Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 71

Téma: Perlička :)

  1. #16
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Perlička :)

    Gratulace i ode mne.
    Opet jsem zacal hrat a to co jsem zatim mohl videt se zda jako dobre nastaveny server(vidim tam i veci, ktere jsem navrhoval, ale me neprosli, az ted...), samozrejme nake mouchy tam jsou, zatim jsem nemohl videt vse, ale v zasade co se tu pise, pokud je hrac opravdu dobrej, tak muze vyhravat jak za lidi, tak za zm. Jedine co se mi nelibi, jsou mapy s namestim, kempy do namesti a jeste nejlepe na zebriku, to se pak body sbiraji jedna basen, ale to neni nic noveho :)
    Vsiml jsem si ze si trosku zmenil styl hrani za zm a musim tedy rict jsi to drive odsuzoval. Ale jak rikam muze se to jen zdat, videl jsem te tam parkrat...

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Perlička :)

    Tak vitaj naspat. :)

  3. #18

    Re: Perlička :)

    Včera měl kdosi na zm_labak na ZM2 přes 1100 killů, stačilo mu jenom pokládat miny a pobíhat mezi nima. Nešlo s tím nic dělat...

  4. #19
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Perlička :)

    Nebyl to Virgins? Jinak tohle je normalni i na zombie 1. Jeden vtak si udela max bodu a potom zacne ehm, "lovit". Delat to tak, ze si na jeden cudlik nabindujou vestu a jen pokladaj miny a mackaj ten cudlik na vestu jak zbesili. Uz jsem tu jendou navrhnul, aby se ten bind omezil treba jen na 5 sekund nebo neco.. ale virgins by potom nemel takove high skore a to by bylo samozrejme spatne, takze to neproslo.

  5. #20

    Re: Perlička :)

    Bawson a jeho Brain logika. Když to stačí dělat tak jak ty říkáš tak proč to tak neudělá každej? Proč se jeden hráč z tisíce udělá takový fragy a ostatní ne? Ne to neni skill Virginse, to ten bind. :) Ty vole Bawsone :DDDDDDDDDD.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 08-08-11 v 08:56.

  6. #21
    BUBEN
    Guest

    Re: Perlička :)

    BAWSNONE tak si dej taky bind na tlačítko a zkus běhat. Třeba ještě o několik stovek fragů natáhneš virgina.

  7. #22

    Re: Perlička :)

    On si fakt myslí, že to je všechno bindem a vůbec ho nenapadne, že ten bind má 95% hráčů a stejně se nedostanou ani přes 100 fragů. Prostě Bawson logika. Kočka má čtyři nohy a můj pes má čtyři nohy, můj pes je tudíž kočka.

  8. #23
    BUBEN
    Guest

    Re: Perlička :)

    Jenže problém je v tom, že to nikdy nepochopí. Nesprávným bindem můžeš za kolo klidně přijít i o 50b, když při každém seku hned dáváš.

  9. #24

    Re: Perlička :)

    Ne za Virginsovým skillem je bind. Co naplat, že virgins i před bindem vyhrál 9/10ti map ... je to ... bindem. No a kdybychom zrušlili bind a virgins by i nadále vyhrával tak musíme zrušit kalachy a všechny další zbraně a i kdyby to bylo málo, tak na začátku rovnou ze všech uděláme ZM.

    Bawsone - vím, že ti to dá práci ale zkus se zamyslet nad tím co ti ted napíšu - Co se stane, když se zruší nebo omezí kupování vesty když zkušenej hráč bude hrát jen za Zombie? Když já se rozhodnu hrát jen za zombie a mam tam ještě aspoň jednoho šikovnýho tak kolo končí velmi rychle (testovalo se to, funguje to - takže to není teorie ale fakt). Tak ted zruš bind a nikdo si neškrtne. Jestli Kotel zruší bind budu hrát najust jen za ZM a za chvilku tam bude prázdnou a tak 200 zabanovanejch za urážku admina během jedinýho dne.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 08-08-11 v 09:10.

  10. #25
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Perlička :)

    Ano, za tou tvou "tisicovkou" je bind. Ja nejakej pocmaranej bind nepouzivam a klidne se dostanu nad stovku.. ale tu jde o to, ze ja nejsem takovej zavislak, ze si vsechno musim ihned bindovat a potom se vychvalovat skorem, ktere je ze ZOMBIE serveru :D. Asi neznas vyznam slov "hrat jen pro zabavu" a ne pro to, abych byl nejakej uberskiller na zombie. Nechapu kdo to vymyslel furt mackat cudlik a byt prakticky nemrtelny. Bych te chtel videt bez toho tveho bindu, jake bys udelal HustoDemonskyKrutoPrisne skore. Howhg, domluvil jsem.

  11. #26

    Re: Perlička :)

    No ty jsi sice domluvil, ale i dopřemejšlel. Bind máš a používáš ho a přesto jsi mezi hráčema podprůměrem..... sakra sakra co to znamená :D
    To že ho nemáš tu nevykládej..... byl jsem s tebou mockrát v kempu a tak rychle po sobě se na tlačítka koupit nedá (oni to ostatní hráči slyší, když si vestu kupuješ)
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 08-08-11 v 09:16.

  12. #27
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Perlička :)

    Prosim? Co to tu meles? Dej sem jedinej dukaz, ze pouzivam bind ciste na vestu a ja se ti omluvim a zaplatim i druhou klavesnici na dalsi bindy. Je zajimave, ze ty kazdeho obvinujes z nejake "lzi". Ale nejlepsi na tom je, ze ty je sam tvoris :D. Jinak na Zombie serveru urcite nejsem podprumernej. Drzim se vetsinou v hornich prickach tabulky a to se ani nesnazim hrat nejak extra. Jou, proste at zije virgins a jeho vytvoreny zombie server, na kterem zakazl zmeny od ostatnich hracu, protoze by potom nemohl dosahnout sveho high skore, se kterym ma potrebu se vychvalovat pred dalsima hracema.

  13. #28

    Re: Perlička :)

    To máš fuk. Když se pokusíš zrušit bind a náhodou ti to vyjde, tak se hráči dozvědí kdo to byl a strhne se peklo. Už se to zkoušelo a autor toho nápadu na ZM od té doby nepáchne jak ho hráči vypráskali. Ale je nesmysl zavádět jakákoliv pravidla, jen proto aby se zrušila dominanta jednoho hráče. Nic se nezmění. Poškodíš slabší hráče, pro které je vesta jedinou záchranou před šílenstvím. V případě omezení vesty by stačilo prostě hodit do kempu brouky a šílenství a zničíš jakejkoliv kemp.

  14. #29
    BUBEN
    Guest

    Re: Perlička :)

    BAWSONE, ty nepoužíváš bind a jako co? Tím nás chceš potrestat? Bind je přidaná možnost a je na každém, zda-li ji použije či ne. A ty nám tady furt házíš pod nohy, že ty to nepoužíváš. No tak to nepoužívej a nemluv o tom. Když nepoužíváš bind, tak nikdy nedáš 1000 fragů, to je realita. A tím, že zrušíš bind nikomu nepomůžeš. Já při šílenství dávám tak jeden bind možná ani ne. Tedy pokud se nejedená o kemp, kde klečíš. Ke štěstí si taky musíš vybírat dobré kempy, chodit lovit ve správný moment atd.
    Naposledy upraveno BUBEN; 08-08-11 v 09:42.

  15. #30

    Re: Perlička :)

    S tim nic neuděláš už jednou se tu pokoušel lobovat proti lovu a když jsem mu řekl jak snadno se proti lovu bránit tak mi řek, že to dělat nebude. Prostě hra se musí přizpůsobit jemu a ne on hře.

    Realita je jasná. Zombie je tahoun Kotelny, žádnej server nemá větší podíl VIP hráčů. Takže udělej změny kvůli dvoum nespokojencům z tisíce a vyžeň je. Ta hra je skvělá, má u lidí obrovskej úspěch je nadupaná od rána do večera, ale podme jí kvůli dvěma lidem zničit.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 08-08-11 v 09:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •