Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 73

Téma: Otázky

  1. #31
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Otázky

    Neodpoví ti vůbec.

  2. #32
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Otázky

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    Neodpoví ti vůbec.
    to máš asi pravdu...nebo přečtou a dostanu ban, to by jim sedělo.. jsou to burani, prostě burani a já je nemam rád -.- jako by byl problém napsat na to scripty, aby spolu bojovali vyrovnaný týmy a byla ta hra aspoň trochu fér a o něčem, ne jenom o náhodě kdo dostane do týmu větší hovada...

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  3. #33
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Otázky

    Jenze nemuzes porovnavat normalku s rankedem kdyz to ma svuj mmr system

    E: Ja jsemto nikdy nestudoval nevim ani jak to bezi treba ti to tu nekdo casem vysvetli ale tim si projde kazdy vyhodou je ze kdyz clovek hraje tak se vytaha
    #ego #boost

  4. #34
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Otázky

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Dík, to sem potřeboval :-D Stejně jako sem dostal radu "co bys chtěl, je úterý.." to mě taky sundalo :-D ale stejně pošlu Riotu tenhle screen a napíšu jim "U think its fair?" sem zvědavej co odpoví... je*at lolko, du hrát countra (aneb: jak zabít jediný volný den mezi dvěma pracovními) xD
    Jde o MMR aneb match making rating. Když máš dobrý mmr, dostáváš proti sobě solidní enemy, ale zase dost bodíku za winy. Když máš špatný mmr, tak dostáváš průměrný hráče do hry a víc bodu za defeat, než za win. Prostě tě to skoro nepustí do další divize. To že máš špatný spoluhráče to je pičovina. Když máš koule tak to potahat jde, i když někdy velmi těžce. Ale když ty koule nemáš, tak ty rankedy nehraj a hraj normalky. Když máš 300 winu na normálech, tak nemůžeš čekat, že budeš někde v platině.

    Jinak ti určitě neodpoví, protože takových sraček je plnej google. Tímhle si ale prošel každej a ty jestli se teď nerozbrečíš a nevyjebeš se na to, tak možná budeš i někde výše, než v silvru 3 O:)
    Naposledy upraveno dtr; 31-07-13 v 02:25.

  5. #35
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047

    Odpověď: Re: Otázky

    Citovat Původně založeno dtr Zobrazit příspěvky
    Jde o MMR aneb match making rating. Když máš dobrý mmr, dostáváš proti sobě solidní enemy, ale zase dost bodíku za winy. Když máš špatný mmr, tak dostáváš průměrný hráče do hry a víc bodu za defeat, než za win. Prostě tě to skoro nepustí do další divize. To že máš špatný spoluhráče to je pičovina. Když máš koule tak to potahat jde, i když někdy velmi těžce. Ale když ty koule nemáš, tak ty rankedy nehraj a hraj normalky. Když máš 300 winu na normálech, tak nemůžeš čekat, že budeš někde v platině.

    Jinak ti určitě neodpoví, protože takových sraček je plnej google. Tímhle si ale prošel každej a ty jestli se teď nerozbrečíš a nevyjebeš se na to, tak možná budeš i někde výše, než v silvru 3 O:)
    Jde to potahat? Sorry, ale nevím jestli jde potahat když se brand na midu nafeedí na skore 25/2 asi ve 26 minutě protožesi běhá z lajny na lajnu a killuje si co se mu zachce myslíš, že se to dá potahat? to fakt ne.

  6. #36

    Re: Odpověď: Re: Otázky

    Citovat Původně založeno TheSeex Zobrazit příspěvky
    Jde to potahat? Sorry, ale nevím jestli jde potahat když se brand na midu nafeedí na skore 25/2 asi ve 26 minutě protožesi běhá z lajny na lajnu a killuje si co se mu zachce myslíš, že se to dá potahat? to fakt ne.
    Proboha, systém je udělanej tak, že každej je tam, kde patří. Když patříš vejš, seš schopnej potahat hru a ano, seš schopnej to udělat i sám.

    EDIT: Nejmenuje se to soloque jen tak, je to hlavně o individuálním skillu. Taky jsem si dřív myslel že patřim vejš a že mě tam drží špatný teamy, ale tak to prostě nefunguje.
    Naposledy upraveno Rixie; 01-08-13 v 22:29.

  7. #37
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Odpověď: Re: Otázky

    Citovat Původně založeno TheSeex Zobrazit příspěvky
    Jde to potahat? Sorry, ale nevím jestli jde potahat když se brand na midu nafeedí na skore 25/2 asi ve 26 minutě protožesi běhá z lajny na lajnu a killuje si co se mu zachce myslíš, že se to dá potahat? to fakt ne.
    Jo dá se to potahat, a jako názornou ukázku si můžeš vzít hru toho tvýho branda. Vyhral linku, roamoval. Čili svůj tým dokonale potahal. Kdyby si hrál jak brand každou hru, byl by jsi někde v diamondu a ne v bronzu.

    A největší chyba u hráčů v soloQ je ta, že 90% flamuje jak to jen jde. Když někdo zahraje špatně, tak se s tím vždycky dá něco dělat. Většinou místo toho aby s tím někdo něco dělal tak se do něj pustí.
    Naposledy upraveno dtr; 01-08-13 v 23:29.

  8. #38
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Otázky

    tell me more.. lidi co koukaji obcas na stream a maji 100 normal winu a mysli si jak jsou dobri flejmujou stejne jako ostatni a vsechno svedou na druheho.. to ze enemy midar beha po vsech lajnach a dostava killy svedci uz o tom ze je lepsi jak vy v te divizi co je protoze normalni clovek ma wardy nebo vi jak muze zahrat takze asi tak
    #ego #boost

  9. #39
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    66

    Re: Otázky

    25/2 v 26 minute? to ste mu na ten mid chodili snad dobrovolne, zjistit kdy da pentu ne?

  10. #40
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Odpověď: Re: Otázky

    tohle sem sem musel prostě dát :-D za celou hru mi nepřišel na mid ani jednou spoluhráč, enemy byli jen ve 4- mf hrála soloadc a náš bot proti ní prohrál 13:4 :-DDD how bad some players can be. všichni ty hráči měli přes 600 výher :-DD jedinej muj kill mi vyžral jarvan, když darius umíral na muj ignite po tom co sem přišel bránit top, kterej už měl za 18 minut poslední turetu xD s tím sem zabil navzájem a první chcípnutí bylo když mi v 15. minutě přišli na mid 4 enemy bez jedinýho ss :-D


    Citovat Původně založeno dtr Zobrazit příspěvky
    Když někdo zahraje špatně, tak se s tím vždycky dá něco dělat.
    Myslim, že né :-D Dvakrát sem tý druhý orianě na midu nechal asi 200 hp, ale to by musel přijít jungler; když budeš dostávat 4 hovna do týmu a proti tobě není stejný hovno jaký máš v týmu, neuděláš nic :-D Btw tento problém sem vyřešil tak, že v rankedu už NIKDY nehraju soloqueue a dycky beru aspon někoho schopnýho jedině do dua. Páč ranked a normal se neliší vůbec v ničem, kromě toho, že v rankedu mi za takovýhle * ubejvaj body do ligy.
    Naposledy upraveno BiA Fz; 15-08-13 v 10:37.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  11. #41
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Otázky

    tady rikas jak jsou tvoji spoluhraci spatni ale ze by si vyhral linku ty sam to taky ne.. To tu bude vzdycky ze nekdo kdo je chytrej jak radio bude kazdyho flejmit za to ze to proste neumi i kdyz sam nedokaze vyhrat linku
    #ego #boost

  12. #42
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Otázky

    Za všechno můžou ostatní, je mi to jasný, hlavně že jsi stačil všechny si mutnout a reportnout, mimochodem co to dělá v otázkách?
    Naposledy upraveno karl0b; 15-08-13 v 12:46.

  13. #43
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Odpověď: Otázky

    Citovat Původně založeno vedouci venny Zobrazit příspěvky
    tady rikas jak jsou tvoji spoluhraci spatni ale ze by si vyhral linku ty sam to taky ne.. To tu bude vzdycky ze nekdo kdo je chytrej jak radio bude kazdyho flejmit za to ze to proste neumi i kdyz sam nedokaze vyhrat linku
    Citovat Původně založeno Noxian Zobrazit příspěvky
    Za všechno můžou ostatní, je mi to jasný, hlavně že jsi stačil všechny si mutnout a reportnout, mimochodem co to dělá v otázkách?
    Ptal jsem se, kde můžu nahlásit Riotu, že nedokáže udělat fair matchmade a že každej zápas je jen o tom, kdo dostane do týmu větší feedery a proto je ta hra o ničem :-)
    Když ti na lajnu choděj od desátý minuty jungleři s 3-1 tak bych tě chtěl vidět, jak tu lajnu vyhraješ, když tobě za celou hru nepomůže nikdo :-) Věř mi že sem dělal maximum a dvakrát se mi enemy Oriana vyflashnula z killu s 200 hp. Ale to je jedno jak si dobrý, když máš v týmu hovna, neuděláš nic a můžete tu 10000000X tvrdit, že dokážete sami potahat celou hru, je to k smíchu. :-)

    Hru můžete potahat v případě, když ostatní neprohrávají svoje lajny, stačí, když je jen drží 0:1, max 0:2. Ale když máš tři lidi v týmu co mají po patnácti minutách 1:5 a tři turety dole k tomu, tak můžeš říkat jak to potaháš, ale když se do tý situace dostaneš, tak neuděláš vůbec, ale vůbec nic a to je prostě fakt. A to chci napsat riotu. + ani nemluvím o tom, že v každý druhý hře je typ, který je pul nebo celou hru afk.

    Funguje to i opačně, když hraju třebas dariuse na topu a pl powa naproti mi dá turetu a 4 kily aniž by mu jungler pomohl, to vše za 12 minut, tak je jasný že pak pudu pomoct na ostatní lajny a je to taky gg, prakticky už jen otázka času. Mid top jungle hrajou třeba 0:0 a ti 3 enemy za to taky nemůžou. ;) Všechno rozhodne nejslabší článek řetězu a riot nedokáže spojit do hry stejně silný hráče a dá třeba gold 4 gold 4 bronze 5 proti třem silver 1. silverové se nafeeděj na lamce páč mezi nima a goldama neni takovej rozdíl a je to bg.
    Naposledy upraveno BiA Fz; 15-08-13 v 13:44.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  14. #44
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    66

    Re: Otázky

    mozno by nebylo na skodu popremejslet nad roamovanim linek, ktere na tom nejsou az tak dobre :) navic kdyz prohravas i svoji vlastni lajnu

    kazdopadne report a mute je taky moznost, jen je to divny ze takovej nervak dela admina(moderatora)
    Naposledy upraveno ixtyn; 15-08-13 v 15:32.

  15. #45
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Otázky

    jasny no tak to svedeme na to ze mela flash a ty ne potom to svedeme na riot protoze se nezajima o to jak ti hraci ve skutecnosti hraji jestli na to maji ten "skill" pak vlastne prisel jungler co se nafeedil nekde na botu a jelikoz wardy jsou useless nedavaji dmg tak dal fre gank takze report all this team suck i am pro takze vlastne jde o to ze "ja jsem ten co dostane vzdy ty spatny spoluhrace"
    #ego #boost

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •