Strana 21 z 42 PrvníPrvní ... 11192021222331 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 301 do 315 z 628

Téma: Dota2

  1. #301
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011


    Re: Dota2

    Logicky je dota náročnější na systém -_-, ale hra jako samotná je určitě těžší lolko, např. je tam daleko víc spellů co musíte trefit vy, v dotě jsou skoro všechny "automaticky zamířené", hrál jsem oboje a můžu to posoudit lolko je určitě těžší takže na mě netahejte nic s tím že je to kravina a to je jeden z mnoha příkladů, už i v samotném terénu a mapě je těžké se orientovat. Navíc nechápu proč tu řešíme lolko, když se tenhleten topic jmenuje Dota 2.

  2. #302
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803


    Re: Dota2

    Pravda na skillshoty v lolku som zabudol, to Dota v minulosti nemala tolko
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  3. #303


    Odpověď: Dota2

    V tomhle je možná lolko těžší, ale celkově systém taktizování způsobu boje a celé hry samotné je v dotě mnohem těžší.

  4. #304


    Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Kombinace teamfight hrdinů, counter-pickování, kombinace spellů, obrovské taktické možnosti, kde jako support se můžeš pořádně vyřádit. Systém pullování, deny creepů a věžek, to je to, v čem je dota kouzelná, u doty musíš přemýšlet a to pořádně a ne jen bezhlavě klikat, to je důvod, proč dotu hraju, to je důvod, proč je dota těžší než lolko, tam musíš myslet pořádně dopředu. Všechno tam máš odemknuté, je to hra, u které se pouze zlepšuješ.
    Tohle je prostě to, na co jsem nechtěl reagovat, ale musím, přijde mi divné, že můžeš vidět hned ze začátku v normalkách, že můžeš vidět, co ostatní pickujou, tak si jako největší frajer vezmeš schválně countera, a tak dále. Od toho bych nechal ty rankedy v lolku. Deny creepů je fajn, věžky taky, ale i tak mi to přijde moc, že věžka má snad milionový range, a že jí můžeš pushovat sniper bez jakéhokoliv dmg mi přijde fakt nefér. U doty sice přemýšlet musíš, ale u Lolka taky.
    Jaké bezhlavé klikání? Víc to rozvěd, to jsi napsal blbost. Dota není těžší než lolko, je to stejný princip, je fakt těžké kliknout s ultinou na někoho, aby měl 15 sec Silence a měl zrušené passivky, hh + ještě dostávat dmg za vteřinu.

  5. #305
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Dota2

    Tvrdit, že je hra snažší, protože je v ní 2x víc spellů, je asi snaha někoho zaujmout (fakt netuším koho). WoWko je teda asi 20x lehčí, než dota.

    Fixed
    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Kombinace teamfight hrdinů, counter-pickování, kombinace spellů, obrovské taktické možnosti, kde jako support se můžeš pořádně vyřádit. Systém pullování, deny creepů a věžek, to je to, v čem je lol kouzelné, u lolka musíš přemýšlet a to pořádně a ne jen bezhlavě klikat
    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    je to hra, u které se pouze zlepšuješ.
    Takže v lol se vlastně jen zhoršuješ. To mě nedošlo. Jdu na dotu.

    Jinak dotu jsem nikdy nehrál, takže nemám, co porovnávat.

  6. #306
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011


    Re: Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Takže v lol se vlastně jen zhoršuješ. To mě nedošlo. Jdu na dotu.

    Jinak dotu jsem nikdy nehrál, takže nemám, co porovnávat.
    Ignoruj to, lolkaři a dotaři se vždy budou hecovat v tom co je lepší.

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    je fakt těžké kliknout s ultinou na někoho, aby měl 15 sec Silence a měl zrušené passivky, hh + ještě dostávat dmg za vteřinu.
    Jak já rád často říkám "op k*kotiny", viz Viper, Slark a podobně. Většina lidí si řekne že je to pouze o tom jak to zahraješ a vskutku u některých hrdinů to tak je, ale ne u všech, občas stačí jen párkrát plivnout na nepřítele a máš ez kill.
    Naposledy upraveno Larodar56; 24-07-14 v 03:45.

  7. #307


    Odpověď: Dota2

    Že jsem tu vůbec nějaké video postnul, zase se tu do toho začala srát určitá skupina lidí a prozsazovat si svoje, kteří mi stejně nenašli přímou odpověď na to, co jsem tu doteď napsal, ale hlavně, že nějakou odpověď mají. Jako vždy a všude při podobných diskuzích.

  8. #308
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dota2

    Znám z meziherňáků a lan akcí osobně několik českejch profíku jak v dotě tak v lolku a drtivá většina z nich vám řekne, že lolko je lehčí se naučit a nepotřebuje tolik tréninku jako dota, dota je opravdu komplexnější hra. Tím ale neříkám, že je lolko lehký to v žádným případě a hlavně jak psal Kotel, ty hry mají sice stejněj základ, ale jsou v podstatě úplně odlišný, něco jako 1.6 a GO/Source.

    A abych nerozšiřoval flejm :D Hraje tady někdo dotu na slušné úrovní? MMR přes 4000, občas nám chybí lidi do stacku

  9. #309
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: Re: Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    Jak já rád často říkám "op k*kotiny", viz Viper, Slark a podobně. Většina lidí si řekne že je to pouze o tom jak to zahraješ a vskutku u některých hrdinů to tak je, ale ne u všech, občas stačí jen párkrát plivnout na nepřítele a máš ez kill.
    Všetko je to len o tom ako to zahraješ a aká veľká spolupráca je medzi vami... Raz sa mi stalo, že sme boli 5x sup v tíme... už som si povedal no super ďalšia prehra... Proti nám bol dobrý pick... ale nakoniec sme to vyhrali vďaka spolupráci. Nedovolili sme sa nafarmiť ich carry a pri fighte sme nedovolili ich nukerovi ani spell použiť... rýchlo sme ukončili hru, kým by sa ich carry stihlo nejak nafarmiť...

  10. #310
    Ex-admin Avatar uživatele t.twisted
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Perníkovice
    Příspěvky
    430


    Re: Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno dlxsf Zobrazit příspěvky
    Znám z meziherňáků a lan akcí osobně několik českejch profíku jak v dotě tak v lolku a drtivá většina z nich vám řekne, že lolko je lehčí se naučit a nepotřebuje tolik tréninku jako dota, dota je opravdu komplexnější hra. Tím ale neříkám, že je lolko lehký to v žádným případě a hlavně jak psal Kotel, ty hry mají sice stejněj základ, ale jsou v podstatě úplně odlišný, něco jako 1.6 a GO/Source.

    A abych nerozšiřoval flejm :D Hraje tady někdo dotu na slušné úrovní? MMR přes 4000, občas nám chybí lidi do stacku
    Já su teda lama, solo mmr mám cca 3000, ale klidně bych dal, pokud by byl zájem. Hraju to ale jenom for fun, žádny tryhard...
    Naposledy upraveno t.twisted; 24-07-14 v 13:09.

  11. #311
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno dlxsf Zobrazit příspěvky
    Znám z meziherňáků a lan akcí osobně několik českejch profíku jak v dotě tak v lolku a drtivá většina z nich vám řekne, že lolko je lehčí se naučit a nepotřebuje tolik tréninku jako dota, dota je opravdu komplexnější hra. Tím ale neříkám, že je lolko lehký to v žádným případě a hlavně jak psal Kotel, ty hry mají sice stejněj základ, ale jsou v podstatě úplně odlišný, něco jako 1.6 a GO/Source.

    A abych nerozšiřoval flejm :D Hraje tady někdo dotu na slušné úrovní? MMR přes 4000, občas nám chybí lidi do stacku
    Na pruměrny, někdy mě mužeš zkusit a třeba si sednem taky mě unavuje hledání 5 minut zápasu a potom takovej team dostanu ..
    Někdy mam obdoví, kdy se nedaří a někdy se i zadaři, taky zaleži jakej je den kolik proher předtím apod ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  12. #312
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Dota2

    Jerryna neber, to je feeder

  13. #313
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011


    Re: Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno dlxsf Zobrazit příspěvky
    Hraje tady někdo dotu na slušné úrovní? MMR přes 4000, občas nám chybí lidi do stacku
    Měl jsem 4200 ale pak se stala určitá věc velice známá nám všem, do týmu dostaneš trotly ať už hraješ dobře nebo ne. A co se týče toho rankedu, tak ten je úplně k hovnu pokud nemáte rank 5500+ tak si normálně nezahrajete a i tam se najdou výjimky.

  14. #314
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Re: Dota2

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Jerryna neber, to je feeder
    To je kec, když vím co od lidí mužu čekat a nehraju sněma poprvé, tak si myslím že semnou nějakej problem neni.. ale nesnašim když mě hodijou někam do týmu, kde nikoho neznam pulka je na skypu místo tska a další pulka nema mic :O


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  15. #315
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173


    Odpověď: Dota2

    http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=291068851 isli na ranu zo stealthu + jinada.
    Naposledy upraveno Kazki; 25-07-14 v 12:01.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •