Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Jimmy

  1. #16
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    164

    Re: Odpověď: Jimmy

    Citovat Původně založeno jimmy Zobrazit příspěvky
    a muzu se zeptat proc to vlastně řešíš ty ??? tebe ani na steamu nemam
    Tak určite to nebude screen z SMS

  2. #17
    Nováček Avatar uživatele jimmy
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Jimmy

    xD mě je to v celku jedno ale nechápu jak muzes tak jasně vědet že nejsem vedle ni a nekontroluju ji a když mi někdo napíše cs mas cas ? tak mě hned nenapadne ze ma cheatera na serveru a necham hrat sestru. Uznávám byla to chyba a už se to nestane



  3. #18
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Jimmy

    Citovat Původně založeno Miskaa2 Zobrazit příspěvky
    Suhlasím so svačinárom. Myslela som si že budeš prínosom pre kotelnu a spoliehala som sa na teba ako na admina ktorému možem nahlasiť cheatera, ale sklamal si ma v tom že keď som ti napísala,bohužial som mala smolu pretože tam práve hrala tvoje segra. Not bad.
    Ako by si ty nemohla suhlasit so svacom zato ze spravil jednu blbost maju mu zobrat prava ? urcite nie ale vasltne on nic zle nespravil iba mu tam hrala sestra ale nic neurobila mohla to dako zneuzivat ale nezneuzila no a teraz si ho nato upozornil tak si je urcite vedomi toho ze uz ju nepusti hrat na steam nerob z toho taku velku dramu ako keby vybanoval cely server...

    E: Jimmy aspon vidis akych mas priatelov na steame

    E2: Svaco keby ti nieco odpisem tak by to dopadlo tak isto ,ako nedavno v chatboxe a tie tvoje reci ako mam 13 a chcem prava si nechaj pre seba uz si stym trapny vzdy ked poviem svoj nazor niekde kde pises aj ty tak zacnes pouzivat tieto megaultra trapne hlasky
    Naposledy upraveno Facened; 03-11-12 v 18:08.

  4. #19
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Jimmy

    Citovat Původně založeno Facened Zobrazit příspěvky
    Ako by si ty nemohla suhlasit so svacom zato ze spravil jednu blbost maju mu zobrat prava ? urcite nie ale vasltne on nic zle nespravil iba mu tam hrala sestra ale nic neurobila mohla to dako zneuzivat ale nezneuzila no a teraz si ho nato upozornil tak si je urcite vedomi toho ze uz ju nepusti hrat na steam nerob z toho taku velku dramu ako keby vybanoval cely server...
    Ptal sem se ho, už si zahesloval steam, rozjel se tu tuctovej flame, je to na uvážení kotla.

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Odpověď: Jimmy

    Já tohle považuju za vyřešený, Jimmy si změní heslo, nebude ho říkat svý sestře, koupí jí steam, aby mohla v klidu hrát a všichni budeme spokojení.

    Tak aby mi tady psalo něco 13ti-letý dítě, to už je jinej level. Zrovna tobě to může bejt úplně u píči a když chceš práva, tak by ses měl chovat slušně a ne jak píča. Jestli máš něco na srdci, co mi potřebuješ tak nutně napsat, tak od toho jsou PMky, konec.

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele kofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    227

    Re: Jimmy

    Borci, co je špatnýho na to, když nechá zahrát sestru, aby si zahrála csko. A už vůbec nevidím důvod, aby se za to braly práva. Když napíšeš přes ! tak tu není jen jeden admin, snad... Svačináři mohl by ses uklidnit?
    Naposledy upraveno kofi; 03-11-12 v 18:00.

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Odpověď: Jimmy

    Já jsem v klidu. Je to vyřešený, takže lock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •