Strana 70 z 79 PrvníPrvní ... 20606869707172 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1,036 do 1,050 z 1180

Téma: Posilovna

  1. #1036
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Posilovna

    jo, na jednu stranu je to obdivuhodný a uznávám každého, kdo na sobě takhle vydrží makat, ale na druhou stranu musím konstatovat, že po estetické stránce je tohle už fakt moc a nelíbí se mi to.

  2. #1037
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Re: Posilovna

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    jo, na jednu stranu je to obdivuhodný a uznávám každého, kdo na sobě takhle vydrží makat, ale na druhou stranu musím konstatovat, že po estetické stránce je tohle už fakt moc a nelíbí se mi to.
    je to jen 43 cm přes bicák, není to moc, možná to tak jen vypadá, jak je to oříznuté.. :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  3. #1038
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Posilovna

    Packu má pěknou to je zhruba velikost kam bych se někdy možná chtěl dostat a tam zůstat ..
    jinak taky jsem se to nějak snažil oprášit, ale jde to pomalu :D


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  4. #1039
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Packu má pěknou to je zhruba velikost kam bych se někdy možná chtěl dostat a tam zůstat ..
    jinak taky jsem se to nějak snažil oprášit, ale jde to pomalu :D
    Tak to musíš pořádně makat na vinicích.

  5. #1040
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Jde to pomalu, ale stojí to za to.. :D Všemu kde chceš něco dokázat musíš obětovat čas :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  6. #1041
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Posilovna

    Já si jedu svůj cvičební plán, který je značně omezen potrhanými vazy na obou ramenech (není to tak akutní jak se zdá). 2x týdně chodím plavat, 3x týdně běhat. Do toho jedu záda v leže (zvedání trupu a noh), biceps s jednoručkama, a nějaké to cvičení na břicho. Výsledky moc nemám, neboť cokoliv co nabouchám, tak hned vypotím na bazéně nebo při běhání. Plavu 40+ 25m délek klasikou. Naštěstí z toho nebolí ramena, tak je to jediný způsub jak trochou nabouchat hrudník a spravit záda. Běhám přibližne 50 minut a postupně navyšuji dávky kilometru, běhám tak, aby mi stačil dech, na začátek si dám tak 2-3km rychlejším tempem po rovince a pak přejdu do výběhu kopce. Proč to však píšu.... v dědině teď máme místo silnic kluziště a já nemám jak vybit přebytečnou energii. Koukl jsem se na utube na cviky na nohy a našel pěknou sestavu od Mika.

    Takže tu zakládám takovou menší challenge - kolik zvládnete serii ? Já jsem dal teda 5. Doporučuji u klas. dřepů nechodit až tak moc dolů, to co dělá on není zdravé a kazítetím kolena, maximální nejnižší uhel lýtk-stehno by měl být 90 stupňů.

    E: Pokud jste před tím necvičili nohy, tak to moc nepřežeňte, protože druhej den nebudete moci chodit
    Naposledy upraveno AlternativníPravda; 08-01-15 v 18:53.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  7. #1042
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Posilovna

    Né že bych si nad tvojíma fotkama slunce nějak hověl, ale pár ti jich zmizlo ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  8. #1043
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    vím, že zmizly.. :( Nemám žádné uložiště, kde by vydržely nějaký ten pátek, můžeš mi poslat něco, kam to můžu upnout, aby tam chvíli zůstaly? :D
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  9. #1044
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Jinak steroidy, přiznám se, že jsem zatím v jednoměsíční kůře a trošku jsem vyrostl, ale nic převratného, chvíli ještě budu pokračovat a uvidím, jak to půjde dál.
    Zatím je ta kůra trojsložková Testosterone propionate - 100mg/den klasika Trenbolon - 75mg/den a Stanozol - 50mg/den.
    Neplánuju na tom zůstat dlouho, spíš jsem byl zvědavej, co to se mnou udělá i když je ta kůra slabá a má minimum vedlejších účinků, celá kůra je 12-ti týdenní, pak pojedu zase dlouho bez toho. :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  10. #1045
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Posilovna

    http://postimage.org/ ten mě ješte nesklamal ..na steroidy se vyser


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  11. #1046


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Jinak steroidy, přiznám se, že jsem zatím v jednoměsíční kůře a trošku jsem vyrostl, ale nic převratného, chvíli ještě budu pokračovat a uvidím, jak to půjde dál.
    Zatím je ta kůra trojsložková Testosterone propionate - 100mg/den klasika Trenbolon - 75mg/den a Stanozol - 50mg/den.
    Neplánuju na tom zůstat dlouho, spíš jsem byl zvědavej, co to se mnou udělá i když je ta kůra slabá a má minimum vedlejších účinků, celá kůra je 12-ti týdenní, pak pojedu zase dlouho bez toho. :)

    to používáš v jaké formě..? Testosterone propionate se snad dělá jen v injekční formě ne? ale když uvádíš 100mg/den... tak mi přijde divný, že to máš v tabletách.. jinak si blázen, že toho žereš tolik v tabletách... zbytečně to zatěžuje játra.. lepší je půl na půl..
    Naposledy upraveno kaufly; 13-01-15 v 18:40.
    “Nepřestáváme si hrát, protože stárneme. Stárneme, protože jsme si přestali hrát.“

  12. #1047
    Expert člen Avatar uživatele Martin17CZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    COD:MW, USA- California
    Příspěvky
    434


    Odpověď: Posilovna

    Ja do posilky nechodim , jen doma dělam kliky,drepy,sklapovačky,pritahy :D

  13. #1048
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Tabletky, od mala mám fóbii z injekcí, takže mi to nedává jinou možnost, ale je to jen jedna krátká kůra, další plánuji až na září/říjen tohoto roku, za jednu kůru za čas ti to játra nezničí. :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  14. #1049
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Posilovna

    Zdravim, najde sa tu niekto kto by bol ochotny, mal cas a hlavne aby sa rozumel danej veci. Chcem vypracovat jedalnicek + cvicebny plan. Ponukam 50 + 50 eur. Dohodnut sa mozme najlepsie v PM.

  15. #1050
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Posilovna

    Citovat Původně založeno Eso./digl Zobrazit příspěvky
    Zdravim, najde sa tu niekto kto by bol ochotny, mal cas a hlavne aby sa rozumel danej veci. Chcem vypracovat jedalnicek + cvicebny plan. Ponukam 50 + 50 eur. Dohodnut sa mozme najlepsie v PM.
    Tady nehledej, jedinej kdo tu takový věci dělá jsem já a já vůbec nemám čas, už jsem to slíbil 2. týpkům, ale i to bude trvat ranec dlouho, protože jsem od rána do rána v tahu, ale líbí se mi tvůj přístup, že nabízíš peníze a nechceš po někom práci zadarmo, za tuhle částku seženeš cvičební plán i s jídelníčkem + možnosti tréninků od profesionálů a né od amatéra, jako třeba já ;)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •