Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 66 z 66

Téma: ahojky =) - Kotel

  1. #61
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: ahojky =) - Kotel

    já už se s tim smířil a psal jsem hned od začátku že náké časy se mi také nezdají ale můžu potvrdit že takhle hraje na jakýmkoliv serveru a zastávat se jí už nemá cenu protože tohle je beznadějný takže jak jsem psal peču na to a lock
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  2. #62
    Ex-admin Avatar uživatele nO.
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    179

    Re: Odpověď: ahojky =) - Kotel

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    já už se s tim smířil a psal jsem hned od začátku že náké časy se mi také nezdají ale můžu potvrdit že takhle hraje na jakýmkoliv serveru a zastávat se jí už nemá cenu protože tohle je beznadějný takže jak jsem psal peču na to a lock
    Jenom abys věděl jsem tu asi 2 měsíce,tudíž neznám každého admina.. neměl jsem ještě tu čest.. tudíž se jich nezastávám tím že je znám.. je to čistě můj názor.

  3. #63
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: ahojky =) - Kotel

    Ale nasrat ju už. Každého iného by sme riešili tak max na 3 strany. Toto tela má už teraz 5 strán a to je len toto vlákno. Dajte si studenú sprchu a Pegusku =))))))))))) si premenujte na Helmuta. Zaručujem, že behom strany by to bolo uzavreté.

    Podľa toho čo som sa dopočul od vrabcov, má Helmut nejaký skill. S tým sa dá WH na určitú dobu zakrývať. Je to namyslený fracek a taký vám nebudú za každým slovom písať =))))))))))))))))) jak retardované decko z ústavu na pokeci. Bolo tu už niekoľko dém. Nevie si obhájiť ani 1 frag. Robí si z vás prdel a naťahuje vám pindíkov, ten Helmut.

    Ciao bella.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #64
    Ex-admin Avatar uživatele nO.
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    179

    Re: ahojky =) - Kotel

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Ale nasrat ju už. Každého iného by sme riešili tak max na 3 strany. Toto tela má už teraz 5 strán a to je len toto vlákno. Dajte si studenú sprchu a Pegusku =))))))))))) si premenujte na Helmuta. Zaručujem, že behom strany by to bolo uzavreté.

    Podľa toho čo som sa dopočul od vrabcov, má Helmut nejaký skill. S tým sa dá WH na určitú dobu zakrývať. Je to namyslený fracek a taký vám nebudú za každým slovom písať =))))))))))))))))) jak retardované decko z ústavu na pokeci. Bolo tu už niekoľko dém. Nevie si obhájiť ani 1 frag. Robí si z vás prdel a naťahuje vám pindíkov, ten Helmut.

    Ciao bella.
    Já tě žeru :D

    E: sry za smyle...

  5. #65
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Re: ahojky =) - Kotel

    Dajte jej bam aj tu. Ved z vas robi debilov akurat a slnko to odniesol.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  6. #66
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: ahojky =) - Kotel

    já to ale odnesl svojí vinou, ne kvůli ní, ona si mě neprosila o to abych jí kryl, rozhodl jsem se sám že se pokusim jí očistit ale nevyšlo nevyšlo..stává se i v horších rodinách :D a tímto bych to ukončil a prohlásil téma za vyřešené protože tohle vážně nemá cenu když říkáte že wh má tak je to pravda :)
    a jelikož se mi náké fragy nezdály tak se asi taky přiklánim k wh ale jen tak na polovic .D
    Naposledy upraveno Slunicko; 08-01-13 v 20:30.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •