Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 47

Téma: stiznost na admina - Paradoxx

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele pidda
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Náchod
    Příspěvky
    156

    stiznost na admina - Paradoxx

    Ahoj,
    chtel bych si touto cestou stezovat na admina Paradoxx, pred cca 15 minutama jsem hlasil cheatera na W3 2 serveru kde paradoxx byl, ale za celou dobu ho nespectil a nechal ho klidne hrat.
    Dalsi admin, ktery dosel - Giussepe to dosvedci.
    Paradoxx celou dobu ignoroval prosbu o pomoc a ani nereagoval na otazku proc to neresil. Ani Giussepemu neodpovedel.
    Podotykam ze jsem zde na vasem serveru nabonzoval odhadem pres 100 cheateru a zatim jsem se nikdy nespletl. I tento nabonzovany hrac mel jasne WH. Takze ze by to bylo z duvodu cisteho hrace, neni pravdepodobne.

    Pokud to uz nejakeho admina nebavi, tak at to nedela.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: stiznost na admina - Paradoxx

    cheaty hlásí i mě .... neplete se
    Prosím tě, zruš hráči: M4rcel11no. BAN, myslím, že to tu píše každý, ne jen on..
    Hraje tu jednou za čas, rád by hrál na kotelně, ale kvůli tobě nemůže, nevěděl ani, že je za to BAN :/
    Až se připojí a potká tě, tak se ti omluví ;)

    Prosím o UNBAN pro tohoto hráče, zaručím se za něj jako -Ainutlaatuinen (jsem 3. na Capture the Flag, myslím, že tu hraji dlouho, než abych se zastával hackerů atd., ale on nic neudělal)

    Díky za pochopení ;)

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    716

    Odpověď: stiznost na admina - Paradoxx

    Jeden dotaz, byl přítomen/hrál? Já občas také nechám puštěné CS a jdu řešit něco po bytě.

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele pidda
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Náchod
    Příspěvky
    156

    Re: stiznost na admina - Paradoxx

    aktivne hral, byla nejaka upravena mapa buzzkillu a potom piramit

  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    340

    Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Třeba měl vypnutý chat nebo si toho nevšiml

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Očividně to není jen paradox, kdo na práci admina sere.


    HATEing 4ever !!!!
    Naposledy upraveno Piner; 25-12-12 v 20:37.

  7. #7

    Odpověď: stiznost na admina - Paradoxx

    Přesně tak Listen. Včera někomu prdnul ban za obchazeni banu (Permice) a když se ostatní ptali tak nás ignoroval a hrál si dál. Trochu komunikace by občas neškodilo.
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Přesně tak Listen. Včera někomu prdnul ban za obchazeni banu (Permice) a když se ostatní ptali tak nás ignoroval a hrál si dál. Trochu komunikace by občas neškodilo.
    Ano neodpovedal som, pretoze som bol vo windowse a prehadzoval som mu z IP banu na ValveID.. Mozno keby si si vsimol tak asi tie 2 minuty som mal stale skore 0:0 pretoze som nehral a bol v specte.. ked som sa vratil do hry som to napisal preco dostal ban.. za to ze si to ty uz nevidel ja nemozem
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  9. #9

    Odpověď: Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Citovat Původně založeno Lazik Zobrazit příspěvky
    Ano neodpovedal som, pretoze som bol vo windowse a prehadzoval som mu z IP banu na ValveID.. Mozno keby si si vsimol tak asi tie 2 minuty som mal stale skore 0:0 pretoze som nehral a bol v specte.. ked som sa vratil do hry som to napisal preco dostal ban.. za to ze si to ty uz nevidel ja nemozem
    Ne , vesele sis běhal na d2 se skorem 9:1 sniper 93 myslim. Pamatuju si to.
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Ne , vesele sis běhal na d2 se skorem 9:1 sniper 93 myslim. Pamatuju si to.
    Lol snad viem co robim nie? pripojil som sa do hry dal som si 3:1.. potom som isiel do neviditelneho spectu a supol som mu ban a isiel do zmenit do windowsu... Medzitym ste sa ma na to pytali a ked som sa vratil do hry napisal preco a hral som dalej
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: stiznost na admina - Paradoxx

    to neni poprvy krat co sa hraci stazuju na paradoxa... a furt len preto bo hracov ignoruje
    luiz admin ma vypnuty chat? dafuq? ked je admin tak by si ani chat vypnut nemal... neviem preco ma stale prava, uz sa raz na neho niekto stazoval lebo jebe na adminovanie
    Naposledy upraveno Kazki; 26-12-12 v 12:17.

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Odpověď: stiznost na admina - Paradoxx

    Citovat Původně založeno Svaciik Zobrazit příspěvky
    Přesně tak Listen. Včera někomu prdnul ban za obchazeni banu (Permice) a když se ostatní ptali tak nás ignoroval a hrál si dál. Trochu komunikace by občas neškodilo.
    Ides tam hrat alebo sa rozpravat?
    Naposledy upraveno human; 25-12-12 v 09:27.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele PwneD
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    20

    Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Admin má dohlížet i na chat protože jak mu to maj jinak asi nahlásit?

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: stiznost na admina - Paradoxx

    Já si dřív na doxe tky stěžoval no taky mi řekl že zprávu neviděl a přehlídl 3x co jsem psal do admin chatu no ale stát se to snad může ne? Piddo nebyl třeba v admin spectu? A to že neodpovídá to už je prostě on neni komunikativní ale to mu vyčítat nemůžete.

    A práva má proto nebo si je zaslouží a je jedním z nelepších adminů tu, samozřejmě až na to chování to nemá nejlepší a taky mě to sere.
    Naposledy upraveno Slunicko; 25-12-12 v 10:15.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele pidda
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Náchod
    Příspěvky
    156

    Re: stiznost na admina - Paradoxx

    Slunicko: psal jsem to uz ve svem druhem prispevku, aktivne hral a to jak na buzzkillu tak na piramit. Giussepe mu poslal asi 10 zprav zasebou na sklo, aby to videl, ale taky nereagoval, takze si nemyslim ze by to bylo tim, ze to nevidi. Spis mi prislo ze si dokazoval ze je lepsi nezli ten hrac s WH, jelikoz ten hrac byl lamka i s WH. To ale na tom nic nemeni ze by mel byt potrestan.
    Ja proti nemu nic osobne nemam, stacilo napsat napr nemam naladu cas, chut, cokoliv.. ale ignorovat to uplne? Takto kdyz je ve hre uz jiny admin a ja volam admina, si pak muze nove prichozi myslet, ze ho uz paradoxx specti a zas muze odejit a ve vysledku si muze cheater v klidu hrat, tak jak tomu ted bylo.

    Bylo by mozna fajn, kdyby se tu vyjadril primo Paradoxx, nez aby tu pulka lidi spekulovala co by kdyby.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •