Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: NESMRTELNOST hostage.

  1. #1

    NESMRTELNOST hostage.

    Zdravím. Poslední dobou vnímám tu nesmrtelnost hostegů (Rukojmích) Jako velkou NEvýhodu. Protože T jak je známo je mají bránit před CT a tudíž u nich založí CAMP. Ovšem pár hráčům kterým to pálí už zjistili že rukojmí jsou nesmrtelní a tak poslouží jako Dobrej štít. A schovají se za ně. To samé CT když je zachranují. CTčko má za sebou 4 lidské štíty co nejdou zabít. A tak ze zadu ho prakticky nejde dát. Stejně tak občas zepředu. CT se zastaví vleze si mezi hostage a já si mohu střílet jak chci. Dal bych jim třeba ja nevím 200% života. Pokud to půjde. Ale tohle je fakt o ničem.
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  2. #2
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: NESMRTELNOST hostage.

    Ano presne... a da tam Tcko minu a skape CT aj hostages...

  3. #3

    Odpověď: NESMRTELNOST hostage.

    Ono neni v pravidlech nahodou to že na planty/hostage se nesmí dávat miny?
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  4. #4
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: NESMRTELNOST hostage.

    Doteraz sa na to nikto neodvolaval ked ho zabila mina na plante/hostage/vip helikoptera takze asi nie.

  5. #5
    Kotel
    Guest

    Odpověď: NESMRTELNOST hostage.

    cs mapy jsou zlo

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: NESMRTELNOST hostage.

    Právě že tu nesmrtelnost bych nechal. To by pak Tecka mohli zabít hostiges hned na začátku kola a pak už by to nebyla cs mapa...Nechte to tak, jak to je, krom toho, že bych ty miny a rakety úplně vymazal. Ale to už je něco jinýho.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393

    Odpověď: NESMRTELNOST hostage.

    Nesmrtelný hostage jsou kravina. cs_ mapy jsou docela zábava a prvek toho, že když zachraňuju nebo bránim hostage, tak je použiju jako štít, kterej nutí soupeře bejt buď sakra přesnej a nebo přijde o velký množství peněz za harm/kill.

    A pro ten hloupej argument, že je T zabijou na začátku: přímo v nastavení serveru je hodnota, která hráče automaticky kickne, pokud zabije určitý množství rukojmích.
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  8. #8
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: NESMRTELNOST hostage.

    Vince neviem ci hravas COD ale ak hej tak vies ze su tam miny a rakety a podobne sracky. Ked hrac zaminuje priestor okolo hostages, ale staci aj priestor kadial budu s CT prechadzat tak neumyselne zabije 4 hostages a kickne ho za to. To by tu zase boli staznosti preco nei su hostages nesmrtelni. Na cod si zbrane/granaty/vesty atd nekupujes,kupujes si tam iba nightvision a defusky takze ak by mal hrac prist o par korun ale vdaka tomu by jeho team vyhral tak by mu to podla mna nevadilo.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393

    Odpověď: NESMRTELNOST hostage.

    Aha, tak to jsem mimo. Já nevěděl, že se tady řeší nějakej šílenej mod.
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Odpověď: NESMRTELNOST hostage.

    Citovat Původně založeno VINCE C. Zobrazit příspěvky
    Aha, tak to jsem mimo. Já nevěděl, že se tady řeší nějakej šílenej mod.
    A zase, jakmile to není "sračka" (neberte to tak, jen pro vinceho) classic, tak je to hned šílenej mód. Nic proti tobě vince, jsi v pohodě člověk, ale trochu to přeháníš.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393

    Odpověď: NESMRTELNOST hostage.

    "Šílenej" je pro tebe nějak ofenzivní slovo? Jestli jo, tak pozor, tohle je internet - narazíš na horší, tohle není školka.

    A z mýho pohledu to je prostě šílenej mód, nevidim do toho, je to chaos, je mi to jedno, tenhle thread je z mojí strany u konce, když jsem se dozvěděl, že nejde o normální CS. Nemusíš si to brát hnedka tak osobně.
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    Odpověď: NESMRTELNOST hostage.

    Kluci v klidu :-) COD je dost hranej server a mělo by se to nějak vyřešit.

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: NESMRTELNOST hostage.

    bud to nehat tak jak je alebo odstranit cs mapy z codka co je lepsie... aj tak vsade pred hostage davaju miny /na italy vsade do dveri a okien a na assault_lol cely team TS kempi na spawne s awp a cast CT teamu kempi na streche s awom... sa hrat neda

  14. #14

    Odpověď: NESMRTELNOST hostage.

    Jsem také PRO aby se odstranily cs_ mapy a byli povoleny nijaké další (de_dustyaztec, de_moon, a další mapy) za další bych velmi rád přidal do pravidel to že je zakázáno dávat MINY na PLANT a ŽEBŘÍK (Případne k HOSTAGE) A tyto pravidla by se ukázali po napsaní /rules , /pravidla. Byl by to problém?
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  15. #15
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: NESMRTELNOST hostage.

    Problem by to nebol no nikto by to nedodrziaval. Staci pockat kym sa opravi protector a potom.to bude v poho. Btw co cakas na cs mape? Ze T sa zabiju alebo nechaju Ct aj s hostages odist? Oni im nemaju nechat ctcka zobrat ich a kedze su na spawne tak je logicke ze sa zakempia tam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •