Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 43

Téma: Mozem byt admin?

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    113

    Mozem byt admin?

    Volam sa Tomas,mam 16 rokov,byvam na slovensku v povazskej bystrici.Counter-strike hravam uz asi 3 roky,posledneho pol roka hravam na csko.cz hlavne na serveroch zombie 1 a 2 a teraz uz aj na furienovy.Uz som bol adminom na public servery,ale sa zrusil potom.neboli so mnou ziadne problemy.ked som tam bol admin nikde inde som nehraval iba tam.na pocitaci som rano uz od 6 a potom po obede od 14 do 17 niekedy do 19.ako som povedal teraz hravam iba na csko.cz.predtym som mal nick NH6 sa uci bh,potom som mal BoXoLoP a teraz mam BoXoLoP -l.:CQ:.l-.chcel by som byt admin hlavne preto lebo ma stve ked niekto chceatuje a neni tam admin.uz sa mi to velakrat stalo ze na zombie mal niekto speedhack ale nebol tam admin,a kazdeho to stvalo.a aj ma stve ked niekto zacne nadavat ostatnym.chcel by som tomu zabranit tak preto sa chcem stat adminom.moj steam ID je:0:0:1344162976,ale radsej by som to mal na meno a heslo ak by mi nahodou steam ukradli.dakujem

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Zero
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    71

    Re: Mozem byt admin?

    oh honey...

  3. #3
    ZodinaK
    Guest

    Re: Mozem byt admin?

    Nechci psát nic proti tvé osobě hochu,ale mohl jsi to vepsat trošku s gramatičností ,neodfláknout to a popsat se třeba do detailů. Více méně už jen nadpis a hlavička topicku napovídá za neohrabanost. Když už o něco mám zájem a chtěl bych aby to byla špičková práce,tak to přece nenapíšu tímhle způsobem jakým jsi to ty právě vytičil.Nic proti ale mě se osobitě tvoje přihláška nelíbí,ne z důvodu že by jsi nemohl být admin,prosim v tom se meze nekladou,ale v tom jak jsi svoji přihlášku zbytečně odbyl. Je to jen můj názor,promiňm jestli jsem se tě s tím nějako dotknul. ;) Ale jinak máš snahu,věřím že ti to zatím třeba nejde se rozepsat uvést o sobě víc,ale to se naučíš již brzo.Tak jo hochu měj se a držim ti palce budeš je moc potřebovat.Ahoj ZodinaK

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Mozem byt admin?

    Citovat Původně založeno boxolop Zobrazit příspěvky
    moj steam ID je:0:0:1344162976
    Tak tohle je velice zajímavé steamID .... Ještě si tam zapoměl dát to VALVE.:-S

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Mozem byt admin?

    Pls chci bit admin

    ahoj, jmenuju se Zdenek a absolutne jebu na mezery za carkama a teckama. U komplu sedim nonstop a kdyz nesedim tak lezim. Chtel bych byt adminem kvuli nejakejm cheaterum nebo co, nekde jsem to slovo cetl, vypada to c00l tak ho sem placnu. Hraju zombie, takze samej citr a hekr. Navic tam mel nekdo speeeeedhack, jmenoval se "killer - mam lagy" a mel ping 250. To me teda jako fakt nastvalo, a proto jsem se utikal zaregistrovat na foru, protoze chci moc moc pls byt adminem. Moje nicky byly: CTOKOKOTOB, CTOKOKOTOB ucim se strilet, CTOKOKOTOB ucim se chodit, CTOKOKOTOB ucim se skakat, CTOKOKOTOB profesional, cToOkOkOtOb kIlLeR a ted mam @C70K0k0T0B_|U.L.T.R.A/M.A.S.T.E.R.S|> takze chci prava pls

  6. #6

    Re: Mozem byt admin?

    Ona snad vypukla nějaká epidemie, která vyhubila všechny mezery za interpunkcí? už to vidím v každém druhém příspěvku :-/

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Mozem byt admin?

    - 1. príspevok na fóre, nikto ťa zrejme ani nepozná
    - pochybujem, že máš vôbec steam, alebo, že si mal. "ukradli mi steam" tu píše každý druhý
    - žiadosť nič moc (napr. ti tam chýba, ako dlho hráš na Kotelne)

    => NIE

  8. #8
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Mozem byt admin?

    Podle mě nikdy steam neměl, má NS a chce práva dostat na jméno a heslo, takže to vypadá ta,k že si myslí že jsme všichni tak blbí jak on chytrý.
    PODVOD "ak by mi nahodou steam ukradli"
    Naposledy upraveno dtr; 24-06-11 v 12:53.

  9. #9
    jazzin
    Guest

    Re: Mozem byt admin?

    Citovat Původně založeno ZodinaK Zobrazit příspěvky
    Nechci psát nic proti tvé osobě hochu,ale mohl jsi to vepsat trošku s gramatičností ,neodfláknout to a popsat se třeba do detailů. Více méně už jen nadpis a hlavička topicku napovídá za neohrabanost. Když už o něco mám zájem a chtěl bych aby to byla špičková práce,tak to přece nenapíšu tímhle způsobem jakým jsi to ty právě vytičil.Nic proti ale mě se osobitě tvoje přihláška nelíbí,ne z důvodu že by jsi nemohl být admin,prosim v tom se meze nekladou,ale v tom jak jsi svoji přihlášku zbytečně odbyl. Je to jen můj názor,promiňm jestli jsem se tě s tím nějako dotknul. ;) Ale jinak máš snahu,věřím že ti to zatím třeba nejde se rozepsat uvést o sobě víc,ale to se naučíš již brzo.Tak jo hochu měj se a držim ti palce budeš je moc potřebovat.Ahoj ZodinaK
    Ok natvrdo se zeptám. Děláš si z nás prdel nebo jsi fakt dislektik?

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Mozem byt admin?

    Citovat Původně založeno jazzin Zobrazit příspěvky
    Ok natvrdo se zeptám. Děláš si z nás prdel nebo jsi fakt dislektik?
    Já jsem taky dislektik. A co jako?

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Mozem byt admin?

    To je SteamID 3. generácie?

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    113

    Re: Mozem byt admin?

    ano je to valve my tam neskopirovalo.boa riesite take nepodstatne veci,ano steam mi ukradli.ved ho ukradnu kazdemu 5 lol.a to ze nepisem mekcene a dlzne no a co vela ludi ich nepise lol.a co mam este viac o sebe povedat???mam vam povedat datum narodenia,kolko krat do tyzdna sa sprchujem,kolko krat do dna si .....a tak ci co.a napisal som ako dlho hram na kotelni.som napisal pol roka hram na kotelni a je pravda mam NS aj som napisal ze steam mi ukradli.boa alebo ze prihlaska neni pekna.nemal som to spravit cez skicar a vymalovat to???boa a obrazok je jedno aky je.ja som nehal povodny.kokos ak tuto admin musi pekne pisat s mekcenmi a dlznami tak potom na serveroch neni ani jedneho admina

  13. #13
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Mozem byt admin?

    Citovat Původně založeno boxolop Zobrazit příspěvky
    ano je to valve my tam neskopirovalo.boa riesite take nepodstatne veci,ano steam mi ukradli.ved ho ukradnu kazdemu 5 lol.a to ze nepisem mekcene a dlzne no a co vela ludi ich nepise lol.a co mam este viac o sebe povedat???mam vam povedat datum narodenia,kolko krat do tyzdna sa sprchujem,kolko krat do dna si .....a tak ci co.a napisal som ako dlho hram na kotelni.som napisal pol roka hram na kotelni a je pravda mam NS aj som napisal ze steam mi ukradli.boa alebo ze prihlaska neni pekna.nemal som to spravit cez skicar a vymalovat to???boa a obrazok je jedno aky je.ja som nehal povodny.kokos ak tuto admin musi pekne pisat s mekcenmi a dlznami tak potom na serveroch neni ani jedneho admina
    No dobry, tak si zbal svejch pět švestek a padej o dům dál...

    Koukni se na podmínky přijetí...Musíš mít steam, musíš hrát na kotelně aspoň rok...Jinak co se toho jak píšeš týče, žádáš si tu kurva o post admina a vypadá to jak kdyby sis psal s kamarádem o tom, co děláte ve škole...Chci tě vidět, až si třeba budeš psat o zaměstnání, jestli to budeš psát takhle, skončíš pod mostem...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Mozem byt admin?

    steam ti ukradli
    kolikrat sme to tu slyseli :-D
    mam na steamu pres 100 lidi 50 z nich uz to hraje i nekolik let a porad na stejnym steamu, podle tve teorie melo prijit o steam 10 lidi coz se nestalo
    woooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwooooooooow oskarwOw!

  15. #15
    jazzin
    Guest

    Re: Mozem byt admin?

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Já jsem taky dislektik. A co jako?
    aspoň se ale nesnažíš vytičit gramatičnost jako zde machrující Mr.Diktát aka ahoj ZodinaK

    Normálně takhle kousavej nebejvám a asi to neni ani nutný, ale ten ZodinaK je mi fakt bytostně nesympatickej, znáš to =) S dyslexii taky bojuju celej život. Ale aspoň nejsem namistrovanej...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •