale proste ja tak hrám, teraz sa ja nebudem obmedzovat tak ako hram. Chápeš, ani ty by si nebol rád keby ťa niekdo obmedzoval tak ako hraješ, a hovoria ti že si cheater, a pravda je opak... Tu je to moj príklad... Možno som lucker, možno skiller. Ja to posúdiť neviem, nechcem klamať, to musia potvrdiť iní. Ale proste ja cheater niesom. to ze mam NS, neznamena ze mám cheaty. A su toho príkladom privela hráčov :) A chápem že to bereš s nadhľadom, predsa cheaterov nikdo nemá rád, ani mna nikdo rád nema, lebo kazdy si mysli ze tie cheaty mam, pritom ich vobec nemám... A inač pekne si to napísal :) čus :)

  6. #36
    Unregistered
    Guest

    Re: Unban OfMan

    No kedy tu odpovie Kotel ? na inych threadoch uz odpovedal, len tu nie :)

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Unban OfMan

    Pozeral som to demo 3x. Vzdy si predmieris cez stenu, mas presny odhad kolko hracov sa kde nachadza, hras to 7 rokov a nepoznas mapu. V celku zaujimava kombinacia, ja by som ti to WH kludne prisil, pretoze aj ked som to pozeral so sluchatkami, tak som nechapal tie "cheatersko-luckerske" fragy, ktorych nebolo malo.

  8. #38
    Unregistered
    Guest

    Re: Unban OfMan

    Aale nevymysalj prosim ta :) To neznamena ze mam NS, ze mam Cheaty... a neznamena ze idem idem, a strelim presne tam kde mam, ze uz je to cheat... a to ze som narazil do dveri, keby som ti mal povedat pravdu, tak mi neuveris lebo je to uplna blbost preco som tam narazil :)

  9. #39
    Unregistered
    Guest

    Re: Unban OfMan

    Kolko hracov sa kde nachadza :D Preboha to ani cheater s AB-ckom a vsetkymi tymi hackmi či čo to su by nepocital xD

  10. #40
    jazzin
    Guest

    Re: Unban OfMan

    Ty se furt chytáš precedensu, kterej tady žádnej z adminů nemá. Fragující NS = cheater. Naprosto mylná úvaha. Přestože každej ví, jakej je poměr banovanejch cheaterů z NS a Steamu, tak funguje presumpce neviny. Ty jsi cheater a tim, že tu přestaneš hrát se ti nic nestane, nepřišel jsi ani o korunu, jen skončí parazit, škůdce. Podívej, nikdo nehraje jako ty. Ty se díváš přes stěny, přesně víš v jakym úhlu se objeví hlava, předmiřuješ. Když se podíváš a zabiješ jednoho, tak ti jasný, že o pár metrů dál neni nikdo jinej a ani to necheckuješ a už čučíš do stěny kde bys co zabil. Podle toho co tu píšeš za hlody jsi pako, ale přesto mně docela zajímá historka o neuvěřitelné blbosti, která tě vedle ke srážce s texturou (myslim ty dveře).

  11. #41
    Unregistered
    Guest

    Re: Unban OfMan

    No ja som ti hovoril ze tie dvere neuverite... ale to je už Váš problém :P :) A zas čo ti dáva právo nadávať na mňa ? :) Povedal som ti ja niečo zlé čo ti nevyhovuje ? Dotkol som sa ta nejak ? ... myslim ze nie :P A to že som cheater je čisto tvoj názor... podla mna je cheater Balfas. A nema ban doteraz. A myslim ze cheater je. A je to z čista moj nazor :) a nenadavam na neho PAKO atď. ... A kedy sa tu vyjadri Kotel ? :)

  12. #42
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Unban OfMan

    Unban?


  13. #43
    jazzin
    Guest

    Re: Unban OfMan

    Balfas je čistej jako ježíšovy plínky. On je dokonalej příklad čistého hráče, protože je lama, ale ne až žas tak hrozná. Ty jsi hloupej a prolhanej cheater. Jinak proti tobě nic osobního nemám. Jak to je s těma dveřma? Třeba nás podceňuješ. Btw: proč koukáš furt do těch stěn? Hraješ s vypnutym monitorem nebo si fakt myslíš, že ti tu orientaci po zvuku někdo žere? Když ti řeknu konkrétní časy, tak je nejsi schopnej vysvětlit, svůj herní styl neobhajuješ. Když něco řekneš tak je to blbost typu "to že hraju z nonsteamu neznamená, že jsem cheater". Takže co ty dveře ? =)

  14. #44
    Unregistered
    Guest

    Re: Unban OfMan

    :) uz som to tu pisal, nebudem sa opakovat :) A je dost hnusne ked Hovoris pravdu a nikdo ti neveri... Určite to poznáš :) ... Hmmm a mám otázku... ked budem mat steam, akoze mam unban alebo ako ?

  15. #45
    Unregistered
    Guest

    Re: Unban OfMan

    a Moj styl hry ? Natačanie sa podľa zvuku to je celé :) kazdy ma svoj styl hry, toto je moj :) niekdo ma co uvidi, to striela... Niekdo ma nazeranie iba na Camp miesta...a niekdo ma taky isty styl hry ako ja :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •