Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: Knife ****

  1. #1

    Knife ****

    Nechápu , co se stalo , ale nak jste zmenily neco , nwm sice co , ale myslim , ze raty :) Ale od ty dobry mam ping 1300 :( nwm , co s tim je, duvodem je anticheat , co vlastne ten anticheat dela ?
    Naposledy upraveno fake?; 03-12-12 v 19:35.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Knife ****

    nastavuje config tak jak ma byt na povoleny hodnoty
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  3. #3

    Odpověď: Knife ****

    Stojí to tam už na pi.. s prepáčením Fake má uplnu pravdu. Strašne lagy všetko mám nastavene ako nastavene má byť! ping mi skáče 29-70... Každý laguje a klesá mi fps..
    Spravte si stým niečo alebo si pridte zahrať a uvidíte čo tam sú za lagy.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele vydle
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Pelhřimov
    Příspěvky
    109

    Re: Knife ****

    dneska sem tam chvilku hral a je to dobry :) nemuzu si stezovat uz to neni jak driv ze me nekdo zabil na 5 metru bez lagu plynule :)

  5. #5

    Odpověď: Knife ****

    Njevíce mě štve na tom , že to tak spamuje , plno hráčů mají konfigy v nepořádku , a tudíž to tam spamuje , tim padem se zvyšují lagy (v mém pripade to tak je ) .. Ale je zaas dobre , ze tam nebude "slowmo " a jine zvyhodnení oproti ostatním . :)

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Knife ****

    Od spuštění toho nového anticheatu mi to taky dost laguje. Ping skáče horem dolem od 20 do 100. Počkám ještě pár dní a uvidíme, jestli je to internetem nebo tím. Doufám, že internetem.

  7. #7

    Odpověď: Re: Knife ****

    Citovat Původně založeno vydle Zobrazit příspěvky
    dneska sem tam chvilku hral a je to dobry :) nemuzu si stezovat uz to neni jak driv ze me nekdo zabil na 5 metru bez lagu plynule :)
    Na 5 metrů tě asi nikdo nezabil , jedině tě dávali , když jsi měl lag , nebo tvuj protihrac

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Re: Knife ****

    U mna nie su ziadne zmeny. Fake pokial viem, si mi povedal, ze od kedy mas ten cfg co som sem hodil ti to nelaguje, len s tym nevies hrat. Neviem cim to je ale od kedy to tam je sa mi tam hra lepsie.

  9. #9
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Odpověď: Knife ****

    Dneska jsem si byl na knife trochu zakuchat a lagy jsem teda měl. Nevím čím to je, lagne se to jednou za cca 1,5 minuty a pak se hraje dobře, ale rozčiluje mě to...

  10. #10

    Odpověď: Knife ****

    Nevim , jestli je to tim anticheatem , ale porad dostavam pres 3 metry , ikdyz nemam zadny lagy v ten moment. Udelal jsem par screenshotu , kde mi davaji pres 3 metry , a mam i jeden , kde mi davaji 4.9 ... Mě pripada , ze se spis zvetsily raty , a lidi davaji vetsi dalky , nez predtim ... nevim , jak jsou na tom ostatni :)

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Knife ****

    Není možný, aby tě hráč za normální okolností dal z větší dálky než je možné. I v lagu se to nemůže stát, akorát se nám to tak zdá, protože dotyčný má lag. Spíš bych se přikláněl k tomu, že ten plugin blbne.

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Knife ****

    Tieto lagy su tam stale. To s tym nema nic spolocne. Aspon myslim

    Citovat Původně založeno ivoros Zobrazit příspěvky
    Dneska jsem si byl na knife trochu zakuchat a lagy jsem teda měl. Nevím čím to je, lagne se to jednou za cca 1,5 minuty a pak se hraje dobře, ale rozčiluje mě to...

  13. #13
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Knife ****

    Lagovat to mohlo, kdyz se vsem zmenil ex_interp, ale to uz se nemeni, takze je to bordelem v configu. Na surfu je to samy a nevidel jsem za celej den jedinou hlasku. Dejte si default config a nebudete mit problem.
    Naposledy upraveno Kotel; 04-12-12 v 22:18.

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*

    Re: Knife ****

    To čo sa deje na knife je kvoli tomu ze robite blbosti s configmi...keby to hrate normalne na skill tak nemusite riesit ziadne problemy...A nie niekto ma 2 krat da tak napise: ano zapinam cfg...Boli ste jak blazni a tahali co ste nasli tak sa necudujte :)

  15. #15
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688

    Odpověď: Knife ****

    Já jsem zatím jiné než Titánovo-awp cfg a default nepoužil :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •