Strana 12 z 42 PrvníPrvní ... 2101112131422 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 166 do 180 z 628

Téma: Dota2

  1. #166
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Dota2

    http://www.dota2.com/newbloom/day2/

    Legion bude zeslabenej. Budou mu upravovat Moment of courage.

  2. #167
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    Re: Dota2

    v dota2 - test už oba jsou a ten mod tam ale není.
    Ten Terrorblade je hodně silný a dobře mu udělaly, že jdou vidět stopy, tak většina hráčů ví,kam jde, je to opatření především na shadow blade si myslím(bude mit minimum hp, přijde se shadowem swapne hp a da ho na ranu).
    Phoenix je super, je uveden jako carry, ale jak sem tak hrál, tak myslím že to bude se hrát trochu jako support. Ale má masivní ultnui :D
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  3. #168
    Ex-admin Avatar uživatele t.twisted
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Perníkovice
    Příspěvky
    430


    Re: Dota2

    Otázka na ultinu od Medusy - ničí pořád iluze? Včera sem hrál proti PL a přišlo mi že ne. wtf?

  4. #169
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    Re: Dota2

    myslím že by to mělo zrušit iluze
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  5. #170
    Ex-admin Avatar uživatele t.twisted
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Perníkovice
    Příspěvky
    430


    Re: Dota2

    Citovat Původně založeno Milk CZ Zobrazit příspěvky
    myslím že by to mělo zrušit iluze
    http://www.dota2.com/hero/Medusa/

    Já měl za to, že jakmile zapnu ulti iluze udělají puf a zmizí. Očividně musí nejdříve zkamenět, ale za tu dobu než se to stane mě umlátí. To je k prdu.

  6. #171
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    Re: Dota2

    Pokud zkamění iluze, je ihned zabita.
    Medusa má ten mana šťít, díky kterému ji snad nemohou po dobu ultiny zabít. :D
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  7. #172
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Dota2

    Druhej den v nizke prioritě .. poprvní jsem myslel že to doklepou tak jsem šel pryč jenže místo toho ješte stálí nejspíš u spawnu a ´další zápas jsem tam hrál za meepa portoval se pořád k tomu druhému, protože po tom co kolegove hrali 2:12, tak jsem pobíhal kolem hlavní budovy a napíše to že jsem kvuli svojí nečinosti byl odpojen že mužou bezpečně odpojit .. takže musím do někoho aspon sekat aby mě to nedalo neaktivním ?


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  8. #173
    Ex-admin Avatar uživatele t.twisted
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Perníkovice
    Příspěvky
    430


    Re: Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Druhej den v nizke prioritě .. poprvní jsem myslel že to doklepou tak jsem šel pryč jenže místo toho ješte stálí nejspíš u spawnu a ´další zápas jsem tam hrál za meepa portoval se pořád k tomu druhému, protože po tom co kolegove hrali 2:12, tak jsem pobíhal kolem hlavní budovy a napíše to že jsem kvuli svojí nečinosti byl odpojen že mužou bezpečně odpojit .. takže musím do někoho aspon sekat aby mě to nedalo neaktivním ?
    Musíš dostávat expy.

  9. #174
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Dota2

    5 zápasů nizke priority to mám na celej den vystaráno ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  10. #175
    Ex-admin Avatar uživatele t.twisted
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Perníkovice
    Příspěvky
    430


    Re: Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    5 zápasů nizke priority to mám na celej den vystaráno ..
    Je to k hovnu, lepší to bylo na čas. Takhle mě to akorát odradí od toho abych to vůbec zapl...

  11. #176
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Dota2

    Jo když to byla čas tak jsem přepl steam a hrál jsem tam a tedka díky nizke prioritě mam o pár proher víc .. co chvilu tam padal někomu net , takže to bylo o nervy uplně ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  12. #177


    Odpověď: Dota2

    Už jste někdy dostali bonusové reporty? Já je dostávám pořád. Nejednou se mi stalo, že mi to stačilo pak na report celého ruského týmu :D. Už mi i dokonce přestalo hlásit, že mi to nějaké bonusové reporty přidalo...

  13. #178
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Dota2

    Jo občas jo, ale už nehlasím dementy co mají 0:10 a po 15 min leftnou čím nám ješte dají možnost na výhru ..
    Což mě štve tak že když dám random jsem snad na 80 % suport a hru moc neovlivním .. posledne jsem jim na začátku hry koupil sentry na weawra a rikiho .. riki nebyl ješte ani invis a už byl monster killl, takže občas neuděláš nic..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  14. #179
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034


    Re: Dota2

    Jak se to tu tak všechno četl, tak hodně lidí tu má free klíče.
    Podle videí se mi ta hra moc nelíbí, ale přesto bych ji rád vyzkoušel.

    Proto bych někoho rád poprosil jestli by mi jeden free klíč neposlal... pokud to pro něj stejnak nebude mít smysl, nabídnu výměnu klíče za jeden VIP kód (měsíční VIP)

    Díky,
    ZeMi7

  15. #180
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: Dota2

    Ten klíč byl potřeba jenom když byla dota v beta verzi. Teď už je to normálně free to play - http://store.steampowered.com/app/570/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •