Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 85

Téma: práva aim srvr + w3ft

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    práva aim srvr + w3ft

    Ahojte, rozhodl jsem se že si podám druhou žádost o práva i když mi Charon řekl že mou minulou žádost unlockne nechtěl jsem tak učinit z důvodu kdyby někdo změnil svůj názor doufám v to hlavně u Paradoxxe čehož se asi nedočkám ale i tak to skusím.
    Něco o mně:
    Je mi 16 let prakticky už 17.Bydlím v Chodově u K.V.
    Od ňějakých 13ti-12ti let závodně boxuju.
    Counter strike mám koupený od minulého roka nepamatuji si přesně kdy.
    Haxxing hlásim tu na foru jsem nahlásil myslím 7 cheaterů z toho jseden byl naprostý fail že kashpi :D,jinak dohromady jsem nahlásil asi něco málo přes 30 haxoru z toho jsem se jedinkrát spletl a to právě u zapnutého kashpiho.
    S amx zkušenosti mám nevím jestli se něco změnilo adminem jsem byl asi 3-4 roky z5 na již zaniklém portálu The.hys.
    Nyní studuji na stř. škole průmyslové v Lokti se zaměřením na IT přesněji na obor aplikace os. počítačů (ajťák) jsem ve druhém ročníku.
    Zde na kotelně hraji již pomalu třetím rokem cs 1.6 jako takové už asi 5 let.
    Myslel jsem že o práva již žádat nebudu nic méně rozhodl jsem se tak učinit protože mám hodně volného a nevyužitého času takže tento čas bych chtěl nabídnout právě tomuto serveru.
    jinak tu na kotelně mám 2 již vypršelé bany už jsem je vysvětloval v minulé žádosti nebyli nějak závažné myslím že to bylo kopírace nicku to jsem hrál ještě paintball a otravování voice to jsem byl nasranej na luccu kvůli banu rehyho ale to už si myslím je hodně dávná minulost a od té doby nemám žádný prohřešek.
    Práva bych chtěl na aim severy a w3ft popřípadě jak jste psali u nutise vzal bych klidně i w3u.
    Dále máme klan s nutisem který už nehrál měsíc a nevím co s ním je..hlavně proto žádám o práva když on zřejmě přestal.

    Steam ID:STEAM_0:1:47253533
    nick ve hře: HAXXING IS SLUNCE S LIFESTYLE,a nicky na kterých jsem hrál dříve víte.
    To bude asi všechno kdyby se na něco dál potřeboval někdo zeptat jsem vám k dispozici a určitě se ptejte.
    skype:pechYsko

    Děkuji všem co se dostali až do této fáze článku a tím pádem děkuji za přečtení.

    Slunce

    Jeste bych chtel dodat a nyni uz z mobilu takze se omlouvam za diakritiku.Doma jiz mam vse v poradku pc mam novy tkze facha ok nejspis dostanu jeste notas tkze snad to nedopadne jako ma minula zadost kvuli stupidnimu pc.A mozna me nekdo poznate z mych lp z mc takze i tim doufam jsem vas presvedcil a dokazal ze neco v te hlave mam protoze mluvit napr. 20 minut v kuse sam pro sebe je docel zahul.

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...Slunce-pr%E1va zde je ma 1. Zadost kdyby mel nekdo zajem se kouknout nemusi hledat.
    Naposledy upraveno Slunicko; 04-11-12 v 17:34.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Odpověď: práva aim srvr + w3ft

    Slunko je aktivní, skill určitě má a na gatherech je v pohodě. Já jsem PRO, aby dostal práva. :)
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: práva aim srvr + w3ft

    Znám ho za mě obrovské PRO takže jestli nedostane on práva tak už nikdo.

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Všude,nejen doma.
    Příspěvky
    279

    Re: práva aim srvr + w3ft

    Posilka už skončila? No konečně... btw Pro

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Re: práva aim srvr + w3ft

    Citovat Původně založeno *srsen* Zobrazit příspěvky
    Posilka už skončila? No konečně... btw Pro
    posilka neskončila posiluju 3-4x týdně ale chodím až večer tkže ok.

    Jinak všem díky jste náký rychlý :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Všude,nejen doma.
    Příspěvky
    279

    Re: práva aim srvr + w3ft

    Ty lepší žádosti ať tu nečekaj dlouho,ty špatné, ať si počkaj :)

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: práva aim srvr + w3ft

    Diky ale nejsem moc presvedcen ze patrim k tem lepsim a podle me by to melo byt u vsech zadosti stejne proste zadne vyjimky jinak jeste jednou diky vsem
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: práva aim srvr + w3ft

    problém s ním nemám, na gatherech je v pohodě...
    myslím, že jsem byl i minule PRO a nic se nemění.

    Plus máš u mě plus, za to že tak hezky uznáš svoji chybu nesnažíš se ji zatloukat :)
    Je fajn, že si tenkrát neřešil a nehledal kdo to je a když sem ti přišel podezřelej tak natočil a nahlásil. Spousta lidí si říká "on je admin, on necheatuje" a setkávám se s tím pořád, ale v minulosti tu byli admini co cheatovali, takže jen tak dál.
    Důvěřuj, ale prověřuj :)
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: práva aim srvr + w3ft

    Diky ti moc nemam co na tom zatloukat proste jsem to posral ale byla to moje jedina chyba z tolika cheateru tkze si myslim ze je to odpustitelne diky moc.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: práva aim srvr + w3ft

    já jsem PRO. znám ho z war3ftu, na AIM nevim jak často chodí(včera jsem ho tam teda potkal). Klidnej chlapík, férovej.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: práva aim srvr + w3ft

    Dekuji destiny vazim si toho na aimu jsem kazdy den jen jak mam novy nick tak tam zrovna moc nahrano nemam ale na minulych nickach mam hoodne a popravde v realu jsem nervak obrovskej ale tady se snazim vychazet ze vsema za dobre (kdyz nemam spatny den nebo to neni naky no brain) a jak jsem psal u tebe jsem taky doufal ze nazor zmenis tkze jeste jednou diky
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kunder
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    163

    Re: práva aim srvr + w3ft

    Jedna z NEJlepších žádostí co jsem viděl :)
    (píšu vážně)
    Naposledy upraveno Kunder; 05-11-12 v 22:40.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: práva aim srvr + w3ft

    Hm diky..mas pro me i nejaky verdikt nebo jenom divny reci? :)
    jinak divny protoze z tveho prispevku jsem nepochopil zda-li to byla ironie a jestli to NE ve slove nejlepsi bylo jako verdikt.
    Naposledy upraveno Slunicko; 05-11-12 v 18:20.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    24

    Re: práva aim srvr + w3ft

    Já sem pro Slunka určitě, tedka sem nebyl moc aktivní, jelikož sem měl zdravotní problémy, ale tedka opět začínám hrát, a co si pamatuji z dřívějška tak když byl nějaký problém bo nějakej nepořádek na serveru tak mě vždy kontaktoval abych to přišel vyřešit, jsem pro tohoto člověka v admin teamu :)

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: práva aim srvr + w3ft

    Díky carambo :) a už se uzdrav ať můžeš znova rozkouskovávat server :)
    kundere tky teda diky a mas nejaky verdikt nebo jen tohle :)?
    Naposledy upraveno Slunicko; 05-11-12 v 22:42.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •