Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 38

Téma: Unban - Monty

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    60

    Unban - Monty

    Dobrý den, už jednou jsem tady řešil důvod mého banu, a je to tady znova. Dostal jsem ban za můj avatar na steamu!


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Moderj slon
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'hakovy kriz se nenosi'
    [AMXBANS] Delka: '1 tyden'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:638994'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '89.102.103.97'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz


    Nechápu co je tady za admin team ale to je vaše věc jaké lidi mezi sebe berete, poprosím o unban a adminovy který mi ban udělil prosím někdo vysvětlete do čeho se má míchat a do čeho ne!
    To co mám na mém steamu není jeho problém!!! Děkuji pohis a doufám že se to nebude opakovat.
    Naposledy upraveno Zoid; 25-11-12 v 21:04. Důvod: Zmenšena velikost textu

  2. #2

    Re: Unban

    Nevím, tohle je spíš věc steamu a ne nás, dal bych ub pokud změní avatar

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    60

    Re: Unban

    Nic měnit nebudu. Už jednou jsme tady dospěli k názoru že tohle řeší úplně někdo jiný a ne admini na publicu!

  4. #4

    Re: Unban

    Hoď sem link na předchozí thread

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    60

    Re: Unban

    V archívu už to není, nebo tam spíše nemám přístup.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    60

    Re: Unban

    Děkuji že si to našel :)

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Unban

    pamatuji si na to...dejte mu unban. Neni to vubec vec publicku, ale jeho samotnyho a steamu. At si to s nim resi pripadne sami.
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  9. #9

    Re: Unban

    Fajn, když už se to tu jednou řešilo, tak nevidím důvod proč to rozebírat znova, pokud admin nebude mít nějaký speciální důvod tak UB

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    60

    Re: Unban

    Já myslím že máte nějaké pravidla ve kterých stojí za co máte banovat a za co ne, pokud to tak není měl by to kotel zavést! :)

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele rIDer
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    272

    Re: Unban - Monty

    Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    Na serverech, webu, fóru a Ventrilu je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.


    To, že si dáš do avataru hakrklajc je trestu hodné. Admin jednal zcela adekvátně. Nevidím důvod proč by to měl rušit. Je to prostě propagace fašizmu. tečka.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    60

    Re: Unban - Monty

    Ty tečko víš vůbec co je to propagace fašizmu? nebo ti to mám přijet vysvětlit! Neděl si ze mě srandu.

  13. #13

    Re: Unban - Monty

    Nevím jestli si četl tu předchozí diskuzi...

    Kdybych Tě měl citovat:
    či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.
    Nevím co je na Pohis rasistického.... hru to neovlivňuje, UB


    E:

    A když tu chete slovíčkařit...
    § 260/1 Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.
    Můžu Tě ujistit, že tím že si do avataru dá něco, co vzádleně připomína hákový kříž, rozhodně nepodporuje fašismus... kdyby si tam k tomu napsal podporujte fašismus, je to c00l bylo by to něco jiného...
    Naposledy upraveno Zoid; 25-11-12 v 21:15.

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    60

    Re: Unban - Monty

    Zoide ty si asi nejrozumnější admin kterému tu došlo do hlavy jako prvnímu.

  15. #15
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Unban - Monty

    Podľa mňa by mal dostať UB...keď tak ho nahlásiť na steame, ale ban na servery nie

    E: Väčšina hráčov je NS takže ten avatar aj tak nevidia..
    Naposledy upraveno Trey; 25-11-12 v 21:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •