Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 94

Téma: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

  1. #16
    jazzin
    Guest

    Re: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

    Citovat Původně založeno Kenji Zobrazit příspěvky
    Takze jsem lama, staci vam to?
    Ale jsem si jisty, ze jsem takovy, ktery chce, aby byl cs 1.6's vyvoj krasny a jeste hezci. Takco ja se jen zeptam, jestli ma "evolove", ktery hraje na classicu delsi dobu, wh nebo ne. Moje odpoved zni ano, a to vy byste rekli "ne". Muj omyl on stepo jsem si uznal a to je uz v poho. Ale co se tyce "evolve", ktery bohuzel neni nejdulelezitejsim tematem v tomto okamizku, muj spolumixer s nickem "ChTs" mi dneska rikal, ze Jurob uznal, ze evole ma WH, zatimco ten samotny Jurob mel WH a jejich spolumixer Foxik nema nic cheaterskeho. Ja bych rekl, ze se divate na dema se svojim nazorem na daneho hrace, ale ne jako treti osoba. Mojem poslednim slovem je, ze nejsem cech a moc cesky neumim ale jste dali mne pozitivni hlas za moji zadost "o admin pravo" a diky tomu a nebo kvuli tomu jsem skoro zadane konflikty neudelalm, ikdyz nekteri cesi nadavali s rasistickym umyslem, a to protoze nejsem zadny vietnamec a jsem Korejec. Kdyby oni napsalali nechutne kommenty na Koreu, tak bych neresil tak jednoduse... Dik vam za precteni. A nevadi mne, ikdyz takhle odchazim ze sveho oblibeneho portalu.
    Tak to ne. Kenji beru Tě jako nezištnýho člověka, správnýho kluka a spolehlivýho admina. A za svý xenofobní kecy bych si ten permaban zasloužil. Tedy oficiálně, než to na mně nědko vytáhne z logu se Ti omlouvám, protože nemám žádný právo urážet člověka kvůli národnosti, ani když mám pravdu a jsem rozhodnutej v debatě zvítězit. Tehdy jsem klesnul na úroveň nácků, který jinak s potěšením mlátim (když jsem v cizim městě a neni jich víc pohromadě). K Tvému skillu. Já myslim, že dokážeš jumpnout věci, který já v životě nedokážu zkoordinovat a určitě se to nějak projevilo i do tvýho pohybu na classicu. (Na skálu si pro tebe můžu zajít každý kolo, respekt). Myslím si však, že jsi nikdy nebyl členem žádného klanu a postrádáš skilly aimové i to co by se dalo nazvat zkušeností. Jsi hodně předvídatelnej, defaultní a normální hráč jehož silnou stránkou je pohyb po žebříkách a jumpy všeho druhu. Nevim co k tomu říct. Byl jsi tu první a všichni za Tebou stojí, to o něčem vypovídá. Nejsi mi sympatickej, ale chci abys tu zůstal, dělej dál co tě baví, buď tu admin, dávej mi bany a prosím přijmi mou omluvu.

    ps: zkalenej jsem, ale ne tak moc

  2. #17
    Nováček Avatar uživatele gjnk.
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Zlin
    Příspěvky
    98

    Re: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

    Citovat Původně založeno jazzin Zobrazit příspěvky
    Tak to ne. Kenji beru Tě jako nezištnýho člověka, správnýho kluka a spolehlivýho admina. A za svý xenofobní kecy bych si ten permaban zasloužil. Tedy oficiálně, než to na mně nědko vytáhne z logu se Ti omlouvám, protože nemám žádný právo urážet člověka kvůli národnosti, ani když mám pravdu a jsem rozhodnutej v debatě zvítězit. Tehdy jsem klesnul na úroveň nácků, který jinak s potěšením mlátim (když jsem v cizim městě a neni jich víc pohromadě). K Tvému skillu. Já myslim, že dokážeš jumpnout věci, který já v životě nedokážu zkoordinovat a určitě se to nějak projevilo i do tvýho pohybu na classicu. (Na skálu si pro tebe můžu zajít každý kolo, respekt). Myslím si však, že jsi nikdy nebyl členem žádného klanu a postrádáš skilly aimové i to co by se dalo nazvat zkušeností. Jsi hodně předvídatelnej, defaultní a normální hráč jehož silnou stránkou je pohyb po žebříkách a jumpy všeho druhu. Nevim co k tomu říct. Byl jsi tu první a všichni za Tebou stojí, to o něčem vypovídá. Nejsi mi sympatickej, ale chci abys tu zůstal, dělej dál co tě baví, buď tu admin, dávej mi bany a prosím přijmi mou omluvu.

    ps: zkalenej jsem, ale ne tak moc
    cool story, bro

  3. #18
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Sutton in Ashfield
    Příspěvky
    613

    Re: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

    JJ Kenji aspon ty si to uz vypl.... ze

  4. #19
    Unregistered
    Guest

    Re: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

    Kenji, to je lož! Ty tučné čínske prasa kórejské vyjebané. Vymrdaný čúromrdan zamrdaný, zmrd a vymrdlo! Ty mrdka z krku vymrdlá! Ty hovnohlav zacheatovaný, ty ritný vred!
    Jur0b nEpísal Haribovi, že evolve ma cheaty a evolve nEpísal Tebe, že Jur0b mu nApísal, že evolve ma cheaty! Nemám nič proti kórei ani proti prasatám. Mám niečo len pre vyššie uvedené kombinácie telesa. Ty cikula šišatá z vrchu ochlpená.

    youtube.com/watch?v=WFl6t1M4oqg

  5. #20
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

    :DDDDDDDDD

    Evolve je čistý jak opica vy debili. Je to pán skoro s najlepším aimom + brainom. A ešte keď som s ním každý deň na ts3, tak si asi poradíme však? Nechápem na akú piču dal naspäť Kotel to EPS ale to je fuck. Evolve > all.

    Juro skap.

  6. #21
    Unregistered
    Guest

    Re: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

    Sry, je tam chyba, rátal som si palkárov.

    Harribo nepísal Tebe, že som mu písal, že evolve ma cheaty

    http://imageshack.us/photo/my-images...sc00008gr.jpg/

  7. #22

    Re: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    youtube.com/watch?v=WFl6t1M4oqg
    To te vystihuje, ty retarde... priste, kdyz neco budes chtit napsat, tak to aspon vymysli sam a ne, ze opises 5 let starej a tragickej song.

    btw. takovejhle kokotum bych daval permaban, beru, kdyz nekdo trolluje, flamuje a tak ale rasovy urazeni a este k tomu od takovyho curaka jako je jurob je fakt low a nemelo by bejt tolerovany

  8. #23
    Unregistered
    Guest

    Re: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

    Ceban,wow, ako si na to prišiel? Si macher.
    Áno, to na obrázku je naozaj môj faker.

  9. #24
    Unregistered
    Guest

    Re: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

    Citovat Původně založeno Flashh Zobrazit příspěvky
    To te vystihuje, ty retarde... priste, kdyz neco budes chtit napsat, tak to aspon vymysli sam a ne, ze opises 5 let starej a tragickej song.

    btw. takovejhle kokotum bych daval permaban, beru, kdyz nekdo trolluje, flamuje a tak ale rasovy urazeni a este k tomu od takovyho curaka jako je jurob je fakt low a nemelo by bejt tolerovany
    Ty tučko, to neboli rasové urážky, to je ako keď napíšem, že ,,ty človek vyjebaný" je to len súčasť tej kombinácie. Nešlo mi o to, aby vás to nadchlo, musel som dať von čo ma trápilo! Ale to nepochopíš, lebo si sa narodil na zemi. Zase ste sa nezamerali na to podstatné, to je moc! Ide o to, že Kenji je cheater a musí to spoznať každý závistlivý kokot s veľkým EGOm nakazený chamtivosťou (priemerný človek s IQ v rozsahu od 65 po 135). Je to sviňa, šíri viac negatívnej energie ako vy! Jánošik bol borec, dobrú mal funkciu, musel mať dobrú funkciu.

    Kotel, Kenji je cheater a klamár

  10. #25
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

    Citovat Původně založeno Flashh Zobrazit příspěvky
    To te vystihuje, ty retarde... priste, kdyz neco budes chtit napsat, tak to aspon vymysli sam a ne, ze opises 5 let starej a tragickej song.

    btw. takovejhle kokotum bych daval permaban, beru, kdyz nekdo trolluje, flamuje a tak ale rasovy urazeni a este k tomu od takovyho curaka jako je jurob je fakt low a nemelo by bejt tolerovany
    Víš jak se říká, "Jednoho zabiješ a tři se vrátí." ? Tak tohle je něco podobnýho, on dostane ban a založí tři nový účty...Pěkná osina, ale nenaděláš nic..bohužel...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  11. #26
    Kenji
    Guest

    Re: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    Kotel, Kenji je cheater a klamár
    jezis.. ses ty Jurob? pry si nedal evolvovi ban, ze je s tebu v klanu, a jeste mas taky wh co

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

    zustan tu s nami kenji nikam neodchazej :-D

  13. #28
    Neregistrovaný
    Guest

    Re: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

    Ty hovno falošné! Kokotman, aspoň si ma presvedčil, že slovensko a česko niesú jediné štáty falošných chamtivcov. Odíď už, nerob tu bordel, je jasné, že nikto neuverí niekomu, kto vždy popravde vyjadril čo má na srdci, ale rýchlo odíď. Aj tak príde za chvíľu pár vtierok, budú sa Ti tlačiť do riti, mne ponadávajú, lebo to tak spravil niekto pred nimi, Tebe to všetko spraví dobre a ostaneš. Však o to Ti aj ide.

  14. #29
    Unregistered
    Guest

    Re: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

    Len som dopísal a Martiii je dnu.

  15. #30
    Unregistered
    Guest

    Re: CARTONNAGE unban [CLASSIC - admin kenji]

    A: Idem z tadeto preč, tuční
    B: Ostaň, si super
    A: No dobre teda

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •