Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: "Nápad"

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: Odpověď: "Nápad"

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Ďalšia práca navyše. DM je tak nastavené, že si ho môžeš upraviť. Je tu FFA. Je tu AWP DM, only HS. Namiesto tohto návrhu by bolo lepšie scout DM, viac funny, podla mňa.

    Ten už tu je taky, ve své podstatě = surf. Když nemáš /nodamage, tak si tam ani nezaskáčeš, vždy se najde někdo, kdo ti nalítne do tvého spawnu, když jsou tam 3 tak je to celkem fuška to rozstřílet.

    K tomu DM serveru - podle mě kravina, už teď mi leze na nervy, kolik lidí dokáže kempit třeba na CT nebo T spawnu, nebo kousek od nich.Já jen doufám, že bude ten dm ffa only pistols server.

  2. #17
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: "Nápad"

    Citovat Původně založeno .Piner Zobrazit příspěvky
    Ten už tu je taky, ve své podstatě = surf. Když nemáš /nodamage, tak si tam ani nezaskáčeš, vždy se najde někdo, kdo ti nalítne do tvého spawnu, když jsou tam 3 tak je to celkem fuška to rozstřílet.

    K tomu DM serveru - podle mě kravina, už teď mi leze na nervy, kolik lidí dokáže kempit třeba na CT nebo T spawnu, nebo kousek od nich.Já jen doufám, že bude ten dm ffa only pistols server.
    Tiež pekný nápad.

    Surf je surf. To je len demencia hráčov, že tam po sebe strieľajú z 2 metrovej vzdialenosti.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: "Nápad"

    Na ty scouty tu někdo dával návrh na server scout knivez.

  4. #19
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    Odpověď: "Nápad"

    tento typ spawnování je nap*** v tom , že pak si všichni kempí , teroristi před longem a před katama , a na spawnu Ctčka na béčku , na longu a na spawnu , neběhá se tam , jen se čumí awpček do vrat a na long...
    Naposledy upraveno Charon35; 28-11-12 v 22:42.

  5. #20
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    161

    Odpověď: "Nápad"

    Citovat Původně založeno hladik Zobrazit příspěvky
    tento typ spawnování je nap*** v tom , že pak si všichni kempí , teroristi před longem a před katama , a na spawnu Ctčka na béčku , na longu a na spawnu , neběhá se tam , jen se čumí awpček do vrat a na long...
    Už tu to jednou bylo, když dust2_2009 a kabul měly klasické spawny, na d2 to bylo přesně jak říkáš a na kabulu to byl jen hunt terroristů.

  6. #21
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    Odpověď: "Nápad"

    Citovat Původně založeno Noxian Zobrazit příspěvky
    Už tu to jednou bylo, když dust2_2009 a kabul měly klasické spawny, na d2 to bylo přesně jak říkáš a na kabulu to byl jen hunt terroristů.
    Vím ne, taky mám koupený CSS a někdy na to skočím , člověka až fascinuje jak má z 1.6 na source dobrý reflex s awp.

  7. #22

    Odpověď: "Nápad"

    To co máš na mysli je Team death match a tam se právě spawnuješ na jednom místě a nepřítel na druhé strany mapy, akorát by se museli přidat další překážky atd..
    Jinak jak mluvíš o DeathMatch to je právě ono, tam se mají hráčí spawnovat kdekoliv :) jinak by to nebyl DM ...
    Counter Strike 1.6
    Hraji pouze Zombie mód

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •