Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678
Zobrazit výsledky od 106 do 116 z 116

Téma: Administrátorství na Kotelně.

  1. #106
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Máš štěstí ty hlupáku, že cs-live má teď web a hlavně banlist v piči...Hned bych ti tady hodil odkazy na ty sračky co si psal do reasonů...Sem extrémně rád, že sem od tama vypadl dřív, než tebe přijali...A do Pur3ho se neser, je mu sice 13, ale v hlavě to má narozdíl od tebe v pořádku...

    btw. Výsledek je myslim jasnej, být tebou se odtud pakuju dřív, než ufouš přejde z "hard" do "ultrahard" troll módu...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  2. #107
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Citovat Původně založeno Larvell Jones Zobrazit příspěvky
    Jediný kdo je tu retard sež možna tak ty.



    Vadí ti cokoliv na tom? Jak podle mně? Vše je pravda.
    Nechce sa mi to celé zas písať:
    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Vypni PC a choď sa prejsť von. Možno si všimneš, že vonku je aj normálny svet. Len pozor, vonku je vec, ktorá sa volá "slnko". Aby ti hneď nespálila oči.
    Ano vadí mi. Že nedokážeš pochopiť, že ti chceme dobre. Ber to ako dobrú radu. Mrkni sa čo je za tými vchodovými dverami. New life ;)

  3. #108
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Larvelli či co jsi, chceš vědět, proč tě tu všichni poslali dopiče? =) Protože je u tebe doma nebo kde jsi celkem velký problém mezi tvojí židlí a tvojí klávesnicí. A ne, opravdu ta chyba neni v kabelu od sluchátek. A proč se tady furt necháváš ztrollolovávat (divné slovo :D)? Vždy si to přečteš a pak běžíš do koutu s burákovym máslem a mažeš to po sobě a řikáš: ,,Jsem tak tlusťoučský, OHH, špíčky, proč mě nikdo nemá rád? OHHH špíčky!"

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  4. #109
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Larvelli či co jsi, chceš vědět, proč tě tu všichni poslali dopiče? =) Protože je u tebe doma nebo kde jsi celkem velký problém mezi tvojí židlí a tvojí klávesnicí. A ne, opravdu ta chyba neni v kabelu od sluchátek. A proč se tady furt necháváš ztrollolovávat (divné slovo :D)? Vždy si to přečteš a pak běžíš do koutu s burákovym máslem a mažeš to po sobě a řikáš: ,,Jsem tak tlusťoučský, OHH, špíčky, proč mě nikdo nemá rád? OHHH špíčky!"
    A sakra, odedneška už nemám rád burákový máslo...:(
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  5. #110
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Citovat Původně založeno Smile Zobrazit příspěvky
    btw. Výsledek je myslim jasnej, být tebou se odtud pakuju dřív, než ufouš přejde z "hard" do "ultrahard" troll módu...
    Jedu na "easy" vole...

  6. #111
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Citovat Původně založeno UFOusek Zobrazit příspěvky
    Jedu na "easy" vole...
    Nemožno...Ty nikdy nejedeš na easy...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  7. #112

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Promiň, ale tím, že nás tu všechny vyf*ckuješ práva nedostaneš. Někdo kdo vypění hned, jak do něj někdo rejpne, nemůže být admin. Dával bys bany za totální voloviny.

  8. #113
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Len tak na okraj. Práve som sa k tomu dostal: http://magazin.atlas.sk/techmag/bore...ia/753582.html
    Nezmám rád také "magazíny", ale mám tam mail a nejak mi to padlo do oka. Hlavne toto: " Je vraj uzavretý a samotársky typ. Zo svojej izby, vybavenej počítačom, dvoma monitormi, nefunkčným televízorom a posteľou, vraj takmer nevychádza. Večeru mu mama necháva predo dvermi. Z ich domu Ryan nevyšiel už 4 roky. Celý svoj život sústreďuje do online sveta."
    Get a life please!

  9. #114
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    LOL dobre si povedal

  10. #115
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Vždy si to přečteš a pak běžíš do koutu s burákovym máslem a mažeš to po sobě a řikáš: ,,Jsem tak tlusťoučský, OHH, špíčky, proč mě nikdo nemá rád? OHHH špíčky!"
    No proste lol nič iné si zabil.

  11. #116
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Citovat Původně založeno UFOusek Zobrazit příspěvky
    ahoj, jmenuju se Zdenda Padlo, je mi 28 let, z toho counter strike 1.6 uz strajkuju tak 25 let, proto bych chtel pozadat o prava, vsechno umim, vsechno znam a stejne tam budu delat jenom vyjebany ankety (viz. Ritik a smazik). Takze mi ty prava dejte, kupuju si VIP 3x do mesice, takze jsem uplne hustej d0nator a ty prava proste musim mit. Jo, chci delat ankety. Vcera jsem si stahl FilleZillu, byl tam u toho i tutorial, takze ted to ve FTP sazim jako pravej profik. A chci ty ankety. Sice mam na foru jenom postik, ale to nevadi, cumte na ten donate. Tak mi to dejte, pls, nebo vas vypicuju a pujdu hrat jinam. Chci ty ankety.
    No a UFOusek ty si tak isto zabil

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •