Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 83

Téma: unban

  1. #31
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    a po druhe neviem jaky chuj tu pisal ze na de train to bolo jasne videt, ked ja som de train ani nehral, mozete si overit, ste proste ubohy

  2. #32

    Re: unban

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    :D to ze sa tu budu na mna dovazat admini ma má akoze zastrasit ? vy o tom neviete nic. Cely BAn som dostal iba preto ze som nadaval klanu TwS cize aj ZEUSOvi, tak sa chcel pomstit a dal mi PERMA, takych chudakov poznam. A je v tom deme aspon moje meno?
    Dal jsem si zu práci a vypsal si chat z inkriminovaného dne:

    16:05:59 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *_DX_* Milos : TWS kdyz ste taky dobry proc hrajete na takomto nub serveri ?
    ...
    16:08:15 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *DEAD**_DX_* Milos : tenhle server je pro lamy a preto ho miluju xD
    ...
    16:17:38 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *DEAD**_DX_* Milos : TVS A DX VELKY RYVALY :DDDD
    ...
    16:23:21 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *DEAD**_DX_* Milos : TWS aL zmen team nech je DX na vrchole xDDD

    a to je vše! Žádné nadavání klanu TwS nevidím, mohl jsi si aspoň vymyslet důvod, který se nedá zpětně vyvrátit. BAN jsi dostal 16:40, rozhodně to nemohlo souviset s něčím, co jsi utrousil před půl hodinou a na co stejně nikdo nereagoval.

    Sám se podívej: výpis z onoho chatu. Když neumíš otevřít demo, tak snad budeš umět otevřít aspoň tohle

  3. #33

    Re: unban

    Ach jo, tak poslouchej ty patnáctiletej harante, demo jasně hovoří v tvůj neprospěch. Podívej se na něj - najdi si na internetu návod, jak se v counter-strike pouští dema.
    CHEATY jsi prokazatelně MĚL a POUŽÍVAL. To není spekulace - to je dokázaný fakt. Pusť si ty dema a pak se s tebou možná bude někdo bavit.

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    a po druhe neviem jaky chuj tu pisal ze na de train to bolo jasne videt, ked ja som de train ani nehral, mozete si overit, ste proste ubohy
    Jak chceš tvrdit, že jsi train nehral? Existuji výpisy z chatu, logy IP adres a valve ID a to DEMO. Nikdo se ani za tebe nevydával, zbyly by totiž po něm dohledatelné stopy.

    O takové cheatery a lháře, jako jsi ty, tu nikdo nestojí. Zvlášť když pro svá tvrzení nemáš jediný důkaz...

    EDIT:
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 28-06-11 v 13:55.

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: unban

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    :D to ze sa tu budu na mna dovazat admini ma má akoze zastrasit ? vy o tom neviete nic. Cely BAn som dostal iba preto ze som nadaval klanu TwS cize aj ZEUSOvi, tak sa chcel pomstit a dal mi PERMA, takych chudakov poznam. A je v tom deme aspon moje meno?
    Ty seš tak vtipnej... :D :D :D :D Směju se tu nad touhle "žádostí" protože tohle žádná žádost není.... :D :D :D Sbal si saky paky a padej na nějakej low server, tady unban nedostaneš.

    Tipuju Tě na 10-11 let....

    Tobě to asi nedochází, čím si máš otevřít to demo ? :D :D :D :D

  5. #35
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    jezis chlapci uz sa opakujete a neviem kolko krat tu mam este napisat ze ja neziadam o unban, ja len chcem aby tie vase mozgy pochopili ze ja nemam AB. Sak sa trochu zamyslite keby mam AB tak tu asi nestracam cas a nepisem to naschval. A mimochodom uz asi 2-krat som tu napisal ze to demo otvorit nechcem pretoze viem co som hral. A mimochodom Zeus zamlacal si to co pisem o detrain, pisete ze tam jasne bolo videt AB, ale ja som detrain nehral!!!!!!!!!! Viem ze sa to da pozret tak to skontroluj a uvidis

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: unban

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    jezis chlapci uz sa opakujete a neviem kolko krat tu mam este napisat ze ja neziadam o unban
    Citovat Původně založeno ste normalny alebo co ? Zobrazit příspěvky
    Takze okamzite mi dajte unban

    preco sa potom vola tema: unban

    nevies co pises, stracas tu svoj bezvyznamny cas

  7. #37
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    ano to som pisal este vcera ked ste ma zabanovali, mal som take nervy ze som sa nekrotil, skoda ze si to neviete predstavit ake to je, zelam vam to

  8. #38

    Re: unban

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    jezis chlapci uz sa opakujete a neviem kolko krat tu mam este napisat ze ja neziadam o unban, ja len chcem aby tie vase mozgy pochopili ze ja nemam AB. Sak sa trochu zamyslite keby mam AB tak tu asi nestracam cas a nepisem to naschval. A mimochodom uz asi 2-krat som tu napisal ze to demo otvorit nechcem pretoze viem co som hral. A mimochodom Zeus zamlacal si to co pisem o detrain, pisete ze tam jasne bolo videt AB, ale ja som detrain nehral!!!!!!!!!!
    AB jsi měl, jsou na to důkazy.
    Train jsi hrál, jsou na to důkazy.

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    Viem ze sa to da pozret tak to skontroluj a uvidis
    Ano, všechno jsem zkontroloval a všechny důkazy potvrzují že jsi lhář. Jestli máš co by to vyvracelo, tak to předlož, jinak raději mlč...

    A co ta výmluva na to, že jsi nadával Zeusovi do klanu? Tu už obhajovat nebudeš? :-)

    P.S.: Blahopřeji k výročí tvého klanu, včera oslavil první narozeniny (a zřejmě i poslední). Vyčetl jsem to z klanových stránek: Histori - This clan was create 28.6.2010.
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 29-06-11 v 06:46.

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: unban

    Já myslím, že to nepotřebuje ani komentáře... jenom si z nás dělá srandu a marní náš čas.

  10. #40
    Unregistered
    Guest

    Re: unban

    chcem tie dokazy vidiet, pretoze ja som detrain nehral, som zvedavy

  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: unban

    Natom něco je. Zeusi, ukaž demo s mapu train. On píše, že train nehrál... nespletl sis ho s někym náhodou? Navíc v případě tohoto hráče jsi nějak moc zaujatý proti němu. Řekl bych, že v tom bude ještě něco.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  12. #42
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: unban

    Je uplně jedno, jestli má demo z trainu nebo odjinud, je to tam jasně vidět, tak co furt řešíte bože ?
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: unban

    Zombiebot - koukal si na demo ?

    17:14:22 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *DEAD**_DX_* Milos : tak cus all - ze dne 26.6.
    15:55:05 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *DEAD**_DX_* Milos : all rt - ze dne 27.6

    A tohle je Tvůj ban

    Detaily banu
    Hráč *_DX_* Milos
    Typ banu SteamID
    SteamID VALVE_0:0:1484680680
    IP adresa skrytý
    Udělen 27-06-2011 - 16:40
    Délka BANu Trvalý
    Vyprší nepoužito.
    Důvod Aimbot
    BAN dal Admin ZEUS (ZEUS)
    BAN dal Server Kotelna - Maxi | csko.cz (de_train)
    Předchozí bany 5

    Jak můžeš vidět, Tvoje ID je shodné s banem, takže si v době banu byl na trainu, což dokazuje i demo
    Naposledy upraveno ZEUS; 29-06-11 v 13:54.

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: unban

    Citovat Původně založeno Smile Zobrazit příspěvky
    Je uplně jedno, jestli má demo z trainu nebo odjinud, je to tam jasně vidět, tak co furt řešíte bože ?
    Mě se nezdá ta zaujatost.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  15. #45
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: unban

    Mě je to jedno, já jsem demo uploadnul a vložil, to že si to neumí přehrát není můj problém. Na demu je jasně vidět AB... Žádná zaujatost tu není, tenhle hráč je pro mě cheater, víc co bych k tomu měl napsat nemám.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •