Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 109

Téma: Hrac "screenek" (war3u)

  1. #31
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Hrac "screenek" (war3u)

    Kotle čekuj si to OT tady a lokuj to, tohle totiž pak nemá smysl tady něco řešit.

  2. #32
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Hrac "screenek" (war3u)

    Pravda, nemůžeme se tu hádat kvůli jednomu zaostalci z gayshites, zpět k tématu klucííí. :)

  3. #33
    Kotel
    Guest

    Re: Hrac "screenek" (war3u)

    Vetsina se tu chce hadat, to bych musel lockovat vsechno po prvnim postu.

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Hrac "screenek" (war3u)

    Hrac, ktory dieruje a ma dobry prehlad a dobry aim nemusi byt hned cheater. Nechcem si zastavat ParadoXXa, ale skillovejsim hracom to WH viac uskodi, nez prospeje, kedze maju o starost naviac schovavat to. Je blbost, aby ste vyzadovali od hraca, aby sa ukazal na publiku. Ja na classicu uhram daleko menej, nez na wc3ft za undeada lvl 8.

    Odporucam popozerat HLTV http://csko.cz/dema/27028.php ak chcete viacej materialu.

  5. #35
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Hrac "screenek" (war3u)

    Pozeral si to demo? On tam niekedy mieril pocas kola na hracov cez steny bez toho, ze by boli blizko neho aby ich mohol pocut alebo ich predtym videl. Tak ja uz fakt neviem.

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Hrac "screenek" (war3u)

    Samozrejme. Aj ja mierim na hracov cez steny presne tam, kde by sa mali cca nachadzat. Ak by mal WH, by bol viac obozretnejsi a na tie steny by urcite nepozeral. Netvrdim, ze nie je mozne, ze to WH ma, ale ako dokazovy material je toho malo.

  7. #37
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Hrac "screenek" (war3u)

    To aj ja. Ale chces mi povedat, ze ked hras mapu fy_poolday a ides okolo skriniek mieris na ne a nie tam, odkial ma vybehnut hrac? Nezda sa ti to podozrive?

    //EDIT: screenek nepis sem prosim ta nic, aj tak to nebude mat ziadnu vahu.
    Naposledy upraveno grEy; 22-06-11 v 14:43.

  8. #38

    Re: Hrac "screenek" (war3u)

    Já jsem ho chvíli na to spectoval na dust2 a nelíbil se mi. Hrálo se bez BOTů, cca 3v3 a jemu stačil jeden pohled na začátku a šel na jistotu.
    Kdo má náladu se může podívat na hltv war3ult-1106221318-de_dust2.dem
    Nahrával jsem i demo, ale nabyl jsem dojmu, že mu to brzo došlo a WH raději vypnul.

  9. #39
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Hrac "screenek" (war3u)

    až budete mít mozek a budete něco o cs vědět,nebudete hrát ultra low noob úroveň publiku a budete to hrát víc jak 2 dny,tak sem teprv něco pište.Zatim tu ze sebe akorát děláte nevědomý debily.Bohužel.Pište sem,až budete vědět.Nevíte vůbec nic a hádáte se kvůli svý nevědomosti.
    Naposledy upraveno ParadoXX; 22-06-11 v 16:51.

  10. #40
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Hrac "screenek" (war3u)

    Mozek tu potřebuješ akorát ty, protože nejsi schopnej ani napsat na začátku úvodní věty velké písmeno. Ke všemu si ubulínek, kterej se zmůže jen na nadávky.

  11. #41

    Re: Hrac "screenek" (war3u)

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    až budete mít mozek a budete něco o cs vědět,nebudete hrát ultra low noob úroveň publiku a budete to hrát víc jak 2 dny,tak sem teprv něco pište.Zatim tu ze sebe akorát děláte nevědomý debily.Bohužel.Pište sem,až budete vědět.Nevíte vůbec nic a hádáte se kvůli svý nevědomosti.
    A znáte ten o potrefený huse?

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Hrac "screenek" (war3u)

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    až budete mít mozek a budete něco o cs vědět,nebudete hrát ultra low noob úroveň publiku a budete to hrát víc jak 2 dny,tak sem teprv něco pište.Zatim tu ze sebe akorát děláte nevědomý debily.Bohužel.Pište sem,až budete vědět.Nevíte vůbec nic a hádáte se kvůli svý nevědomosti.
    "kamaráde" ty si o sobě asi hodně myslíš co? Hele ty jeden namyšlenej smarde, táhni za maminkou brečet, co nám furt cpeš ty tvoje dětinský názory?! Je ti sotva 15 let a už si hraješ na dospělého. Měl by ses nad sebou zamyslet. Ale to ti asi dělá celkem problémy co? Prosimtě, jdi brečet mamince na ramena, řekní jí, že chceš ještě lepší počítač, oan ti to určitě koupí ty rozmazlenej smrade! Jdi pryč, všichni tu z tebe mají tak akorád prdel, třeba já teď chcípam smíchem nad tvojí demencí. Namyšlený maminčin mazánek... To nám tu ještě scházelo. Napiš zde cokoliv, stejně tě setřu, takže by asi bylo lepší, aby si sem už nepsal vůbec. Myslíš, že jsi frajer, že si dokážeš vybrečet u maminky na ramenu ultramegahustokrutopřísný PC, sluchátka, myš a pod.? NE. To je rozmazlenost. A to tvoje egoistické vystupování... Bože, já bejt tvoje matka tak si radši hodim mašli, než mít toto doma a vychovávat.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  13. #43
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Hrac "screenek" (war3u)

    zatim ste neukázali,že byste měli mozek.A ty ubohý narážky o prvnim písmenu ve větě,sou eště ubožejší než vy.To je akorát důkaz toho,že nemáte co k tomu říct,protože nevíte nic.A je mi jasný,že se budete obhajovat kravinama,ale k tématu nic nenapíšete,protože nevíte.Absolutně nic o cs nevíte.

  14. #44
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Hrac "screenek" (war3u)

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    zatim ste neukázali,že byste měli mozek.A ty ubohý narážky o prvnim písmenu ve větě,sou eště ubožejší než vy.To je akorát důkaz toho,že nemáte co k tomu říct,protože nevíte nic.A je mi jasný,že se budete obhajovat kravinama,ale k tématu nic nenapíšete,protože nevíte.Absolutně nic o cs nevíte.
    Tak zacnem tim, ze ten nos das trochu dolu, oukej? Prosim, tak nas o CS pouc. Co veta, to hovno typu "Paneboze, cumte na to, ja jsem taaak dobrej!", tak delej, se rozepis o tom, co vis jenom ty. A prosim, at z tebe nevyleze zase neco, co bude zacinat "dite" a koncit "dite", tohle mi rikat nebudes a nenecham si to od tebe libit. Dik.

  15. #45
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Hrac "screenek" (war3u)

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    zatim ste neukázali,že byste měli mozek.A ty ubohý narážky o prvnim písmenu ve větě,sou eště ubožejší než vy.To je akorát důkaz toho,že nemáte co k tomu říct,protože nevíte nic.A je mi jasný,že se budete obhajovat kravinama,ale k tématu nic nenapíšete,protože nevíte.Absolutně nic o cs nevíte.
    Tak znova to zopakuju:

    Citovat Původně založeno ZombieBot
    "kamaráde" ty si o sobě asi hodně myslíš co? Hele ty jeden namyšlenej smarde, táhni za maminkou brečet, co nám furt cpeš ty tvoje dětinský názory?! Je ti sotva 15 let a už si hraješ na dospělého. Měl by ses nad sebou zamyslet. Ale to ti asi dělá celkem problémy co? Prosimtě, jdi brečet mamince na ramena, řekní jí, že chceš ještě lepší počítač, oan ti to určitě koupí ty rozmazlenej smrade! Jdi pryč, všichni tu z tebe mají tak akorád prdel, třeba já teď chcípam smíchem nad tvojí demencí. Namyšlený maminčin mazánek... To nám tu ještě scházelo. Napiš zde cokoliv, stejně tě setřu, takže by asi bylo lepší, aby si sem už nepsal vůbec. Myslíš, že jsi frajer, že si dokážeš vybrečet u maminky na ramenu ultramegahustokrutopřísný PC, sluchátka, myš a pod.? NE. To je rozmazlenost. A to tvoje egoistické vystupování... Bože, já bejt tvoje matka tak si radši hodim mašli, než mít toto doma a vychovávat.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •