Strana 76 z 79 PrvníPrvní ... 26667475767778 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1,126 do 1,140 z 1180

Téma: Posilovna

  1. #1126
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Posilovna

    Z tej "americkej" kulturistiky si momentálne idem Charlesa Griffena .. nie je to tak dávno, čo získal IFBB PRO kartu, ale má neskutočnu formu a jeho genetika ..pecka. Poznáš ho Klimax ?


  2. #1127
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Re: Posilovna

    Citovat Původně založeno Toreto Zobrazit příspěvky
    Z tej "americkej" kulturistiky si momentálne idem Charlesa Griffena .. nie je to tak dávno, čo získal IFBB PRO kartu, ale má neskutočnu formu a jeho genetika ..pecka. Poznáš ho Klimax ?

    No ty vole, ten má fakt záda jak vlašský ořech. Dobrá forma.

    Btw. potřebuji poradit ohledně cvičebního plánu. Ze vysokoškolských důvodů můžu cvičit 2x týdně, z toho jedenkrát max. hoďku. Má cenu dělat nějaké splity (či jak se tomu říká..) nebo pokaždé odcvičit celé tělo?
    E: ještě bych chtěl dodat, že mi jde hlavně o přibrání svalové hmoty.
    Naposledy upraveno AlternativníPravda; 26-09-16 v 18:42.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  3. #1128
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700


    Odpověď: Posilovna

    -toreto: Videl som par jeho fotiek ale videa som od neho nesledoval..formu zabil. Co ja sledujem z ameriky tak je Rich piana, kali muscle a bradley martyn ak ich poznas. Richove videa nemaju chybu..
    -Knox podla mna je picovina dat full body, rozdel si to nejako. Daj tomu ze 1. den si das cicky+chrbat a 2. Nohy+ramena a ruky abo jak chces ty
    Naposledy upraveno Klimax; 27-09-16 v 12:56.

  4. #1129
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Posilovna

    Když to rozdělím, tak pořád budu mít mezi jednotlivými partiemi týden, což údajně nevede až tolik k nárustu svalové hmoty, takže to potřebuji nějak vymyslet, abych cvičil jednu partii max. po 6 dnech. V pondělí mám lezení, takže teoreticky můžu vynechat záda, v úterý mám hodinu v posilovně, kde bych mohl odjet prsa a další partii, kterou lépe procvičím v posilce než doma. Další cviko bych mohl mít někdy behem pátku-neděle, protože co si budem vykládat, učit se pořád nedá. Nohy bych taky moc nemusel zatěžovat během posilování, protože opět začínám běhat. Ale otázka je, jestli tohleto rozfázování a vynechání určitých partii z "těžkého" tréninku povede k nárustu svalové hmoty, nebo jen k udržení té slabé stávající.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  5. #1130
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251


    Odpověď: Posilovna

    Dej 2x kozy biceps, ez
    drogy

  6. #1131
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Knox Zobrazit příspěvky
    Když to rozdělím, tak pořád budu mít mezi jednotlivými partiemi týden, což údajně nevede až tolik k nárustu svalové hmoty, takže to potřebuji nějak vymyslet, abych cvičil jednu partii max. po 6 dnech. V pondělí mám lezení, takže teoreticky můžu vynechat záda, v úterý mám hodinu v posilovně, kde bych mohl odjet prsa a další partii, kterou lépe procvičím v posilce než doma. Další cviko bych mohl mít někdy behem pátku-neděle, protože co si budem vykládat, učit se pořád nedá. Nohy bych taky moc nemusel zatěžovat během posilování, protože opět začínám běhat. Ale otázka je, jestli tohleto rozfázování a vynechání určitých partii z "těžkého" tréninku povede k nárustu svalové hmoty, nebo jen k udržení té slabé stávající.
    Behanie a narast svalovej hmoty nejde do hromady. Beh strasne spaluje ci uz tuk alebo svalstvo.
    Dva krat do tyzdna cvicit je malo. Skus to dat na 3 dni a odcvicis vsetko v pohode. Ked uz aj budes cvicit len 2 dni, tak urcite nie 2 dni po sebe. To by bol absolutny nezmysel.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  7. #1132
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Behanie a narast svalovej hmoty nejde do hromady. Beh strasne spaluje ci uz tuk alebo svalstvo.
    Dva krat do tyzdna cvicit je malo. Skus to dat na 3 dni a odcvicis vsetko v pohode. Ked uz aj budes cvicit len 2 dni, tak urcite nie 2 dni po sebe. To by bol absolutny nezmysel.
    Běhání spaluje svalovou hmotu, když běháš dlouhé trasy. Já se spíš orientuju na výběhy do kopců. Tu posilku a bouldering mám pondělí a úterý z důvodu, že ve středu po škole jezdím domů. 3 dny v týdnu jsou prozatím v klidu, je přece jen začátek semestru a času je dost, ale jak bude přibývat učení, tak se mi volný čas zkrátí.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  8. #1133
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700


    Odpověď: Posilovna


    Gratulujem, co viac k tomu dodat
    Najmaldsi ifbb profik v cesku

  9. #1134
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Klimax Zobrazit příspěvky

    Gratulujem, co viac k tomu dodat
    Najmaldsi ifbb profik v cesku
    Ale je ajtak sranda jak sa k tej karte nakoniec dostal :D Borec co sa umiestnil ako prvy ukradol tasku nejakemu suraziacemu a videli ho security, tak ho diskvalifikovali a druhy bol vlastne prvy. Cim urcite neznehodnocujem Beranovu formu..tiez si to zasluzi.
    No zahodit celozivotnu pracu ..ten pot, snahu a proste vsetko tomu clovek podriadi a potom si celu karieru posere kvoli jednej taske.

  10. #1135
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187


    Re: Posilovna

    http://www.webareal.sk/steroidy-phar...GREEN-d400.htm

    Pre zaujimavost.. Zo zakulsia Kai-ovej kury. To ho muselo vyjst draho :D
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  11. #1136
    Expert člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Středočeský kraj
    Příspěvky
    485


    Odpověď: Posilovna

    Co berete za proteiny?

  12. #1137
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna

    CFMka od Prom-inu, nejlepší je asi vanilka.
    Dobře se rozpouští a chuť je dost dobrá.
    drogy

  13. #1138
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Myprotein má dobrý.. :) Najdeš tam všechny příchutě, já beru čokoládu a vanilku.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  14. #1139
    Expert člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Středočeský kraj
    Příspěvky
    485


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna

    Chci to tu trochu oživit a lidi trochu motivovat, aby pořád neseděli na prdeli doma a zírali do počítače.
    trochu se pochlubte napište jak dlouho cvičíte, vaše maximálky, oblíbený cviky (popřípadě počet opakování), proměny (foto), co berete (Př. nakopávače,proteiny,BCCA, vitamíny, jakékoliv suplementy), aby lidi viděli a okoukali to trochu prostě motivovat je.. :)

  15. #1140
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187


    Re: Posilovna

    Je tu niekto v kure?
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •