Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 38

Téma: ! Zádost o práva na serveru !

  1. #1

    Question ! Zádost o práva na serveru !

    (Dobrý den,dostatečně sem pochopil proč jste mě v mé minulé žádosti zkrytyzovali omlouvám se všem adminum na které sem v mé žádosti narážel Rixie atd....)

    No,nic začnem
    Dobrý den,jmenuji jse Michal Janík a rád bych se stal adminem na vašem dobrém portálu.Práva bych chtěl na serveře AWP,W3U a Knife.Bydlím v Olomouci a je mi 16 let.
    -AMXX skušenosti dobré
    -Steam nemám :( prominte ale bude zítra na 100% jestli mi věříte :(
    -Aktivita 4-5 hodin denně
    Tak preto lebo už nemám sílov na hráčov kteří porušují pravidla bez trestu .Dlhšiu dobu som tam nevidel admina (nemáme na seba šťastie) a niekedy tam vzniká dosť veľký chaos...prosím nemyslete si že som namyšlený a jenom proto že tam nejsem včas jako vaši admini :)Dále jak jste se zmínovali o tom že som čech a píši slovensky lebo som čech ale páčí sa mi slovenština (Naučil jsem se jí v CSku v tom chatu když se dívám jak tam spamují :-)
    Dále aktivita na foře mi nerobí problém,s admin týmem vycházím v celku dobře (jak ským) Prostě nemám žádný problém.Jesli se žádost zdála moc suchá napište mi do SZ a ja vám odpovím.Tak to je vše doufám že žádost zaujala. *MonsterEnergy*
    Konec :-)

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Zero
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    71

    Re: ! Zádost o práva na serveru !

    http://www.youtube.com/watch?v=8Xm0zLDyoVQ

    No,nic začnem
    T-DOWN!!
    Konec :-)

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele t.twisted
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Perníkovice
    Příspěvky
    430

    Re: ! Zádost o práva na serveru !

    Radši ani nezačínat...

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: ! Zádost o práva na serveru !

    Konec :-)


  5. #5

    Re: ! Zádost o práva na serveru !

    Ahojte,tudle žádost sem psal sám a že píši slovensky a česky dohromady tak sorry ale to je moje věc jestli mi to změnuje šanci na admina tak budu psát česky souhlas?

  6. #6

    Re: ! Zádost o práva na serveru !

    Larodar56,poslal jsem ti SZ

  7. #7

    Re: ! Zádost o práva na serveru !

    OMG to nemůžeš myslet vážně!!!
    - tolik pravopisných chyb až to není možné (tos to nemohl aspoň nechat projít kontrolou pravopisu ve wordu?)
    - když budeš mít steam zítra, proč jsi žádost neposlal zítra? Bez steam ID stejně nemůžeš dělat admina...
    - co znamená "zkušenosti s AMX dobré" ??? Tím myslíš, že se ti ještě nikdy při experimentování s AMX nesekl nonsteam, nebo co?
    - to už i já mluvím líp slovensky. To už i Záhoráci mluví lépe slovensky. I maďarští cigáni mluví lépe slovensky než ty píšeš!!!
    - úplně jsi vynechal nutný bod žádosti - uvést jak dlouho se na Kotelně pohybuješ, aby si tě admini mohli vyhledat v záznamech

    Nesnaž se hájit, raději to rovnou vzdej. Další přihlášku si podej až ti bude 20...
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 29-06-11 v 18:46.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: ! Zádost o práva na serveru !

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    - to už i já mluvím líp slovensky. To už i Záhoráci mluví lépe slovensky. I maďarští cigáni mluví lépe slovensky než ty píšeš!!!
    tak se muzem domluvit. slovaci budou psat cesky a cesi slovensky. sem zvedavej jak tohle dopadne (necekejte odemne háčky a čárky)

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: ! Zádost o práva na serveru !

    Citovat Původně založeno *MonsterEnergy* Zobrazit příspěvky
    (Dobrý den,dostatečně sem pochopil proč jste mě v mé minulé žádosti zkrytyzovali omlouvám se všem adminum na které sem v mé žádosti narážel Rixie atd....)

    No,nic začnem
    Dobrý den,jmenuji jse Michal Janík a rád bych se stal adminem na vašem dobrém portálu.Práva bych chtěl na serveře AWP,W3U a Knife.Bydlím v Olomouci a je mi 16 let.
    -AMXX skušenosti dobré
    -Steam nemám :( prominte ale bude zítra na 100% jestli mi věříte :(
    -Aktivita 4-5 hodin denně
    Tak preto lebo už nemám sílov na hráčov kteří porušují pravidla bez trestu .Dlhšiu dobu som tam nevidel admina (nemáme na seba šťastie) a niekedy tam vzniká dosť veľký chaos...prosím nemyslete si že som namyšlený a jenom proto že tam nejsem včas jako vaši admini :)Dále jak jste se zmínovali o tom že som čech a píši slovensky lebo som čech ale páčí sa mi slovenština (Naučil jsem se jí v CSku v tom chatu když se dívám jak tam spamují :-)
    Dále aktivita na foře mi nerobí problém,s admin týmem vycházím v celku dobře (jak ským) Prostě nemám žádný problém.Jesli se žádost zdála moc suchá napište mi do SZ a ja vám odpovím.Tak to je vše doufám že žádost zaujala. *MonsterEnergy*
    Konec :-)
    Co prosím? Neumím dementštinou, ale velice rád bych se to naučil, v dost žádostech tady by se mi to hodilo...

    Ty: "Neumím pořádně ani jeden jazyk, tak je spojím a ono to nějak dopadne."
    Já: "Ne, to je kurva špatnej nápad...Ach, pozde..."
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  10. #10
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: ! Zádost o práva na serveru !

    Po tomto fiasku tvoju ďalšiu žiadosť ani nečítam:http://csko.cz/forum/showthread.php?...-pr%E1va-na-DR
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...1va-na-serveru

    Za mesiac sa človek nezmení o 180° nech si hovorí kto chce čo chce. 1. problém a človek je tam, kde bol.

    EDIT: Ok, prečítal som si ju aspoň.

    "Dále aktivita na foře mi nerobí problém,s admin týmem vycházím v celku dobře" - a ským vychádzaš dobre?

    Typujem ťa, že na 2. strane nás zas všetkých pošleš do ri*te.
    Naposledy upraveno Charon35; 29-06-11 v 19:08.

  11. #11

    Re: ! Zádost o práva na serveru !

    Jestli se to nelíbý tak LOCK ne ? No nic počkám na kotla

  12. #12

    Re: ! Zádost o práva na serveru !

    Citovat Původně založeno Smile Zobrazit příspěvky
    Co prosím? Neumím dementštinou, ale velice rád bych se to naučil, v dost žádostech tady by se mi to hodilo...

    Ty: "Neumím pořádně ani jeden jazyk, tak je spojím a ono to nějak dopadne."
    Já: "Ne, to je kurva špatnej nápad...Ach, pozde..."
    Jé sry ale SAMOCHVÁLA ?

  13. #13

    Re: ! Zádost o práva na serveru !

    Citovat Původně založeno traktor Zobrazit příspěvky
    Když už, tak se píše "No nic, začnem."

    Jinak, můžu se zeptat na nick ve hře? Já jenom, že jsem na knife hodně často a hráče s nickem *MonsterEnergy* jsem si nějak nevšiml.
    1+ Že asi nenadáváš a neblokuješ a nepíšeš blbosti ve smyslu "Dej mi práva".
    1- Asi tě moc hráči neznají.
    Ano jsem to ja na Knife

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074
    Naposledy upraveno bones; 29-06-11 v 19:13. Důvod: diky charon, a mam zoznam kompletny :D

  15. #15
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: ! Zádost o práva na serveru !

    Traktor: Jinak, můžu se zeptat na nick ve hře? Já jenom, že jsem na knife hodně často a hráče s nickem *MonsterEnergy* jsem si nějak nevšiml.

    Monster: Ano jsem to ja na Knife

    Čítaš vôbec to čo píšeš?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •