Strana 3 z 27 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 397

Téma: Mechanika furienu

  1. #31
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Mechanika furienu

    200 HP pro furieny je blbost to mi věř, jsou rychlí takže i vyhýbaví, tzn. že anti-furieni můžou vystřílet celý zásobník ale nestrefit se. Takže by furieni měli obrovskou výhodu.
    -nechal bych tam prachy ale i body nejsou špatné
    -defuzal kits bych dal do shopu za 500$
    -pro CT zvýšit nákup HP do 200, pro ně je HP důležitější než AP, AP je spíše pro furieny
    -u deaglu zvýšit náboje jako je to na zombie serveru 1 zásobník = 12 nábojů

    Citovat Původně založeno Ridik_by_killer Zobrazit příspěvky
    jaj bych zaslepyl i textury at tam vsichni nelezou protoze kdyz se tam furien zaempi tak anti ho nesestreli jen tak
    Právě že CT střílí nejčastěji do rohů a vrchů. :D

  2. #32
    jazzin
    Guest

    Re: Mechanika furienu

    DM mód zní nejhratelněji. Napadlo tě kotelníku experimentovat i s HL1 modama? Jsou jich tuny a některý jsou skutečně návykový.

  3. #33

    Re: Mechanika furienu

    Hlavně ať se z furienu nestane zombie za bílého dne. Proto bych nechal bomb plant, malé HP furienů a nestrkal tam stávající vlastnosti zombíků (bhop apod.)
    Antifurieni by jako lidé by podle mě měli být ztvárněni realisticky (žádné speciální vlastnosti).

    Ještě mě napadá taková šílenost - "termo-blesk". Anti-furieni by si za těžký peníz (>8000$) mohli koupit
    termo-blesk. Hráč, který by jej uplatnil, by na okamžik viděl furieny (resp. jen nějaké skvrny), avšak nato by krátce byl jakoby oslepen flashem. Hráč by tedy přišel do prostoru, kde předpokládá výskyt furienů, nasadil by blesk, zahlédl by před sebou skrvnu, byl by oslepen ale odhadem (poslepu) by mohl vystřelit směrem, kde zahlédl náznaky furiena. Použitelné pro případy, kdy zbývá jeden zakempený furien; v případě že by na dané lokalitě bylo furienů více, oslepený hráč by byl naopak snadnou kořistí... co vy na to?

  4. #34
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Mechanika furienu

    Larodar: Kotel tu pisal, ze anti furienov bude 2x viac ako furienov preto som im dal 200 hp (pokial to bude tak ako doteraz tak nech maju kludne 100). Tie defusal kits chcel do zakladnej vybavy pre CT kazdy. Podla mna bude 10x narocnejsie defusnut bombu ako na classicu a prave preto by mali mat tie defusky vo vybave, alebo aspon zvysit cas do vybuchu bomby.
    chmod a+x /bind/laden: Sam pises, ze nechces, aby sa na furien davali vlastnosti zombie a strkas tam termo blesk. Autobhop co som pisal tam uz je a doublejump by chcel snad kazdy (a to nie je vlastnost ziadneho zo zombie).
    BTW nechapem co tu pisete, ze furieni kempia. Snad ked idu okolo jedneho 3 antifurieni nebudu im tam bezat popred ksichty. Dalej mi pripada ze vsetko negujete a tym padom to zostane tak ako to je a kotelna furien bude jeden z 1000 dalsich furienov - tzn. rovnaky (podla mna stoji za to vyskusat rozne varianty).

  5. #35

    Re: Mechanika furienu

    Defusal kit do základní výbavy podle mě momentálně nepatří, zvlášť když lze zvednout defuse pack u mrtvoly CT. Není to špatný nápad, ale raději bych defusal kit dodal do výbavy až dodatečně, jakmile se ukáže, že defuse je příliš náročný. Toto neříkám že bych tě snad chtěl za každou cenu negovat, jen se mi defusal kit v základu zdá jako ochuzení hry, zvlášť když se zatím probírají nápady, které cloumají náročností hry na obě strany.

    K podobnosti se zombie serverem, psal jsem doslova "nestrkal (bych) tam stávající vlastnosti zombíků (bhop apod.)". Nevadí mi tedy doublejump či ten můj nesmysl, ale jde mi o to, aby se nekopírovaly skilly ze zombíků, ať už by jimi oplývali furieni či anti-furieni.

    Pokud se skupinka anti-furienů drží pohromadě a kryje si záda, nemají furieni moc šanci. Pokud zůstanou na spawnu, single bombplace nebo u droplé bomby, je rozhodnuto, proto momentálně vidím největší problém v kempení anti-furienů, ne furienů. Camp meter je nutnost

    EDIT: Napadlo mě ještě něco, pokud by anti-furienů bylo dvakrát víc než furienů, co jim brání rozdělit se na dvě skupiny, každá by kempila na jednom bombplace? Furieni, pokud by tedy chtěli uspět, by se společně museli rychle přepravit na plant, položit, a doufat, že anti-furieni budou nabíhat po jednom a ne v kompaktní skupince... Najednou se mi zdá hraní de_ map s plantem bomby na furienu kontraproduktivní :-/ To už pak radši ten as_oilrig... asi jsem zešílel, pomozte mi!
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 08-06-11 v 07:24.

  6. #36
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Mechanika furienu

    S tymi defusal mas pravdu, moze sa to skusit aj bez nich.

    Aha, tak to som ta nepochopil, prepac. Teraz ma napadlo ze ten doublejump bude AF podporovat v kempeni kedze sa budu moct dostat na vyvysene miesta, takze by som ho tam snad ani nedaval. Ten autobhop by som tam nehal - zatial nikomu neuskodil.

    Ked hram za anti-furienov nikdy nekempim - podla mna je to pekna blbost a zabijem vzdy viacerych ked nekempim.

  7. #37

    Re: Mechanika furienu

    Všiml jsem si jedné drobnosti - při použití wallhangu po odskočení ze zdi nejde necelou vteřinu používat knife, je to chyba, nebo úmysl?

  8. #38
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Mechanika furienu

    Myslim ze chyba.. BTW aj tebe/vam sa obcas stane ze superknife nezabije na ranu? (myslim pravym tlacitkom mysi)

  9. #39
    Kotel
    Guest

    Re: Mechanika furienu

    Anti f si koupil hp navic.

  10. #40
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Mechanika furienu

    Kotel su tam 2 male chybicky. Ked napises nejaku nadavku a dostanes mute nemozes napisat shop; v shope mas taku chybu (pri MP5 nemas napisane ammo ale amp)

  11. #41
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Mechanika furienu

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Larodar: Kotel tu pisal, ze anti furienov bude 2x viac ako furienov preto som im dal 200 hp
    Opravím tě: NAVRHOVAL TO :)


    S tím defusal kitem do základní výbavy je úplná kravina, sníží se šance furienů na uchránění bomby. Jak jsem psal dát do shopu defusal kit.
    Hlavně nenavrhujte žádné skiny zombíků, to by byla neskutečná blbost a už by to nebyl furien.
    Bhop ponechat, přidat double jump.
    Ponechat koupené zbraně u CT i v dalším kole, jen by ztratili pár nábojů a 500$. Řekl bych, že nikomu se nelíbí když si koupí kulomet (nebo jinou zbraň) a hned skončí kolo a on ztratí veškerou výbavu.
    Jestli tam Kotel hodlá dát pro anti-furieny jen 65 HP, tak to je hloupost, neboť je furieni dají na jednu ránu. Ani furieni by neměli mít méně HP.
    Naposledy upraveno Larodar56; 08-06-11 v 12:14.

  12. #42
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Mechanika furienu

    Laro nikto nepisal o skinoch zombie, ale o skinoch :D.. to si pleties, lebo ja som napisal, ze si ich predstavujem ako nejakych predatorov, cize bestie alebo neviem, ako inak ti ich popisat. Nech to ma aj nadych toho strachu a tak. BTW trosku by som znizil gravitaciu furienom a dal im moznost kupit si double jump (predsalen je neprijemne, ze chces vyskakat k antifurienovy na krabicu, kde kempi a skocis do polkilometrovej vysky a on ta zatial stihne 28x zabit, kym dopadnes na zem.

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Mechanika furienu

    k tym skinom, nieco taketo si predstavujes? http://www.gamebanana.com/skins/108782

  14. #44
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Mechanika furienu

    Presne tento som nasiel, ale to je predator + v komentaroch pisali, ze to nefunguje, ale v podstate nieco podobne.

  15. #45
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Mechanika furienu

    Kotel: Je tu jeden velky problem.. aj ked neni bomba, ciel hry ostal - poviem to polopatisticky. Zoberem ako priklad mapu dust2 - CT su furieni a T anti-furieni. Na konci kola su napr. 3 CT a 3T a tym padom by po vyprsani limitu mali vyhrat T (cize pocas tohto kola anti-furieni) pretoze prezili, no nestane sa tak, pretoze server to rata tak, ze T nepolozili bombu a tym padom prehrali a ostavaju anti-furienmi. Dalo by sa na de_ mapach odstranit ciel hry polozit bombu?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •