Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 27

Téma: Rozlučka.

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havr
    Příspěvky
    215


    4 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Rozlučka.

    Tak jsem na kotelně skončil.
    Chtěl jsem jen poděkovat všem hráčům, kteří se mnou hráli (Zejména Joshua, Pivrnec, luccy, bezdak, nubiq,baf a další.), a kteří mě podporovali v hraní.
    Všem vám děkuji za skvělou spolupráci.
    Loučí se DeathFace.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Rozlučka.

    Rád jsem si s tebou zahrál.Docela mě to mrzelo když jsem po těch demech se musel přiklonit k Wh zrovna u tebe.Nikdy bych to do tebe neřekl.Nechci to tu rozmazávat..Tak se měj a snad někdy,či někde...
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Opava, ČR
    Příspěvky
    688


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Rozlučka.

    Je mi to líto kámo, rád jsem tě poznal a snad tě ještě někdy uvidím hrát. Tak zduř a hodně štěstí x)

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173


    Odpověď: Rozlučka.

    mozeme dat nekedy WoWko :-) tys bol posledny komu bych typoval WH... neviem na co si to zapinal
    Tak sa maj:-)

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Rozlučka.

    Po tom, co si všem lezl na nervy tady na forku jak jsi tu neustále spamoval a podobný věci, si dostal nejspíš varování ( nevím od koho ) a od té doby jsi se změnil k lepšímu. Občas jsem tě na serverech zahlídl a nikdy by mě nenapadlo tě spectovat za WH, ale co už, dopadlo to tak, jak to je, s tím už nic nenaděláme.

    Tak zduř :)

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havr
    Příspěvky
    215


    Re: Rozlučka.

    WHčko jsem neměl, ale stejně si to nemáte jak ověřit.A piner nikdo mi neposlal varovaní.Kdybych ještě někdy dostal šanci rád si zahraju.Zatím lidi.

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    299


    2 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Rozlučka.

    Bohužel, já v tom WH neviděl, ale někteří asi jo. Zero skill ^^ nicméně měj se a čau, další lepší hráč odešel.

  8. #8


    10 z 12 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Rozlučka.

    Citovat Původně založeno Raw Zobrazit příspěvky
    Bohužel, já v tom WH neviděl, ale někteří asi jo. Zero skill ^^ nicméně měj se a čau, další lepší hráč odešel.
    Si zabil. Dalsi noname s tejden starym ID z smskeye, co cumi do zdi a aimuje pres ne walkujici hrace, odesel... kazdopadne cheathunter Raw rekne, ze na tom demu nic nevidel a vsichni sou zero skill, gg.
    Sral bych na tvuj post, kdybys tady nenacpal tu sracku o zero skillu, priste si to nech pro sebe, protoze to je bullshit, jedinej zero skill je tu deathface, co si zapnul na publicu a kdo rika, ze ne, tak je mimo, nebo koukal na jiny demo. Ocividne ti to ale dela dobre, zastavat se haxoru, takze tomu rozumim... plant, deathface, kdo bude dalsi?

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    299


    2 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Odpověď: Rozlučka.

    Citovat Původně založeno FlashK Zobrazit příspěvky
    Si zabil. Dalsi noname s tejden starym ID z smskeye, co cumi do zdi a aimuje pres ne walkujici hrace, odesel... kazdopadne cheathunter Raw rekne, ze na tom demu nic nevidel a vsichni sou zero skill, gg.
    Sral bych na tvuj post, kdybys tady nenacpal tu sracku o zero skillu, priste si to nech pro sebe, protoze to je bullshit, jedinej zero skill je tu deathface, co si zapnul na publicu a kdo rika, ze ne, tak je mimo, nebo koukal na jiny demo. Ocividne ti to ale dela dobre, zastavat se haxoru, takze tomu rozumim... plant, deathface, kdo bude dalsi?
    Podle situace jak to tu vidím asi já Zero

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Rozlučka.

    Chlapi tady je funus tu se nahadejte..death tky bych do tebe nerekl ze mas wh, potom co si tu takovou dobu ale ja na demo tky koukal a jak jsem psal byli tu uz lepsi co to skryvali lip napr. k2 ten podle me nic nemel ale budiz pak reditel a dalsi no nvm kazdopadne se mej a za ten rok pozadej o unban tobe ho urcite daji.
    good luck man :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  11. #11
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    164


    3 z 13 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Rozlučka.

    Citovat Původně založeno FlashK Zobrazit příspěvky
    Si zabil. Dalsi noname s tejden starym ID z smskeye, co cumi do zdi a aimuje pres ne walkujici hrace, odesel... kazdopadne cheathunter Raw rekne, ze na tom demu nic nevidel a vsichni sou zero skill, gg.
    Sral bych na tvuj post, kdybys tady nenacpal tu sracku o zero skillu, priste si to nech pro sebe, protoze to je bullshit, jedinej zero skill je tu deathface, co si zapnul na publicu a kdo rika, ze ne, tak je mimo, nebo koukal na jiny demo. Ocividne ti to ale dela dobre, zastavat se haxoru, takze tomu rozumim... plant, deathface, kdo bude dalsi?
    Nub every dej,hh odkedy si admin tak si len čoraz viac vačši kokot .
    Ešte ked som po plantovi mal druhé steamko tak si písal čo ?
    Si spomen a napiš :)) Teraz maš práva a tvariš sa ako by si bol najdôležitejši hráč z kotelni a tvoje madafaka posty nikoho nejebu .
    K mojej žadosti sa polovica adminov (Ked ne viac) že tam AB neni dokonca i kotel .
    Lenže si tvrdohlava čupka ktora sa jebe do každého co ti nepadne do oka .
    Spolu z "Oooo velkým paradoxxem by ste tvorili dobru partiu" ..

    Kashpi co napisal,že polovica mojich steamku bola banovaná jen preventívne,už len z toho principu,že som plant ..
    Chytte sa za hlavu a porozmýšlajte koľko cheaterov z novými steamkami hraju na kotelne (A stále nemajú ban)

    gl hf v živote chlapci .
    Naposledy upraveno lucioff; 05-12-12 v 17:32.

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    16 z 20 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Rozlučka.

    Citovat Původně založeno lucioff Zobrazit příspěvky
    Nub every dej,hh odkedy si admin tak si len čoraz viac vačši kokot .
    Ešte ked som po plantovi mal druhé steamko tak si písal čo ?
    Si spomen a napiš :)) Teraz maš práva a tvariš sa ako by si bol najdôležitejši hráč z kotelni a tvoje madafaka posty nikoho nejebu .
    K mojej žadosti sa polovica adminov (Ked ne viac) že tam AB neni dokonca i kotel .
    Lenže si tvrdohlava čupka ktora sa jebe do každého co ti nepadne do oka .
    Spolu z "Oooo velkým paradoxxem by ste tvorili dobru partiu" ..

    Kashpi co napisal,že polovica mojich steamku bola banovaná jen preventívne,už len z toho principu,že som plant ..
    Chytte sa za hlavu a porozmýšlajte koľko cheaterov z novými steamkami hraju na kotelne (A stále nemajú ban)

    gl hf v živote chlapci .
    Odkedy vy nie ste admini, ste čoraz väčší retardi a ukazujete svoju pravú tvár. Skillers s 20 fps. Roger that shit...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #13
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havr
    Příspěvky
    215


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Rozlučka.

    Ještě mě napadá 1 věc.Mohl bych(kdybych na chvili dostal ub) dokázat že jsem clear tím, že natočím demo jak hraju.

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556


    2 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Rozlučka.

    Citovat Původně založeno deathface Zobrazit příspěvky
    Ještě mě napadá 1 věc.Mohl bych(kdybych na chvili dostal ub) dokázat že jsem clear tím, že natočím demo jak hraju.
    To by mohl říct každej..

  15. #15
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havr
    Příspěvky
    215


    Re: Rozlučka.

    mohl no.Ale tak můžu dosvěčit, že jsem clear a že mám skill.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •