Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 110

Téma: Unban war3 ultimate

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Unban war3 ultimate

    BUILD 4883 SERVER (0 CRC)
    Server # 25
    [UWC3NG] You have been awarded 146 XP for making repairs to your teammate's armor
    ParadoXX connected
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] Zabanovany nick : ParadoXX
    [AMXBANS] Duvod : ' wh '
    [AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID : STEAM_0 : 0 : 725204
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 86.49.105.248
    [AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    TiDy connected
    Chmeldos killed ZCPPlayer with knife
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

    Žádný screeny sem nenašel v csku.Low rádoby admin l@m@ tvrdil,že má demo.A teď by mě zajímalo,podle čeho poznal wallhack.Asi ty práva má právem a určitě je zkušenější v csku víc,než já.Takže zádám vysvětlení,proč sem dostal ban za něco,co sem nikdy nepoužil.
    Naposledy upraveno ParadoXX; 19-06-11 v 17:01.

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Sutton in Ashfield
    Příspěvky
    613

    Re: Unban war3 ultimate

    WH, nebudu se o tom vice bavit

  3. #3
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Unban war3 ultimate

    vážně?Tak mi sem dej důkaz.

  4. #4
    jazzin
    Guest

    Re: Unban war3 ultimate

    Ok, pár lidí ti asi věří, problém je, že já tě znám dýl. Vím o tvejch haxech v Infixu, jsem si vědomej tvýho banu na playzone a teď ti upnu demo, na kterym sice nejsou žádný extra časy, ale vzhledem k tomu co jsi za člověka, že cheatuješ vědomě už nekolik let a ještě se na lidi utrhuješ, tak jsem pro ban. Jsi závislej na csku, takže si přiznej, že máš problém a něco s tim dělej. Nebo si kup čtvrtej steam.

    To demo se uploaduje
    edit:
    http://www.sendspace.com/file/wujpae

    v případě nutnosti vyčasuju a dodám starší dema, na kterejch byl prokázanej cheating tohohle hráče. Aspoň kdyby sis měnil nicky....
    Naposledy upraveno jazzin; 19-06-11 v 17:08.

  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Unban war3 ultimate

    no,vzheldem k tomu,že na playzoně sem nikdy nehrál.A tohle je muj jedinej steam,co mam.Ty budeš asi taky ns low noob,kterej si myslí,že o csku ví všechno a cheatera pozná hnedka.Určitě si hrál nejvyšší ligu,takže můžeš vytahovat a křivě obviňovat někoho,kdo ani neni tim,kym si myslíš,fajn.Patří ti muj obdiv.A teď chci vidět to demo od toho chudáka,co mě zabanoval.A jak tak koukám,tak on asi nebude jedinej ubožák s právama,co tu je.

    A ty dema bych docela rád viděl,pokuď sem to vůbec já,protože mně nikdy nikde nebyl prokázanej cheating a to,že si hrál někde ňákou ultra low ligu,kde byli low admini tvýho typu,za to já nemůžu.Blb zustane blbcem a nedá si nic vysvětlit.

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Unban war3 ultimate

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    .Ty budeš asi taky ns low noob,kterej si myslí,že o csku ví všechno a cheatera pozná hnedka.
    Tahni, banned, konec..

  7. #7

    Re: Unban war3 ultimate

    Na server chodí ještě jeden low hráč pod nickem ParadoXX, takže pozor na záměnu.

  8. #8
    Unregistered
    Guest

    Re: Unban war3 ultimate

    Sice se ten ban netýká mě, ale myslím, že mám co říct k tématu.... Začal sem hrát asi 14 dní po něm na vašem ultimatu a bohužel uroveň je tak nízká, že ty děti co tam hrajou nás vidí za cheatery, ale to, že nepoužívají zvuk, ani mozek, který ještě nemaj tak to ale neznamená, že jsme cheateři... Ono tam hrát celý den a poslouchat od těch dětí, táhni cheatera si kokot atd atd není zrovna přijemné, když tomu absolutně nerozumí co csko je.... Myslím, že by ste nejdříve měli udělat pořádek na serveru aby si hráči nedovolovali nadávat... A k ParadoXXovi tak cheater to není, znám ho osobně vím jak hraje, hráli jsme spolu a zaprvý je dvakrát starší než vy a za druhý to dost dává... A tenhle steam je jeho první, jediný co si tady ukázal jazzin tak tvojí inteligenci a ten malý bubu nějaký dítě, se tu taky dost ztrapnilo...

    Toto bylo jen jak to je, nejste první kdo se na něm vysekal, protože bohužel na ns serverech nelze čekat uroveň adminů, takže se vzpamatujte na žádným jeho demu nic nenajdete, dejte mu unban ať můžem jít zase hrát a huntit ty ubohý děti :D

  9. #9
    screenek
    Guest

    Re: Unban war3 ultimate

    Sice se ten ban netýká mě, ale myslím, že mám co říct k tématu.... Začal sem hrát asi 14 dní po něm na vašem ultimatu a bohužel uroveň je tak nízká, že ty děti co tam hrajou nás vidí za cheatery, ale to, že nepoužívají zvuk, ani mozek, který ještě nemaj tak to ale neznamená, že jsme cheateři... Ono tam hrát celý den a poslouchat od těch dětí, táhni cheatera si kokot atd atd není zrovna přijemné, když tomu absolutně nerozumí co csko je.... Myslím, že by ste nejdříve měli udělat pořádek na serveru aby si hráči nedovolovali nadávat... A k ParadoXXovi tak cheater to není, znám ho osobně vím jak hraje, hráli jsme spolu a zaprvý je dvakrát starší než vy a za druhý to dost dává... A tenhle steam je jeho první, jediný co si tady ukázal jazzin tak tvojí inteligenci a ten malý bubu nějaký dítě, se tu taky dost ztrapnilo...

    Toto bylo jen jak to je, nejste první kdo se na něm vysekal, protože bohužel na ns serverech nelze čekat uroveň adminů, takže se vzpamatujte na žádným jeho demu nic nenajdete, dejte mu unban ať můžem jít zase hrát a huntit ty ubohý děti :D

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Unban war3 ultimate

    Takže ParadoXX byl dopaden.


  11. #11
    jazzin
    Guest

    Re: Unban war3 ultimate

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    no,vzheldem k tomu,že na playzoně sem nikdy nehrál.A tohle je muj jedinej steam,co mam.Ty budeš asi taky ns low noob,kterej si myslí,že o csku ví všechno a cheatera pozná hnedka.Určitě si hrál nejvyšší ligu,takže můžeš vytahovat a křivě obviňovat někoho,kdo ani neni tim,kym si myslíš,fajn.Patří ti muj obdiv.A teď chci vidět to demo od toho chudáka,co mě zabanoval.A jak tak koukám,tak on asi nebude jedinej ubožák s právama,co tu je.

    A ty dema bych docela rád viděl,pokuď sem to vůbec já,protože mně nikdy nikde nebyl prokázanej cheating a to,že si hrál někde ňákou ultra low ligu,kde byli low admini tvýho typu,za to já nemůžu.Blb zustane blbcem a nedá si nic vysvětlit.

    Je jedno jestli urážíš tady nebo na serveru, bacha je to banovatelný. Ano, koupil sis starej steam a snažíš se vystupovat jako oldschooler. Tahle brněnská arogance se ale nezapomíná. Proč si nepřiznáš, že jsi vyklepanej z toho, že si nemůžeš zapnout a jít hrát csko. Nadáváš uplně zbytečně. Za pár let těm debilním adminům ještě poděkuješ. Teď bych tu rozvinul diskuzi, jestli bude fungovat presumpce viny a svědectví několika desítek lidí nebo tvoje nasraný nátlakový kecy. Jsem docela zvědavej. Hezkej večer přeju.

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Unban war3 ultimate

    ne,od tý doby,co tam hraju,tak si každej mění nick na muj.Takže jedinej ParadoXX sem tam já,ostatní bez steamu,což je tam drtivá většina,nejsou ty,za koho se vydávaj.Sou to děti,přesně jako vy.Proto nemáte vůbec mít práva,když poznáte kulový a eště křivě obviňujete někoho,kdo neni tim,koho myslítě.Fakt ste ubohý.Ty práva vám patřej určitě právem.

  13. #13
    Kotel
    Guest

    Re: Unban war3 ultimate

    Tady neni co resit, na demu bude videt konecne dukaz, na ktery cekame uz roky. Tak sem s nim. Zrovna pred par hodinama jsem dal pryc antiwh, predtim tam nehral?

  14. #14
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Unban war3 ultimate

    prosimtě,ty ani nevíš,kde bydlim.Jenom si myslíš,že sem ňákej brněnskej vidlák.To seš možná ty a teď mě přestaň křivě obviňovat,ty smrade.Víš úplný hovno a meleš pořád dokola tu samou pohádku,kterou sis vymyslel.Ty chudáku.To snad neni možný už.

  15. #15
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Unban war3 ultimate

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    prosimtě,ty ani nevíš,kde bydlim.Jenom si myslíš,že sem ňákej brněnskej vidlák.To seš možná ty a teď mě přestaň křivě obviňovat,ty smrade.Víš úplný hovno a meleš pořád dokola tu samou pohádku,kterou sis vymyslel.Ty chudáku.To snad neni možný už.
    Neber Brno do huby skrčku..
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •