Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 37

Téma: Obľúbený Footbal Team.

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele snowrider
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    393


    3 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Obľúbený Footbal Team.

    Zdarec.

    Verím že aj tu sa nájdu fanúšikovia Footbalu a Footbalových klubov.
    Takže ako už z názvu vyplýva, napíšte sem svôj obľubený Team z akejkoľvek Ligy, napíšte prečo ho zbožňujete a vašich obľúbených hráčov. Thread môže slúžiť aj ako debata napríklad o Lige Majstrov, "La" Lige, Bundes Lige a podobne.
    Začnem ja:
    Môj obľúbený klub je myslím ako u väčšiny FCB (Footbal Club Barcelona), obdivujem ich štýl hrania tkzv. Tiki Taka, ako dokážu súpera uspať presnými prihrávkami a otvoriť si priestor aj na strede pola, ďalej u nich obdivujem tie prihrávky na malom priestore, "Barca" má množstvo výborných individualít ako napríklad Xavi Hernandez, Andres Iniesta, Dani Alves a samozrejme Lionel Messi, títo hráči sa dokážu presadiť aj 1 na 1 a sú to bezpochyby kandidáti na "Zlatú Kopačku" a nedám na nich dopustiť.
    (Keď uvidím že o tento Thread bude záujem rozpíšem sa čo sa týka mojich obľúbených teamov viac.)


    Snažil som sa nájsť podobný thread a nenašiel som, takže ak je nejaký podobní, tak prosím o zmazanie.

    EDIT:
    Akorát si mě naštval,nezmínil si mýho oblíbenýho hráče Davida Villu!!!
    Nepovažujem ho za odchovanca, + poslednú dobu ani nehráva zápasy vďaka zraneniu.
    Naposledy upraveno snowrider; 27-10-12 v 21:01.
    I love Snowman <3 :).
    Niesom žiadny Heepes čo verí že o 20 rokov bude lepší svet, SOM aky SOM.


  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    Odpověď: Obľúbený Footbal Team.

    Můj oblíbený team je taktéž barca díky jejich stylu hry který je jedinečný a nikdo jiný ho nehraje a pokud ano tak ne tak dobře jako barca.Akorát si mě naštval,nezmínil si mýho oblíbenýho hráče Davida Villu!!!

  3. #3
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195


    Re: Obľúbený Footbal Team.

    Tak tiez Barca a paci sa mi ich styl hry ako hovoris tiky taka :) a samozrejme aj Spanielov mam rad :) hraci : Messi,Torres,Xavi,Puyol a Xavi Hernandez :D

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    340


    Re: Obľúbený Footbal Team.

    Můj nejneoblíbenější team na světě je Barcelona. A to hlavně kvůli semifinále ligy mistrů 2009, kdy pan sudí Overbo zapomněl zapíska několik penalt proti Barceloně. http://www.youtube.com/watch?v=fAcNTcqWm8w zajímavé videjko :)
    Jinak můj oblíbený klub je Chelsea. Nelíbí se mi jak do ní Abramovič pumpuje prachy, ale to je celkový problém fotbalu. Ve Španělsku mám rád Real, na něm se mi líbí jejich přímočarost.
    Co se týče koučů tak můj oblíbenec je jednoznačně Special One. Už od svého angažmá v Chelsea. Ale myslím si, že nejlepší trenér světa je Sir Alex Ferguson, a to kvůli tomu, co s United dokázal a jak dlouho tam vydržel.
    Co se týče hráčů tak Lampard, Terry a Drogba. Tohle trio vyzvedlo Chelsea tam, kde teď je. Dále Cristiano Ronaldo: budete mě hejtovat ale je to nelepší hráč světa. Messi je taky dobrý, ale Messi bez Barcelony je poloviční, zatímco Ronaldo září i v nároďáku. A pak je tu ještě Neymar. U něj mám jedno oblíbený videjko :) http://www.youtube.com/watch?v=glK4xYuQ0FM A nejoblíbenější David Luiz. Nedokážu vysvětlit proč, ale většího frajera jsem neviděl.
    Naposledy upraveno cFc|Lu!z; 27-10-12 v 21:50.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162


    Odpověď: Obľúbený Footbal Team.

    Visca el Barca :)
    Dust2 Only

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele SliZo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ludgeřovice
    Příspěvky
    434


    Re: Obľúbený Footbal Team.

    Blues madafaka!

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    299


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Obľúbený Footbal Team.

    Mufc

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Obľúbený Footbal Team.

    Ale fuj rawe v anglicky lize, jsem mozna jedinej ale fandim citizens.

  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    535


    Re: Obľúbený Footbal Team.

    Sigma Olomouc.. :-))

  10. #10


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Obľúbený Footbal Team.

    FC Houslice.

    Jinak fandim RM. Libi se mi rozmanitost hry. Jak si s micem dokazou pohrat a obcas magicky zakonci (Cristianuv gol ve stylu ninja kick podrazkou kopacky).
    Zacal jsem mu fandit po tom, co jsem ve hre CSM 2002 s Realem dokoncil celou "16 letou" karieru. Uz jsem nedokazal fandit nikomu jinemu.


    iHala Madrid!
    Naposledy upraveno znedlob; 27-10-12 v 23:08.

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Obľúbený Footbal Team.

    Chelsea, Real Madrid

  12. #12
    Profesionální člen Avatar uživatele Mars
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Zlin
    Příspěvky
    235


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Obľúbený Footbal Team.

    Můj Oblíbený fotbalový team je ------



    FC Barcelona :D a můj oblíbený hráč je ----



    Lionel Messi :D

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Obľúbený Footbal Team.

    U mna je to jedine Liverpool.Najvačší klub v Anglicku(soráč Scums).
    Fandiť som začal po tom,čo som videl finále v Istanbule..jedno z najkrajších,ak nie najkrajšie finále Champions League..keď za stavu 0:3 začali scousers spievať Youll never walk alone..fantázia.
    Najobľúbenejší hráči Gerrard,Carraghar..z tých,čo už majú po kariére sú to Dalglish,Fowler,Rush,Hypia,Macca..
    Tiež chovám strašné sympatie k Xabimu Alonsovi,ktorý aj po odchode z Liverpoolu stále vyhlasuje,že Liverpool miluje.Kiežby sa raz vrátil "domov".
    Obľubeny tréneri:Rodgers,Benitez,Klopp..tiež uznávam Fergusona,aj keď ho doslova neznášam,Mourinha,Guardiolu(za jeho prácu s La Masiou),Hiddinka,Cappela.
    Najviac nenávidený hráči a teamy:Manchester United(Full of shits)-kompletne celý káder mimo Gigsa,Scholesa.Chelsea(za to pumpovanie penazí do klubu od Romana a doslovné skurvenie futbalu),týmy,ktoré vlastnia šejkovia(Paríž,Citizens,Malaga..)
    2 špeciálne miesta u mna majú Torres a Owen (tzv. zrádci)..tým prajem v zbytku ich kariéri,čo najmenej gólov a čo najviac pádov :)
    Aj keď viem,že Liverpool sa momentálne nemože rovnať týmom ako Barca,Madrid,Manchester,Bayern..verím v úspechy v dalších rokoch a verte,že ten sa dostaví a Liverpool uvidíme opať na vrchole.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Obľúbený Footbal Team.


  15. #15
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    340


    Re: Obľúbený Footbal Team.

    Citovat Původně založeno Toreto Zobrazit příspěvky
    http://24.media.tumblr.com/146bdd2e5...6fzko2_250.gif
    Ten moment, když Terry nechce od Lamparda kapitánskou pásku :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •