Strana 66 z 79 PrvníPrvní ... 1656646566676876 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 976 do 990 z 1180

Téma: Posilovna

  1. #976
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Knox Zobrazit příspěvky
    Neznáte nějaký dobrý cvik na narovnání zad, nebo aspoň na zbavení se bolestí ?
    Pulover - zobereš si jednoručku do rúk zboku sa oprieš lopatkami na lavičku aby si mal zadok a nohy proste na zemi , keď tlačíš činku za seba nadychuješ sa a tlačíš zadok dole , keď dávaš činku hore tak dávaš zadok hore . Ja osobne som mal pokruteny chrbat a hruď a pomohlo mi to.
    Na chrbát si rob cviky ktoré su na chrbát všeobecne , keď ta chrbát bolí znamená to že tam máš slabé svalstvo , zo začiatku ti pomôžu napríklad kliky z rukami na široko , zdvíhanie sa na tyči z rukami na široko (ak nevládzeš kamarát ti môže chytiť nohy) , alebo zobrať si jednoručky a tlačiť nad hlavu v stoje .

    Máte niekto skúsenosti z produktami od stillmasu?

  2. #977
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Posilovna

    Čo vravite na fazuľove struky ako priloha ku kuraciemu masu ?

  3. #978
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna

    tak žádná posilka už přes měsíc :(, jen doma kliky, shyby a cviky s jednoručkou, ale jsem spokojenej, rýsuje to stejně :D

  4. #979
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    Re: Posilovna

    hihi cvici jeste nejaky nerd?
    #ego #boost

  5. #980
    Nováček Avatar uživatele Anjelik.*
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Honolulu, Hawaii
    Příspěvky
    10


    Odpověď: Re: Posilovna

    Citovat Původně založeno vedouci venny Zobrazit příspěvky
    hihi cvici jeste nejaky nerd?
    dosť blbá otázka :D samozrejme 5x týždenne ;) treba...

    Buď niekým kým chceš naozaj byť, nie niekým, koho chcú ostatní vidieť!

  6. #981
    Nováček Avatar uživatele Anjelik.*
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Honolulu, Hawaii
    Příspěvky
    10


    Odpověď: Re: Posilovna

    Citovat Původně založeno Toreto Zobrazit příspěvky
    Čo vravite na fazuľove struky ako priloha ku kuraciemu masu ?
    dobrá voľba... nevidím nič zlé natom ;)

    Buď niekým kým chceš naozaj byť, nie niekým, koho chcú ostatní vidieť!

  7. #982
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Posilovna

    Ja sa priznam, že to flakam cez prazdniny :D
    Uvidim, že ako od septembra popri mature

  8. #983
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Re: Posilovna

    Citovat Původně založeno Anjelik.* Zobrazit příspěvky
    dosť blbá otázka :D samozrejme 5x týždenne ;) treba...
    Aký máš tréning? Mne to časovo vychádza buď 4 krát týždenne pondelok :brucho utorok : biceps , ramena,plecia streda : triceps ,chrbát štvrtok : leg day + niekedy to brucho z pondelka . Inak cvičím už 8 mesiacov dobre to na mne vidno tehličky a tak :3 ale neviem či mam začať brať creatine keď zavodňuje :/

  9. #984
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485


    Odpověď: Posilovna

    Sestrin frajer cvici a laka nato aj mna. Ale ja zacnem cvicit a potom sa mi nechce :D A Ani nemam nato poriadne vybavenie. (ked sa chce vstko sa najde) :D

  10. #985
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019


    Re: Posilovna

    Přes léto jedu objem,grilování,pivo...když tak přemýšlím,tak i v zimě jedu objem :D ale to i pravidelně posiluju...
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  11. #986
    Nováček Avatar uživatele Anjelik.*
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Honolulu, Hawaii
    Příspěvky
    10


    Odpověď: Re: Posilovna

    Citovat Původně založeno Toreto Zobrazit příspěvky
    Ja sa priznam, že to flakam cez prazdniny :D
    Uvidim, že ako od septembra popri mature
    ja to neflákam vôbec či sú prázdniny alebo niesu.. budúci rok maturujem aj ja ale aj tak budem chodiť 5x týždenne... nič ma neodradí.... :) Tréning? Pondelok= prsia, biceps.
    Utorok= chrbát triceps (občas trapézy).......... Štvrtok= ramená, nohy....... Piatok= prsia, biceps...... Nedela= načo mám chuť :) samozrejme cvičím občas aj brucho a lýtka ale hento mám prioritu a ked ešte vládzem alebo mi vystane čas tak dám aj brucho alebo lýtka :)

    Buď niekým kým chceš naozaj byť, nie niekým, koho chcú ostatní vidieť!

  12. #987
    Nováček Avatar uživatele RTG
    Datum registrace
    Oct 2013
    Příspěvky
    47


    Odpověď: Re: Posilovna

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Aký máš tréning? Mne to časovo vychádza buď 4 krát týždenne pondelok :brucho utorok : biceps , ramena,plecia streda : triceps ,chrbát štvrtok : leg day + niekedy to brucho z pondelka . Inak cvičím už 8 mesiacov dobre to na mne vidno tehličky a tak :3 ale neviem či mam začať brať creatine keď zavodňuje :/
    kreatin po 8 měsících cvičení ze naprosto zbytečný, kdybys o tom uvažoval po 3 letech, pak bych to viděl reálně, do té doby budeš mít pokroky i bez kreatinu ;)

    Citovat Původně založeno Anjelik.* Zobrazit příspěvky
    ja to neflákam vôbec či sú prázdniny alebo niesu.. budúci rok maturujem aj ja ale aj tak budem chodiť 5x týždenne... nič ma neodradí.... :) Tréning? Pondelok= prsia, biceps.
    Utorok= chrbát triceps (občas trapézy).......... Štvrtok= ramená, nohy....... Piatok= prsia, biceps...... Nedela= načo mám chuť :) samozrejme cvičím občas aj brucho a lýtka ale hento mám prioritu a ked ešte vládzem alebo mi vystane čas tak dám aj brucho alebo lýtka :)
    v pondělí a v pátek cvičíš to samé? a jak to děláš, že cvičíš triceps a po něm ramena? a po ramenou prsa... :D po bicepsu záda.. dle mého názoru je tohle naprosto špatně :D ale dokud cítíš pokroky tak to jde, jenom jsem zvědavý jak dlouho ty pokroky budou pokračovat
    mimochodem to břicho ti doporučuji zamakat pořádně, nejen občas, střed trupu je potřeba mít nejpevnější z celého těla, abys předcházel úrazům a vůbec všelijakým problémům při zvládání správné techniky jakéhokoliv cviku


    jenom moje názory :)
    Naposledy upraveno RTG; 02-08-14 v 01:42.

  13. #988
    Nováček Avatar uživatele Anjelik.*
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Honolulu, Hawaii
    Příspěvky
    10


    Odpověď: Re: Posilovna

    Citovat Původně založeno RTG Zobrazit příspěvky
    v pondělí a v pátek cvičíš to samé? a jak to děláš, že cvičíš triceps a po něm ramena? a po ramenou prsa... :D po bicepsu záda.. dle mého názoru je tohle naprosto špatně :D ale dokud cítíš pokroky tak to jde, jenom jsem zvědavý jak dlouho ty pokroky budou pokračovat
    mimochodem to břicho ti doporučuji zamakat pořádně, nejen občas, střed trupu je potřeba mít nejpevnější z celého těla, abys předcházel úrazům a vůbec všelijakým problémům při zvládání správné techniky jakéhokoliv cviku


    jenom moje názory :)
    samozrejme tvoj názor ti neberiem :) ale takto to cvičím už dlhší čas a vyhovuje mi to tak... vobec mi to nevadí že idem po tricepse ramená atď ako si spomínal... keď to je podla teba špatne tak si cvič ako si myslíš že je dobre podla teba ok... mne to takto vyhovuje a pýtal sa ma týpek že aký mám trening tak som to napisal... s tým bruchom máš pravdu ale brucho urobim za par mesiacov ked budem v diete aby bolo fajnové ked pojdem budúci rok na súťaž...

    Buď niekým kým chceš naozaj byť, nie niekým, koho chcú ostatní vidieť!

  14. #989
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Tak Volume, tobe jsem neco splodil ale jeste nevimjak to mas pres ten den, az. Apises tak to dodelam, jelikoz si psal ze mas v 15ti 100kg tak jsem ti trochu snizil hmotnosti jidel a i pocet jidel, pak bych ti udelal jeste i cvicebni plan, jidlo co je napsano v tomto jidelnicku nemusis dodrzovat uplne presne, muzes si je nahradit jinymi produkty s podobnou vyzivovou hodnotou.

    snidane 6:00 - ovesne vlocky x puding x cerealie 100g

    svacina 8:00 - tvaroh (nizkotucny, muze byt ochucenej) 200-250g

    obed 12:00 - v tvym veku proste co se doma uvari :) + multivitamin

    svacina 15:00 - pul sacku piskotu x puding 150 g + vitamin C 500 mg (rozpousteci tabletky)

    vecere 18:0m - ryze (nesmazena) 100 g s masem (hovezi x kruti x kureci) 150 g

    pres den vypit kolem 4-5 l vody (zaklad)
    snaz se vyhnout veprovymu zadnimu masu a po veceri uz nic nejez, pak ti pripisu ten trenink, nejlepe kazdy den ve stejnou hodinu ale kdybys zacal hned cvicit, necvic 7dni v tydnu, nic ti to neda okrem bolesti, svalove horecky a dalsich nehezkych veci :) zacni cvicit treba obden, nebo 3dny cvic, 1 den volno ale to ti pak jeste napisu :)
    Mohl bych konečně zvednout svou těžkou prdel a začít něco dělat :D


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  15. #990
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Re: Posilovna

    Citovat Původně založeno RTG Zobrazit příspěvky
    kreatin po 8 měsících cvičení ze naprosto zbytečný, kdybys o tom uvažoval po 3 letech, pak bych to viděl reálně, do té doby budeš mít pokroky i bez kreatinu ;)


    v pondělí a v pátek cvičíš to samé? a jak to děláš, že cvičíš triceps a po něm ramena? a po ramenou prsa... :D po bicepsu záda.. dle mého názoru je tohle naprosto špatně :D ale dokud cítíš pokroky tak to jde, jenom jsem zvědavý jak dlouho ty pokroky budou pokračovat
    mimochodem to břicho ti doporučuji zamakat pořádně, nejen občas, střed trupu je potřeba mít nejpevnější z celého těla, abys předcházel úrazům a vůbec všelijakým problémům při zvládání správné techniky jakéhokoliv cviku


    jenom moje názory :)
    Ono práve by sa mal začať brať na začiatku aby ti dodal sily a výdrž ktorú vtedy veľmi nemáš a keby po takých 3 rokoch mam už vybudované svaly nechcel by som si ich dojebať creatinom aby mi ich zavodnilo a vypadali nanič .


    Slunicko : Tvaroh na na svacinu? Je v tom kazein čiže sa to dlho trávi takže nebude dostávať energiu do tela , ak sa aj snaží schudnuť ale určite len v netréningové dni .To už skôr na večer aby mal čo najmenší katabolický stav a telo by si nebralo energiu zo svalov.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •