Strana 23 z 42 PrvníPrvní ... 13212223242533 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 331 do 345 z 628

Téma: Dota2

  1. #331
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    Re: Dota2

    Vždy mám pocit, že věechny špatný rusáky chytnu do týmu a ty lepší dostanou nepřátelé :D Možná jsem špatnej já :D
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  2. #332
    Pokročilý člen Avatar uživatele Tukan
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Brno-Venkov
    Příspěvky
    119


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Dota2

    Tukan powa!


  3. #333
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Dota2

    Enemy over koukám -> Potkan štýl * ps nebere to 3 čísla :(

    free photo hosting


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  4. #334
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Dota2

    s pasivníma BOTama jsem ještě hrát nezkoušel

  5. #335


    Re: Dota2

    http://m.youtube.com/watch?v=9qbp2F-wN5M

    Niesom dotar ale toto ma dost pobavilo ;-)
    riťky a edm

  6. #336
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    Re: Dota2

    Sem netusil ze potkam kofiovce :D http://www.dotabuff.com/matches/847831272
    Ten druhy kofi je mirana
    Naposledy upraveno Milk; 21-08-14 v 23:37.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  7. #337
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173


    Odpověď: Dota2


  8. #338


    Odpověď: Dota2

    Aghanim scepter.... trošku useless

  9. #339
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Dota2

    Zase low prority a abnormal luck na hráče do teamu ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  10. #340
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    Re: Odpověď: Dota2

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Aghanim scepter.... trošku useless
    Aghanim je dobry item na voida, jeste s cm a dp... kdyz jel na to chrono tak lepsi mit nejake zivoty, staty mensi cooldown a delsi chrono
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  11. #341


    Odpověď: Dota2

    Za ty peníze by si mohl našetřit a dokoupit lepší věci a v teamfightu by to vyšlo na stejno nebo lépe. Moc často se to na něj nestaví, spíš bych řekl, že je to situační.

  12. #342
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    Re: Dota2

    kdyz ma nejake komba do te ulti, tak klidne muze jit off a vyrashovat agha a je to lepsi nez když tam mlati sam a ostatni mozna z dalky right klikaji.
    Ale urcite bych nerikal ze je to useless item.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  13. #343
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    Re: Dota2

    :D
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  14. #344
    Pokročilý člen Avatar uživatele Tukan
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Brno-Venkov
    Příspěvky
    119


    Re: Dota2

    Dneska si tak hraju SD a dostanu Pudgeho, Litche a Lunu. Picknu si Litche, protože jsme byli bez supporta (Dragon knight, Anti-mage, Razor, Weaver). Dole se nám s razorem vede dobře proti dvojci Omniknighta a Juggernauta. Odcházíme z lajny já se scorem zhruba 1/0/6 a Razor s těma šesti killama. Nepřátelé neměli šanci nás gangnout kvůli wardám, se kterýma jsem jim zajebal jungli hned ze startu. Bohužel po celou dobu hry jsme měli na kokod Weavera který až zhruba do 30 minuty junglil. Asi 3x zabil našeho kurýra, pak ho přestalo bavit čekat na oživení, tak koupil dalších asi 5 kurýrů, který postupně daroval nepřátelům asi 5x každýho. Po půl hodině v jungli konečně něco postavil >> DIVINE RAPIER, který následně honem rychle běžel věnovat nepřátelům, konkrétně Kunkovi. Než daroval Divine bylo týmové skóre zhruba 24 pro nás a 6 pro enemy. Věže nám stály všechny krom midu a jim jsme klepaly na bázi. Bohužel Po té, co kunkka měl dmg lechce přes 500 nás to docela bolelo a hra skončila v náš neprospěch. Kunkkovi jsme sice Divine vzaly, pak ho měl Razor ale rozjebali nás v jednom tým fightu (Kunkka, Legion Comm, Omni, Jugge a Sand King) Poslední vlastník Divine byla Legionka která s dmg z ultiny díky Weaverovi, svím itemům atd. dokázala vytřískat něco přes 700-800 dmg. A teď mi řekněte, když ten kokod Weaver věnoval nespočet kurýrů, divine a skončil se skorem 0/11/0, PROČ TÁ KURWA NEDOSTANE BAN?!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Naposledy upraveno Tukan; 03-09-14 v 16:32.

  15. #345
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960


    Odpověď: Re: Dota2

    Citovat Původně založeno Tukan Zobrazit příspěvky
    Dneska si tak hraju SD a dostanu Pudgeho, Litche a Lunu. Picknu si Litche, protože jsme byli bez supporta (Dragon knight, Anti-mage, Razor, Weaver). Dole se nám s razorem vede dobře proti dvojci Omniknighta a Juggernauta. Odcházíme z lajny já se scorem zhruba 1/0/6 a Razor s těma šesti killama. Nepřátelé neměli šanci nás gangnout kvůli wardám, se kterýma jsem jim zajebal jungli hned ze startu. Bohužel po celou dobu hry jsme měli na kokod Weavera který až zhruba do 30 minuty junglil. Asi 3x zabil našeho kurýra, pak ho přestalo bavit čekat na oživení, tak koupil dalších asi 5 kurýrů, který postupně daroval nepřátelům asi 5x každýho. Po půl hodině v jungli konečně něco postavil >> DIVINE RAPIER, který následně honem rychle běžel věnovat nepřátelům, konkrétně Kunkovi. Než daroval Divine bylo týmové skóre zhruba 24 pro nás a 6 pro enemy. Věže nám stály všechny krom midu a jim jsme klepaly na bázi. Bohužel Po té, co kunkka měl dmg lechce přes 500 nás to docela bolelo a hra skončila v náš neprospěch. Kunkkovi jsme sice Divine vzaly, pak ho měl Razor ale rozjebali nás v jednom tým fightu (Kunkka, Legion Comm, Omni, Jugge a Sand King) Poslední vlastník Divine byla Legionka která s dmg z ultiny díky Weaverovi, svím itemům atd. dokázala vytřískat něco přes 700-800 dmg. A teď mi řekněte, když ten kokod Weaver věnoval nespočet kurýrů, divine a skončil se skorem 0/11/0, PROČ TÁ KURWA NEDOSTANE BAN?!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Epic Russians players

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •