Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 34

Téma: žiadosť o post admin

  1. #1
    AlOs
    Guest

    žiadosť o post admin

    Dobrý deň. Volám sa Ľudovít Németh, v októbri(Říjen) budem mať 16 rokov, csko hrám už asi 3roky, csko hrám denne 4 až 5 hodín, niekedy aj viac. Chcel by som sa stať adminom na vašom Hide n Seek servri. Dôvod je hlavne ten, že ako som si všimol, máte veľmi málo adminov na Hide n Seek alebo tam vôbec nechodia, pretože na vašom HNS servri hrám celý deň a ešte som sa nestretol s adminom! je tam veľa cheaterov a detí, ktoré porušujú pravidlá! Moje steam ID je: STEAM_0:1:31314172 Z mojej strany je to všetko.
    ďakujem.
    - S pozdravom AlOs

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: žiadosť o post admin

    Deti su vsade a neviem, ako sa daju na HNS porusit pravidla (cheaterov som tam taktiez nikdy nevidel). Keby si precitas predchadzajuce ziadosti zistis, ze by si nemal ziadat o prava ked mas 1 a pol prispevku, a aj to preto, ze si napisal ziadost. Nemozem povedat ano/nie ale predpokladam, ze odpoved 90% adminov bude nie, aj ked ziadost neni napisana az tak zle.

  3. #3

    Re: žiadosť o post admin

    Na HNS hraju často a cheatera jsem tam viděl jen párkrát (kromě SLOWMO,Speedhack - to je tam docela časté), a když se někdo s cheatem připojil tak mu dal server automaticky ban. Co se týče dětí ... je to tak jak řekl grey. Admini tam hrajou často ... Hlavně morbe, potom já a občas se tam oběví i někdo jiný :). Žádost není špatně napsaná, takže já dám prozatím 50/50 :D.
    Naposledy upraveno Rixie; 14-06-11 v 15:23.

  4. #4
    AlOs
    Guest

    Re: žiadosť o post admin

    Preto nevieš ako sa dajú porušiť pravidlá hns, lebo ho vôbec nehráš! A kebyže sa mu venuješ aspoň z polovice toľko ako ja, tak pochopíš o čom tu je reč!

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: žiadosť o post admin

    Dobre, expert, ospravedlnujem sa. Nemam ti pobozkat podrazku?

  6. #6
    AlOs
    Guest

    Re: žiadosť o post admin

    Rixie. Nwm ako často tam hráš, a morbeho poznám pomerne dobre! A morbeho som tam videl naposledy pred týždňom... Mne je jedno. nechcem aby ste si mislely že som dement alebo niečo také! Ja som len chcel pomôcť! A ako tak pozerám čo si napísal, tak veľmi dobre vieš že block, fj, fish, run, a ďalšie s pravidlá ktoré sa tam pravidelne porušujú! Chcel som pomôcť vám a spríjemniť podstivím hráčom hranie na Hide n Seek Kotelna! Toľko z mojej strany...

  7. #7

    Re: žiadosť o post admin

    Ještě jeden dotaz ... Jak dlouho hraješ HNS ? Pojď teď na server, chci se podívat jak hraješ :).

  8. #8
    AlOs
    Guest

    Re: žiadosť o post admin

    ljr 255.7, mcjr 270.1 , dcjr 257 cjr 258 ldbj 270 ladderjump 205 ... :)

  9. #9
    AlOs
    Guest

    Re: žiadosť o post admin

    Som tam!

  10. #10

    Re: žiadosť o post admin

    Já vím, že se tam toho hodně porušuje ... Ale například BLOCK ... 95% je neúmyslně (aspoň na HNS), run stačí slay, fish ... s tím tam moc problém není, kromě začátečníků, na které musíš brát ohled, protože ani neví, co to fish je a jediný opravdu závaždný problém co se tam vyskytuje je podle mě vulgarita. Podle toho jak píšeš bych řekl, že si slušný a zkušený. Proto jsem to zatím nechal otevřené (50/50) a počkal, co na to ostatní. :)

  11. #11
    AlOs
    Guest

    Re: žiadosť o post admin

    Neboj sa... Ja mám skúsenosti s amxmódom a viem veľmi dobre čo je úmyselní block!

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: žiadosť o post admin

    Preco furt pises vykricniky? To mas ako take agresivne vylevy alebo co? Nechapem to nejak..

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: žiadosť o post admin

    Citovat Původně založeno AlOs Zobrazit příspěvky
    aby ste si mislely
    0/100, padej pryc

  14. #14
    AlOs
    Guest

    Re: žiadosť o post admin

    grey - to si nevšímaj.. Je to zlozvyk.

    UFOusek - nechápem ťa.. Prečo mám vypadnúť? Zato že urobím malú gramatickú chybičku? Nemôžem zato... Mám zo Slovenčiny 3ojku. Nemôže byť kazdý profesionál!

  15. #15
    morbe
    Guest

    Re: žiadosť o post admin

    I kdybys je dostal, mel bys je tak tejden, protoze bys banoval nesmysly. Nikdo tam nedojde umyslne blokovat, vi, ze za to je kick/ban a 99% scriptu, se kteryma tam kdo prijde, vybanujou anticheaty.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •