Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 82

Téma: fattal wh

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: fattal wh

    Jzs o skillu tu ne,luvte, kdyz jsem videl ty fragy z toho videa tak je to skill stejne velkej jako hrac jmenem Player, nechci se ho dotknout ale nerikejte ze je skill, hraje podle me slabe a obcas ma stesti, pockame na dalsi dema ale je dost mozny ze mu ten steam nekdo zabanuje.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  2. #32

    Re: fattal wh

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...an-nick-faTTal

    Ja to na sebe nevemu... jde o steamaka a mame dukaz, ze zapnul na ns v dobe, co uz mel steam, takze by mel dostat ban na tenhle a i na vsechny dalsi steamy, ktery koupi. Kazdopadne by se to ale chtelo domluvit a mozna by bylo nejlepsi aby rekl rovnou Kotel, jak tohle banovat nebo nebanovat, ja o tom sam rozhodovat nehodlam. :)

    Jinak jak rek Slunicko... se skillem bych se tu radsi moc neohanel. Co sem videl ty videa, tak hraje vazne jak bot na to, kolik ma odehrano hodin na steamu. ;p "Stoprocentne cistej" tu rekli zatim jen nonameove a je to uplna blbost... ani bych se nedivil, kdyby si o to faTTal sam rek aby ho sem prisli kamici podporit. :)
    Naposledy upraveno Flash; 16-01-13 v 12:44.

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Odpověď: fattal wh

    Citovat Původně založeno faTTal* Zobrazit příspěvky
    "Fake?" nechápu proč si to tu dával nepotřebuju aby mě někdo vyzvedával. Nejsem skilla, ale normalní cs 1.6 player co to hraje pro zábavu... a pokud jde o toto movie, které jsem udělal z nudy tak ho klidně zkritizuj mě to nevadí... A jestli jde o mixy , cw.. tak dema střádám ale nemám na to čas dělat non-stop movie, ale je pravda bohužel to nejlepší jsem už dal ale nenahrával jsem... BTW: Tupelko a nevidím důvod tady házet zašlou minulost ikdyž si pořád za tím stojim že tam nic nebylo . a poprosím už o LOCK..
    Já jsem to vůbec nevytahoval jen mě jeden hráč požádal abych to tu dal , protože má ban na forum.
    E:Já neříkám , že by se neměl banovat :D a ani jsem nevěděl , že je tu tohle téma , ale take to našel ten co má ban na forku :)
    Naposledy upraveno Tupelko; 16-01-13 v 14:01.

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: fattal wh

    Tupelko, hlavne to neni zasla minulost, ban dostal v dobe kdy steam mel a banovat by se to proste melo jako u vsech ostatnich takze je to moc dobre ze si to sem dal a ja to klidne zabanuju jestli to neudela nekdo jinej, kdyz se to banuje ostatnim tak proc jemu ne? Kvuli jeho invisible skillu?

    a jeste si v klidu nepises o tom jestli ti verime nebo ne..kdo ti ma verit kdyz uz mas 2 bany za cheating a z toho jeden tady? Sice ten minulej je z nakeho zanikleho portalu ale to je v celku jedno..takze o duvere radsi nepis.
    Naposledy upraveno Slunicko; 16-01-13 v 14:14.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  5. #35
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181

    Odpověď: fattal wh

    Když se zabanuje ns, tak hráčům radíte aby si koupili steam. Sice to udělal s tím banem na ns vychcaně, ale stejně. Jak už většina napsala, že na nosmoke není žádnej důkaz, tak už asi nemá cenu řešit ban. Jen víc pohlídat jeho sidko a znovu zavést do tohoto nového vzhledu vyhledávání ns/sid, kde a na jakým serveru hraje hráč. Jak to bylo dřív.

  6. #36
    Nováček Avatar uživatele faTTal*
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    102

    Re: fattal wh

    Citovat Původně založeno FlashK Zobrazit příspěvky
    Ty movie na steam profilu sou spis k smichu, co si budem povidat... natocit default fragy na PUBU a chlubit se s tim na yt, mno nevim, imo fail. Ban na ns za aimbot to samy. Jenze my se tu ted bavime o wallhacku, kterej se z tohohle dema proste banovat neda. Nosmoke/16bit je neprokazatelnej a tohle demo je nedostacujici => cistej.

    Druha vec je, ze tenhle steam ma nejak dva a pul roku a ban na ns dostal >06-04-2012 - 10:41< to by znamenalo, ze chodil na kotelna haxovat pres ns v dobe, co uz davno mel steam a to je banovatelny jako obchazeni, aspon se to tak uz parkrat praktikovalo, co si pamatuju. Ted by se mozna chtelo dohodnout, jak tuhle situaci teda poresit, jestli je ten ban vazne jeho. :)
    1. Hele, asi takhle o těch movie co tam mám už jsem něco psal stačí si to znovu přečíst a nevím kde jsi vzal že se s tím chlubím to mi příjde absurdní..
    2. Měl bych důvod cheatovat na ns když jsem měl steam, na kterém jsem hrál i hraji.. ? Nepříjde ti to trošku postavené na hlavu ?
    3. když máte tolik podezření na ten zvaný silent tak proč jste to tu už nehodili?..
    4. važte podle sebe nebudu se tu hádat a zbytečně obhajovat něco co nemám když tu stejně polovina věří že to čisté nebylo.. a jestli mi chcete dat ban na steam tak to mi příjde už dost ujeté
    Naposledy upraveno faTTal*; 16-01-13 v 14:28.

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: fattal wh

    Proc bys asi hral na ns kdyz mas steam tyvole? To je fakt jak mluvit s konem, dostal si uz 2 bany za cheating a ja uz ti neverim ani nos mezi ocima a steam si v dobe banu mel takze takhle se banujou uplne vsichni, only je jedna vec kdyz nekdo cheatuje a pak si koupi steam ale druha vec je kdyz uz steam ma a stejne si cheatuje na Ns takze mi to moc ujete nepijde az na nej a ty jeho kecy..bhoper rikal ze sem dneska hodi dema co te tocil, kazdej jako ty neni ze skoly doma ve 12 hodin a taky si uvedom ze nezijou jen CSkem takze tu nejsou furt, proste si pockej ale ja bych ten steam banoval hned ale pockame si na tamto..

    ty dema ma shinobi ne bhoper, sry..
    Naposledy upraveno Slunicko; 16-01-13 v 14:46.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  8. #38
    Nováček Avatar uživatele faTTal*
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    102

    Re: fattal wh

    Když to řeknu hrubě tak jak vidím tak si jen další rozmazlený HERO ZA PC.. ja cs nežiju ja ho hraji jen pro zábavu a už vůbec ne od 12h jestli chceš takhle na mě narážet tak si posluš, ale jestli si admin tak by jsi měl někde mít své meze. Nestydím se za to že chodím do třeťáku..

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: fattal wh

    Kdyz to reknu hrube tak bys dostal pres drzku ani bys nemrkl, nerekl jsem nci spatnyho rekl jsem jen ze mas 2 bany za cheating a to ti ted mame verit ze si najednou prestal? A to ze jsem rekl ze je to jak mluvit s konem to bylo proto ze rikas kdyby se ti zabanoval steam atp. takovy postup je u vsech lidi ne jen u tebe i flash to psal takze klidek.

    a nerekl jsem nic co by porusovalo pravidla forka takze i kdybych admin byl nebo nebyl je to uplne jedno.
    Naposledy upraveno Slunicko; 16-01-13 v 15:25.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  10. #40

    Re: fattal wh

    Citovat Původně založeno faTTal* Zobrazit příspěvky
    1. Hele, asi takhle o těch movie co tam mám už jsem něco psal stačí si to znovu přečíst a nevím kde jsi vzal že se s tím chlubím to mi příjde absurdní..
    2. Měl bych důvod cheatovat na ns když jsem měl steam, na kterém jsem hrál i hraji.. ? Nepříjde ti to trošku postavené na hlavu ?
    3. když máte tolik podezření na ten zvaný silent tak proč jste to tu už nehodili?..
    4. važte podle sebe nebudu se tu hádat a zbytečně obhajovat něco co nemám když tu stejně polovina věří že to čisté nebylo.. a jestli mi chcete dat ban na steam tak to mi příjde už dost ujeté
    1. Nemam duvod to cist, napsal sem na to svuj nazor. Me zas prijde absurdni to vubec na to yt postnout a dat si to na steam profil.
    2. Neprijde. Prave mi to naopak prijde celkem logicky, ze si nechtel prijit o steam a nevedel si o tom, ze je to banovatelny pak i na nej.
    3. Hodil sem odkaz, kde ti hlavni admin portalu napsal, ze si cheatoval. Ja osobne bych pockal na jeho vyjadreni i v tomhle threadu, nez abych delal zavery.
    4. Muze ti to pripadat jakkoliv ujety ale uz se to tu takhle resilo nekolikrat... cheaty ti byly prokazany, kdyz si uz steam davno mel a hral na nem, takze je to standartni postup, at se ti to klidne zda postaveny na hlavu.

    Jinak argumenty, ze se tu cheaterum s nonsteamem radi, at si koupej steam a muzou zas hrat, si strcte do prdele, protoze do toho nevidite, navic to tu obhajuje clovek, co je registrovanej tejden, coz je fakt joke. Myslim si, deathrune, ze mas dost casu, nam tu radit, co a jak mame delat.


    @DarkAspect - Hele, nepamatuju si to... ted sem ten thread schvalne kouknul a jakoze nejak se mi to vybavilo, jenze na demo sem nekoukal a nejak sem faTTala celkove neresil, az teda do ted, protoze to smrdi cimdal tim vic. Chtelo by to uz nejak rozseknout.
    Naposledy upraveno Flash; 16-01-13 v 15:56.

  11. #41

    Odpověď: fattal wh

    Vyjádří se i Kotel ? ....

  12. #42
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: fattal wh

    To flash: Určitě si vzpomínáš na můj thread v AF, kde jsem dodal demo o fattalovi. To jak mu trhá cross je jak kdyby seděl za pc na sibiři. O tom banu na ns sem věděl dlouho a někteří to tu vytahují teď s tím, že to ani nevěděli. Tenhle kluk čistej rozhodně není a takových steamáků co zapli tu bylo hafo.

  13. #43
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181

    Odpověď: Re: fattal wh

    Citovat Původně založeno FlashK Zobrazit příspěvky
    Jinak argumenty, ze se tu cheaterum s nonsteamem radi, at si koupej steam a muzou zas hrat, si strcte do prdele, protoze do toho nevidite, navic to tu obhajuje clovek, co je registrovanej tejden, coz je fakt joke. Myslim si, deathrune, ze mas dost casu, nam tu radit, co a jak mame delat.
    Já jeho a ani tohle neobhajuju, jen jsem vypsal to co se tvrdí nějaký ten pátek. (kup si steam, hraj a zapneš tam máš ban zase a už nastálo) A ten moment mi stejně byl divný. Ale když 2 nebo 3 lidi napsali, že nosmoke záleží i na grafické kartě http://www.geforce.com/hardware/desk...geforce-gt-220 nebo na 16/32b. A už tohle neřeš dík, nevěděl jsem o druhým banu.
    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    2 bany za cheating
    Jsem myslel, že jenom jeden. Tak si to vyplejtval na tom druhým ns. > ban teď.
    Naposledy upraveno trew; 16-01-13 v 16:53.

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: fattal wh

    Deathrun, koukni se na jeho zadost o unban, tam mu nas sherlock predlozil i dalsi ban za cheating a tim se vlastne tamta zadost uzavrela..a ja bych tuhle nejradsi taky uzavrel ale aby vysel s tim co mu patri.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  15. #45
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: fattal wh

    já nevim, co se tu řeší. Jestli ten ban na NS je opravdu jeho a dostal ho už v době kdy měl steam, tak není co řešit. at je demo cisty nebo spinavy, obchazel ban. Stejně tu takhle skončil například i fetak sTeP. A s tím jsem taky dlouho hral treba war3ft a věřil jsem mu. Nakonec jsem ho potkal na AIMu s WH a dostal.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •