Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 37

Téma: oblíbení championi

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    161

    oblíbení championi

    Napiště své 3 nejoblíbenější championy pro každou roli podle mety (top, mYd or feed, jungle, adgerry a support) a proč jsou vaší oblíbení, jsem zvědav.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: oblíbení championi

    Na topu jsem vetsinou z Dariusem protoze je to OP hovado, na midu z veigarem hlavne kvuli ulti, kdyz je souper ad tak jsem v pici a na bot z carry ezraela ani nevim proc, prijde mi nejlepsi, supporta blitze hlavne kvuli grabu a do jungle shaca, ma nej gangy, vic oblibenych jich nemam ale kdyz mame premade team tak se to bere casto podle toho co jsem napsal.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: oblíbení championi

    Top - Riven (moj main, dobry champion na potahanie z low ela, dobry escape, harras, knockback, stun), Malphite, Shen (ultimatky, ktore dokazu otocit hru)
    (inak je to aj Vi, ktoru ale zatial nemam kupenu, ale hralo sa mi za nu velmi dobre, ked bola free)

    Jungle - Lee sin (zabavny gameplay, dobre ganky, mobilita), Amumu (ultimatka, ktora dokaze otocit hru, dobre ganky), Cho'Gath (dobre ganky, tanky aj bez itemov vdaka ultimatke)

    Mid - Orianna (ultimatka, ktora dokaze otocit hru, dobry poke, escape, dokaze pomoct teamu shieldom a speedom na engage/disengage), Ryze (harras, sustain, lahka farma, velky dmg a zaroven tanky), Ahri (dobry harras, sustain, dobra ultimatka)

    AD - Corki (hram len vtedy, ked naozaj musim, inak casom urcite kupim Gravesa)

    Support - Blitzcrank, Taric, Nunu
    Naposledy upraveno grEy; 25-01-13 v 15:58.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: oblíbení championi

    Top- Nidalee ako offtank ale AD nie Ap teemo ap/as Shen a Malph obajaka kvoli ultine a celkom dobremu harassu
    Jungle- Lee kedze mi pride strasne zabavny :)
    Mid- Velmi nehram ale ked hram tak Katarina lebo je to proste Kata
    Ad- Ezz dobra mobilita aj haras globalna ulti...
    Supp- Nunu lahky na zahratie a vo fighte vie urobit peklo s ultou :D
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: oblíbení championi

    Top - KhaZix - proste ma to zanho bavi a dobre sa snim da vytrikovat a damage uplne neskutocny
    Jungle - Amumu - hooky, ultina, plac a trieskanie hlavou dokazu urobit niekedy dobre peklo
    Mid - Brand, Kassadin, Katarina - too much op
    Adc - Draven - aj ked adc nehram ked nemusim lebo neviem dobre farmit ale chytat sekery ma dost bavi
    Support - Soraka - u mna jednoznacne soraka, pretoze s jej healom sa da dobre trollit a proste BANANA TOO STRONG!
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: oblíbení championi

    Tak to já hraju nejvíc MID- Mordekaiser :-) 1 vs 1 jsem s nim snad nikdy na midu lajnu neprohrál, ale tak sem teprve level 21

    jungler mě totálně nebaví, největší opruz....jinak hraju ted tu Kayle, přijde mi trochu OP? dál mam rád NuNu, Soraku, AShe....to je asi všechno :-D když si vzpomenu, editnu

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  7. #7
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047

    Odpověď: oblíbení championi

    Top - Nidalee - Dobře se mi za nu hrá a v levlu 6 s ultinou cougara je to op.
    Mid - Katarina, Akali - Obě dvě sou dost dobré na mid a skoro pokaždé to s nimi na mide vyhraji :) (1v1)
    Jungler - Amumu nemusím dále popisovat souhlasím s Lazikem
    Support - Zilean,Soraka Prostě supportka k pohledání zatím sem nedošel k lepším
    @Bia Fz Máš pravdu Kayle je op kámoš na ní má urobené masterky a dost dobré runy takže to za ní umí jako kráva. ;)

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: oblíbení championi

    Napíšu jich jen pár.
    Top-Darius (op ultina) ; Garen (ten je snad nesmrtelný a ta jeho pasivka dobře dobíjí)


    Mid- Katarina (Nemá manu a má refresh spellů) ; Karthus (Hodně pěkná ultia baví mě s ním farmit) ; Lux (plošná uti a má stun i slow)


    Bot-Miss fortune ( Strašně se mi líbí její pasivka na rychlost a dobře se mi ji ovládá)

  9. #9

    Odpověď: oblíbení championi

    shyvana - counterjungle a skvěla ultina,když je v teamu orianna uplně gg
    lee sin - mobilita , silna early game a ulti
    maokai - <3

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Odpověď: oblíbení championi

    Top - Akali, Pantheon (dobré hopsání s ulti :D), Kha Zix

    Jungle - Fiddle, Kha Zix, Lee Sin

    Mid - Talon, Katarina, Akali - hodně OP champové

    AD Carry - Draven, Sivir

    Support - Soraka - umí doplňovat manu a celkově je OP supp
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    27

    Re: oblíbení championi

    top Pantheon , Darius

    jung. - Shaco

    mid.- Katarina - akali a brand

    ADC - Draven-

    Support - Soraka , Blitz


  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556

    Re: oblíbení championi

    Top- Darius- dobrá ulti, OP ikdyž je tank, Nidalee- oštěp, dobrá ulti bez many, Tryndamere- Až je full build, což je u něho celkem brzo, je tak OP jako snad nikdo a jeho ulti, no prostě slast.
    Mid- Akali- Q, R a je dead, easy, dal jsem si s ní Penta, Syndra- Těžká, ale zároveň OP jako svině, Q má 3 sec cooldown, takže pohoda a ulti- OP, Lux- stun, slow, ulti.
    Bot- Ez- zvětšený range na Q a W, double flash, ulti, v pohodě champ, Caitlyn- ulti na "3" kilometry, dobré na dorážení:D
    Jungle- Xin- Nejlepší jungler, jakého mám.
    Naposledy upraveno akka~; 24-03-13 v 11:42.

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aspir3
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    V hajzlu boooy
    Příspěvky
    154

    Odpověď: oblíbení championi

    Já to takhle nerozděluju já hraju pouze na Twisted Treeline a tam hraju bud za Jaxe,Tryndamera nebo Mastera Yi ale ten hodně málo

  14. #14
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    192

    Re: oblíbení championi

    Top-Kha'zix(perfektní pasivka a velký dmg), lee sin(takové všechno v jednom)
    Mid-Katarina(nemá manu a celkově se mi její styl líbí),Anivia(Pasivka a velkej dmg)
    Bot-Lux

  15. #15
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    156

    Odpověď: oblíbení championi

    Koukám samej pro hráč :o

    Top: malph,trynda,poppy (ulti pro každý případ :))
    Mid: Master Yi,nidalee
    Bot: ashi,sivir
    Supp: soraka (op heal -.-)
    Jungle: Warwick,občas trynda (oba dokážou potáhnout hru,když je třeba)


    Chtel bych jenom rict ze nemam rad cheatery a proto chci dostat UNBAN... wallhack sice mam ale byl uz nainstalovany v mym CS 1.6 a nepouzivam ho. Dekuji
    AppleJuice

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •