Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 83

Téma: unban

  1. #1
    ste normalny alebo co ?
    Guest

    unban

    Dnes som hral na Maxi a hadal som sa s hracom klnu TwS, v ktorom je mimochodom admin ktory mi dal ban ZEUS (v tom klane pouziva ine meno, mimochodom pozrite ban list, je tam dalsi TwS, ktori kopiroval nick a tiez dostal ban za AB). Takze okamzite mi dajte unban ja som ziadny AB nemal iba som sa hadal a za hadku neni trvali BAN, tak sa uvedom. A okamzite mi ukaz demo kde mam AB (aha zabudol som ziadne urcite nemas). Nechapem ako moze mat kotelna, taky kvalitny server, takych nizkourovnovych adminov (cest vinimkam).

  2. #2
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    ach v tych nervoch som zabudol napisat aj nick : *_DX_* Milos

  3. #3

    Re: unban

    mas dokaz ze si nemal AB ale ze si nadaval?
    Spoiler Spoiler:


  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: unban

    1 ) Hele ty chytrej, než jsem příjdeš "žádat" o unban tak si přečti, jak se má žádost podávat.
    2) Jak víš, že ho nemám ? Prohledával si mi komp ? Ne ! první : http://csko.cz/dema/upload/dir/milos.dem a druhý: http://csko.cz/dema/upload/dir/milos1.dem
    3) Uklidni se a normálně si zažádej o unban.

  5. #5
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    normalne by som si ziadal v tom pripade keby mi ho nedas bez dovodu, a vcit do mojej koze ty by si nebol nasrany ? a mimichodom mozes pozret "zaznam chatu se serveru" tam to mas ze sme sa hadali

  6. #6
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    A to demo mi nejde otvorit je to v neakom subore DEM, nemozem najist ani konventer....

  7. #7
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    moja IP : 78.98.16.39 (sry za spam)

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: unban

    Můžu se zeptat kolik ti je, že nevíš, čím se otevírá to demo ???....Jinak nějaká hádání mě nezajímá, já jsem tam byl zavolanej přes chat, že si tam používal cheaty...
    Kdybych dostal ban, tak se uklidnim a normálně požádám o unban. Ten ban si nedostal na IP, ale na svoje ID ( stačí se kouknout na Tvůj ban )

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: unban

    prvni akce na dustu + train aimbot
    nevim proc ale ten zaznam sem mel nejaky divny aj tak bylo videt na tom trainu jak ti jebe zamerovac

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: unban

    Jo Martiii, při nahrávání se mu neklepal cross, ale AB má...než jsem to nahrával, zkoušel jsem si dát reconnect, zda to pomůže, ale bohužel nepomohlo to, tak jsem to nechal. Jinak na tom trainu to bylo jasné.
    Naposledy upraveno ZEUS; 27-06-11 v 21:05.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: unban

    jen dodam ZADOST SE ZAMITA :-D a uprimne bylo utrpeni sledovat jak hrajes, hlavne dust2 sem chtel predcasne vypnout

  12. #12
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    ha ha ha pekny trik martiiii, ty musis byt dalsi z TwS sa stavim aj o sto faciek, ze sa mi zatrepal cross ? :D To co tu meles za hovna ,to aby som si to demo uz otvoril som zvedavi na to zatrepanie crosshairu :D Mozno to sposobilo ze mam vypnutu akceleraciu mysi (hram jumpy), alebo ti len hrklo v hlave, to neviem ale ja som ziadne AB NEMAL !!!!!!!! Zavolajte sem Kotla chcem to riesit s nim JA SOM NEMAL ZIADNE AB.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: unban

    Je to snad moje demo ? Ne, je to Tvoje demo, Tvoje hra, na demu je jasně ukázanej aimbot..... a ty svoje řeči si nech pro někoho jinýho a nebud vulgární !

  14. #14
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    jediny kto tu bol vulgarny bol martii on napisal nadavku. A jak mam to demo otvorit ? ja sa nevzdam pretoze mam BAN za nic.

  15. #15
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    fakt lutujem vsetkych hracov co sa ocitnu v takejto situacii

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •