Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazit výsledky od 76 do 82 z 82

Téma: fattal wh

  1. #76
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: fattal wh

    Boze, tak dlouho me ser, ja ti neco napisu a ty uz ani nebudes vedet ze si nakej ban dostal jak budes hotovej, ban si obchazel bezmala 9 mesicu tak si to ted nahradis a to ze mas dynamiku tu nikoho moc nezajima, vzdy se na to prijde a tohle uz budeme resit jinde jestli chces, psal jsem ti Xkrat ze si mas napsat zadost o unban jestli se ti to nelibi a nevim kolikrat ti jeste musim rict AHOJ abys pochopil ze je to uzavrene.

    a ze si cisty se neprokazalo, to ze jsi clear a skill ( :DDDDDDDDD) tu psali nejaky nonameove jak psal flash nikdo jiny ti clear nenapsal takze zase si tolik never.
    Naposledy upraveno Slunicko; 16-01-13 v 22:04.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  2. #77
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Re: fattal wh

    Citovat Původně založeno faTTal* Zobrazit příspěvky
    Řešilo se tady wh - prokázalo se že jsem čistý a uděláš z toho obcházení banu které neproběhlo trošku mimo tenhle theard..

    Ano, wh možná nemáš, ale určitě máš bany za cheating na nonsteamu a to je, jak jsem pochopil obcházení banu...Takže i kdyby jsi byl clear jako arijec, tak stejně ban budeš mít za výše uvedené důvody.

    Jinak párkrát jsem s tebou hrál. Je pravda, že jsi to dával, ale viděl jsem, že jsi steamák, tak už něco budeš umět, tak jsem tě ani nezkoušel spectovat.

    // Jinak souhlasim se vším, co napsal Slunicko a ty si ještě otviraš hubu.

  3. #78
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: fattal wh

    Než tady rozpoutáte 3. světovou: blbečkem jsi ho nazval první ty, Slunce.. A ještě následuje tard a retard. Nic proti, ale pokud nechceš, aby ti druzí psali to samé, neměl bys to psát ani ty jim ať je to kdokoliv.

  4. #79
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: fattal wh

    Ano ale ja mu nadavam proto ze je tak hrozne nechapavej az to neni hezky a furt tu bude mlejt to same dokola, a to ze dostal ode me ban, pak rekne ze jsem proti nemu zaujatej nebo co to psal ze si na nem vylejvam zlost tim me uz uplne dostal a to uz jsem chytil rapla a blbecek to opravdu je, to bylo hned po tom myslim jak napsal DIP, tebe by nenasralo kdyby ti nakej malej smrad kazil hru furt dokola a pak si kurva pride a jeste napise ze ma DIP a ze tu bude hrat fuert i po dvou perma banech?
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  5. #80
    Nováček Avatar uživatele faTTal*
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    102

    Re: fattal wh

    Takže když přejdu od jednoho dodavatele netu na druhý tak je to vlastně moje chyba že se mi změní ip jo?.. Tak nevím jak bys to řešil ty...

  6. #81
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: fattal wh

    Však jsi měl steam tak co to zase plácáš ?

  7. #82
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Re: fattal wh

    Citovat Původně založeno faTTal* Zobrazit příspěvky
    Takže když přejdu od jednoho dodavatele netu na druhý tak je to vlastně moje chyba že se mi změní ip jo?.. Tak nevím jak bys to řešil ty...
    zyxi, ty se divíš že mu nadávam? Předtim píše že má DIPku a teď tu mele že mění net, prostě si cheatoval a je mi u prdele na jakym netu si byl, i kdyby si byl na druhé straně republiky je mi to u prdele, ban si dostal a cheatoval si tím to končí, už to pochop
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •