Strana 69 z 79 PrvníPrvní ... 19596768697071 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1,021 do 1,035 z 1180

Téma: Posilovna

  1. #1021
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Knox Zobrazit příspěvky
    Mám dotaz, od kámoša jsem dostal nějaké proteiny s příchutí hrášku nebo co... jenže nevím jak se to dávkuje a hlavně kdy se to dávkuje. Poslal mi to v krabičce od nějakých musli, takže o nich nevím vůbec nic.
    Skus sa ho opytať aky nazov a vyhladaj si to na nete.
    Zisti si, či to je nočny protein alebo klasicky. Ja som bral moj klasicky proťak ráno, po treningu a večer.

  2. #1022
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420


    Odpověď: Re: Posilovna

    Citovat Původně založeno Toreto Zobrazit příspěvky
    Nepoškodi. Kreatin maš aj normalne v tele.
    ok dik:D takze to bude len prospesne :)
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  3. #1023


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna



    Tak jsem začal zase cvičit :)) Jinak pro rejpaly je to jen HDR efekt pro zvýraznění detailů.

  4. #1024
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno znedlob Zobrazit příspěvky


    Tak jsem začal zase cvičit :)) Jinak pro rejpaly je to jen HDR efekt pro zvýraznění detailů.
    pekne pekne len tak dalej:)
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  5. #1025
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697


    Odpověď: Posilovna

    big svali sedli, asi jsem závislej na shybech :D

  6. #1026


    Odpověď: Posilovna

    Já na klikách.

  7. #1027
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485


    Odpověď: Posilovna

    Ja som začal cvičiť podľa knihy Tréning väzňa, nemám nato 100% vybavenie aj ked to veľa nepotrebuje.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  8. #1028
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Bujak Zobrazit příspěvky
    Ja som začal cvičiť podľa knihy Tréning väzňa, nemám nato 100% vybavenie aj ked to veľa nepotrebuje.

    dik za inspiraciu ;) po vyplate hned kupujem

  9. #1029
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    Mam otazku na teba.. co si myslis o kreatine? je to prospesne alebo jak? kamos mi to odporucil na nabratie a vyrysovanie svalov.. tak ci to bude na nieco:D a ci mi to nejak neposkodi zaludok alebo tak:D
    Na vyrýsování bych to tak úplně neviděl.. A jestli si teprve začal cvičit, tak to neber, je to zbytečné, tělo si nejprve musí zvyknout, doporučuje se to cca po 7-8 měsíců, takže bych doporučil tak po půl roce intenzivního cvičení.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  10. #1030
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Na vyrýsování bych to tak úplně neviděl.. A jestli si teprve začal cvičit, tak to neber, je to zbytečné, tělo si nejprve musí zvyknout, doporučuje se to cca po 7-8 měsíců, takže bych doporučil tak po půl roce intenzivního cvičení.
    ono cvicim uz asi rok aj nieco.. ale intenzivnejsie som zacal este pred letom..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  11. #1031
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    ono cvicim uz asi rok aj nieco.. ale intenzivnejsie som zacal este pred letom..
    Na nabrání svalové hmoty je to dobrá věc, drží to v tobě vodu a jsi jak rambo, ale je to hlavně o přibrání, takže na rýsování asi neee..

    Někdo se ptal na dávky proteinu..
    Dávám ho 3x denně na doporučení velice dobrých tuzemských kulturistů, takže ráno, odpoledne a večer (mám to časově nastavené tak, aby mi to vycházelo s tréninkem).
    Plus na noc sypu kasein, což je vícesložkový protein, který se v těle rozkládá cca 7 hodin.
    Také to neznamená to, že když budete brát proteinové suplementy, tak že nemusíte jíst, stravu tenhle prášek nenahradí ani zdaleka, takže doporučuji k tomu zakomponovat nějaké to maso, tvaroh, vajíčka a podobná jídla, která vám pomůžou o moho více, než suplementace.
    Také samozřejmě spousty sacharidů 200-800g denně podle váhy a typu člověka a samozřejmě tuky..

    Na rýsování můžu doporučit sacharidové vlny, má to velice dobrý účinek, ale je to trápení a týrání sebe samého, chce to pevnou vůli. (nemluvím o těch samých, jako třeba ukazoval Tomáš Lukáš, to bylo rozmazlování, jinak je to o hodně těžší a na konci této diety budete rádi, že uděláte klik, protože bez těch sacháčů budete úplně vycucnutí)

    -----
    Také pak můžu doporučit spousty podpůrných látek např. T3, Clenbuterol, nebo Trenbolone, které vám v rýsovačce pomůžou opravdu hodně, jelikož je známo, že při rýsování dochází k velké ztrátě svalové hmoty, tyto látky vám hmotu pomůžou udržet tak, aby ztráty byly co nejmenší, navíc možná ještě něco přiroste, tyto látky mají minimální vedlejší účinky, jak např. agresivita, jebáky, vypadávání vlasů.
    (Kdyby se někdo rozhodl pro tyto látky, může mi napsat a já mu k tomu můžu říct víc, ale také bych všem předem doporučil prodiskutovat to se svým ošetřujícím lékařem..)
    (Je možné, že se někde v něčem pletu, nikde jsem to neopsal a vše píšu jen z vlastní zkušenosti, nebo ze zkušeností, které jsem sám zpozoroval.)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  12. #1032
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna

    Po mem poslednim prispevku mi prisly dotazy typu "pichas si to, nebo beres tablety?", "Co presne beres za steroidy?" atp. takze bych chtel zduraznit, ze ja jsem stale cisty (naturalni), ale hodne lidi, co se okolo me toci sypou a take se v tomhle vsem ted rejpu, protoze mam v planu udelat si kurz nutricniho poradce a chci o tehle vecech vedet co nejvic.. :-)

    Take tim nevyvracim ze nekdy v budoucnu sypat nebudu, vim na 90% ze ano, ale zatim to jde bez toho, navic to, ze budete brat podpurne latky neznamena, ze se pres noc vyspite a ono to poroste samo, musite makat stejne a jeste tvrdsim zpusobem, aby se projevily maximalni vysledky tech prostredku.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  13. #1033
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Po delší odmlce.. Vydržel tu ještě někdo cvičit do teď?
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  14. #1034
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    9 z 9 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Po delší odmlce.. Vydržel tu ještě někdo cvičit do teď?
    Pokud nevadí, že jsem začal včera, tak jo, vydržel.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  15. #1035
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Jak jsem 2 stránky zpět psal, hodně jsem spadl, kvůli drogám, holce, lenosti atp. teď už to zase jede 85 kg+ (v srpnu z 89-ti na 71)
    Pár fotek jak šel čas :D

    srpen 71 kilo


    Nějakej ten říjen





    Trénink v říjnu




    silvestr 2014



    A aktuálka 84,5 kila




    To jen abyste viděli, že jen tak neplácám a vážně dřu, jak jen to jde, můj den vypadá takhle-
    Jídlo->škola->jídlo->trénink->práce->spánek a pořád dokola (+ nějakej ten čas na píchání steroidů.. :D)

    Je to schválně zaměřené na ruce, protože jsem zalitej v objemu, takže postavu mám zprasenou, rýsovat začínám v únoru :)


    Citovat Původně založeno RedKnox Zobrazit příspěvky
    Pokud nevadí, že jsem začal včera, tak jo, vydržel.
    i to se počítá.. :D
    Naposledy upraveno Slunicko; 06-01-15 v 17:43.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •