Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 116

Téma: Administrátorství na Kotelně.

  1. #16
    Larvell Jones
    Guest

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    max-portal už je asi 5 měsíců... nám hackly web i servery takže proto... smazali nam i celé FTP od serverů a před asi 5 dny jsme museli restartovat web..

  2. #17
    Larvell Jones
    Guest

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Ano, vadi. Ty klamar.
    Tak odejdi, když se ti tu něco nelíbí..

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Uz, uz idem..

  4. #19
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Ne

  5. #20

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Citovat Původně založeno Larvell Jones Zobrazit příspěvky
    Tak odejdi, když se ti tu něco nelíbí..
    Hm Kotel ví, proč se musí žádosti o admin psát na fórum a ne do PM. Je to totiž i zkouška, jak obstojíš proti davu, který je proti tobě - jestli se rozčílíš a taky jestli si necháš kálet na hlavu. Máš-li být někdy adminem na velkém portálu, jakým Kotelna je, měl bys s lidmi vycházet jak rovný s rovným. Napsal jsi o sobě motivační dopis, jako by jsi se ucházel o manažerský post v zavedené firmě - to je dobře, ale protože jsi se přechválil moc, tak ti teď nebudu věřit už ani slovo - ani ten věk.

    Ze serverů, které jsi vypsal jich podezřele mnoho je mimo provoz nebo se v posledních dnech resetovaly. Buď nějak zázračně přitahuješ hackery, nebo nosíš smůlu a kam dojdeš, tam se to sesype (to bych Kotelně nepřál).

    Pořád nevím, jestli to myslíš vážně; v případě že ano, tak se trochu angažuj na fóru a za tři měsíce to zkus znova. Stejně by jsi přes prázdniny nehrál, přece tě vaši mají rádi a nenechají tě přes léto v té hnusné malokrčské Praze 4

  6. #21

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Citovat Původně založeno Trsak Zobrazit příspěvky
    Za mě ne, protože si myslím že patříš mezi ty, kteří si řeknou: regnu se tam, napíšu tam, třeba budu admin..
    ...nebo ho už nebaví si pořád kupovat VIP, tak se raději vecpe mezi adminy xD

  7. #22
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Citovat Původně založeno Larvell Jones Zobrazit příspěvky
    Je mi 15 let a z toho Counter Strike 1.6 hraju 11 let.
    Hrát to jedenáct let..Možná spíš než žádat o práva by sis měl dát pauzu...
    Citovat Původně založeno Larvell Jones Zobrazit příspěvky
    Znalosti ohledně AMX a FTP jsou téměř dokonalé. Také umím s HTML.
    Fíha..Děláš, jak kdyby něco z toho byla olympíjská disciplína...
    Citovat Původně založeno Larvell Jones Zobrazit příspěvky
    g-round.eu, cs-live.cz
    Tyhle dva servery mu mužu potvrdit a rovnou vám říkám, že to není člověk vhodny do týmu...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  8. #23
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Ako dlho si na Kotelne? Nikdy som ťa nevidiel na Classicu. Podľa záznamov si tam hral, keďže hovoríš, že vždy máš v nicku Larvell-a, dokopy 2 hodiny.
    http://csko.cz/stats/hlstats.php?mod...&player=528639
    http://csko.cz/stats/hlstats.php?mod...&player=443226
    http://csko.cz/stats/hlstats.php?mod...&player=552980

  9. #24
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    ahoj, jmenuju se Zdenda Padlo, je mi 28 let, z toho counter strike 1.6 uz strajkuju tak 25 let, proto bych chtel pozadat o prava, vsechno umim, vsechno znam a stejne tam budu delat jenom vyjebany ankety (viz. Ritik a smazik). Takze mi ty prava dejte, kupuju si VIP 3x do mesice, takze jsem uplne hustej d0nator a ty prava proste musim mit. Jo, chci delat ankety. Vcera jsem si stahl FilleZillu, byl tam u toho i tutorial, takze ted to ve FTP sazim jako pravej profik. A chci ty ankety. Sice mam na foru jenom postik, ale to nevadi, cumte na ten donate. Tak mi to dejte, pls, nebo vas vypicuju a pujdu hrat jinam. Chci ty ankety.

  10. #25
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Citovat Původně založeno UFOusek Zobrazit příspěvky
    ahoj, jmenuju se Zdenda Padlo, je mi 28 let, z toho counter strike 1.6 uz strajkuju tak 25 let, proto bych chtel pozadat o prava, vsechno umim, vsechno znam a stejne tam budu delat jenom vyjebany ankety (viz. Ritik a smazik). Takze mi ty prava dejte, kupuju si VIP 3x do mesice, takze jsem uplne hustej d0nator a ty prava proste musim mit. Jo, chci delat ankety. Vcera jsem si stahl FilleZillu, byl tam u toho i tutorial, takze ted to ve FTP sazim jako pravej profik. A chci ty ankety. Sice mam na foru jenom postik, ale to nevadi, cumte na ten donate. Tak mi to dejte, pls, nebo vas vypicuju a pujdu hrat jinam. Chci ty ankety.
    25let je větší zkušenost než 11let, jsem pro :DD


    EDIT: od 4let?? hahaha,ale bavíš mě larvely. Teda spíš nás všechny:) :D Ve 4letech jsem si ani neuměl přepnout program na nějakou pohádku,když jsem neznal čísla. Tak pochybuju že by jsi rozeznal pravou a levou:p
    Naposledy upraveno 1488.6; 21-06-11 v 10:23.

  11. #26
    Profesionální člen Avatar uživatele dEEEEEEEEEEL
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    310

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Berte Zdendu !!! :D

  12. #27
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    xD takže pokud sem to pochopil tak sem se zarazil hned u toho že hraješ od 4 let :D můžeš my vysvětlit jak si to dokázal ? mojí sestřence je 5 let a nedokáže to ovládat (hraje na pc od 3 let to fakt nechápu)
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  13. #28

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    Citovat Původně založeno Ridik_by_killer Zobrazit příspěvky
    xD takže pokud sem to pochopil tak sem se zarazil hned u toho že hraješ od 4 let :D můžeš my vysvětlit jak si to dokázal ? mojí sestřence je 5 let a nedokáže to ovládat (hraje na pc od 3 let to fakt nechápu)
    My jsme se sourozenci také "hráli na počítači" již v útlém věku - ten starší držel joystick a my ostatní jsme fandili :-)

  14. #29
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    asi tak bin laden :D asi tak :D csko se snažím sestřenku naučit už rok :D ale nějak nestíhá ovladat myš a klavesnici :D
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  15. #30
    jazzin
    Guest

    Re: Administrátorství na Kotelně.

    V den, kdy se tu ty staneš adminem vyvěsím z okna černou vlajku s nápisem Kotelna. Nikdy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •