Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 73 z 73

Téma: Otázky

  1. #61
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Otázky

    Leblanc měla damage, vůbec ne jejich adc, který ste nafeedili na botu :-D to proč naše adc neudělalo dmg, páč jeho ochrana od tanka a suporta byla nulová, to už sem ti psal ve hře. já to sám potahat nemůžu :) Kluci, s váma 1 on 1 kdykoliv, a pak sem postujte ty screeny, jak dostanete na prdel jo? :D



    nějaká flashka co nedonese wardu k baronovi mi tu bude psát, že leblanc dělala v tf damage :-D

    edit: co se týče ezreala a screenu, který ixtyn tak zkušeně vygooglil a rixie tak bronze V league skilersky okomentoval- jak vy zkušení hráči víte, bez ward later game vyhrát nejde :) jelikož v týmu nebyl nikdo kdo by je kupoval a namísto supporta se trollpicknul doubletop, hrál sem solobot ezreala adc + suportoval sám sebe i team a nakonec jsme to vyhráli :) možná i proto, že sem wardoval barona a draka, kterýho nám nesebrali :-)
    Naposledy upraveno BiA Fz; 16-08-13 v 10:58.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  2. #62

    Re: Otázky

    ADcko odeslo z lajny s 1/3, ty idiote a ten jeden, koho zabil, byl ten Volibear, tak se prober. Vsichni sme se ti vcera na tom tsku vysmali, jakej si dement... nemam k tobe komentar. Jestli si zapomel, tak nase lajna byla pushnuta az k jejich base turrete. Celou dobu sme z tebe meli prdel, protoze sme cekali, jak budes brecet a budeme ty spatny my, coz tak nakonec bylo a ted budeme mit este vetsi, kdyz tu nakonec zabijes, ze to sam nepotahas. To, ze si tam do nich pokazdy nabeh jak nejvetsi hero, dal damage a zas umrel, to je fakt worth no. Si k smichu a pise ti to tu kazdej... co uz, dementovi demenci nevymluvis. Ocividne i kdyby nas bylo dalsich dvacet, tak se nam to nepovede, takze to nema cenu. Necham te v tom, ze si skill a ostatni ti to kazej, asi to tak bude no. Napis tomu riotu a pri nejlepsim jim i rekni, ze vzdycky kdyz picknes annie, tak je proti tobe leblanc, s tim by taky meli neco delat, protoze pak vlastne nemas sanci. xD

    btw, ten Draven byl platina 3 a tvoje LeBlanca silver 2, takze i kdybych to nafeedil, tak se muzu vymlouvat na matchmaking, jako to delas ty... jenze se tak nestalo ale ty sis uz na zacatku pripravil vymluvu aby ses z toho pak moh vykecat. Uz celkem klasika po tom, co sem si precet vsechny tvoje posty v tomhle threadu, co si budem povidat.
    Naposledy upraveno Flash; 16-08-13 v 11:03.

  3. #63
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Otázky

    Citovat Původně založeno Flashh Zobrazit příspěvky
    To, ze si tam do nich pokazdy nabeh jak nejvetsi hero, dal damage a zas umrel, to je fakt worth no.
    aha, proto sem 2x jako jedinej přežil v těch teamfightech a sám pak bránil base proti 2-3 enemy co to přežili :-) to je zajímavý jak se ti v hlavě pletou vzpomínky na tu hru a nemáš co říct, když vidíš, že tu dmg nedělala LB ale Draven :-) aha ted za to může jungler, předtím já, nakonec to bude daduška? :-)


    EDIT:
    Citovat Původně založeno Flashh Zobrazit příspěvky
    btw, ten Draven byl platina 3 a tvoje LeBlanca silver 2, takze i kdybych to nafeedil, tak se muzu vymlouvat na matchmaking, jako to delas ty... jenze se tak nestalo ale ty sis uz na zacatku pripravil vymluvu aby ses z toho pak moh vykecat. Uz celkem klasika po tom, co sem si precet vsechny tvoje posty v tomhle threadu, co si budem povidat.
    aha, a kdo byl platina 3 u nás? nikdo pokud vím, určitě, co jsem viděl. u nás nebyl nikdo ani z goldu. a jsme u toho co tu píšu, že riot neumí udělat matchmade, protože rozdíl úrovně mých spoluhráčů a protihráčů byla víc než liga.
    k tý výmluvě jsem si přizval dalších 600 lidí, jenom abych se měl na co vymluvit, že annie je slabá proti LB, bravo, tys mě odhalil!


    budu ignorovat tvoje komentáře ke mě, ale rád tě vyvedu ze všech ostatních omylů, ve kterých žiješ, a to že se spolu smějete na ts za to vám tleskám, smích dělá přátele a prohlubuje lidské vztahy, asi tak.. :D směj se třeba od rána do večera, mam tvuj smích víš kde, protože se směješ vlastní blbosti :)
    Naposledy upraveno BiA Fz; 16-08-13 v 11:14.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  4. #64
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    66

    Re: Otázky

    Lolcounter rika za vse proste te countruje takze nemame sanci. Nafarmim si 140 cs za 40 minut a budu doufat ze to nekdo potahne, sem jen annie ktora dostala countra (myslenkove pochody na urovni moderatora) :( kazdopadne z goldu sem tam byl ja.

  5. #65

    Re: Otázky

    Kde sem ty kretene rek, ze za to muze jungler? Ze tam jednou umrel a dali sme dva killy za jednoho neznamena, ze neco posral. Lajnu si posral jen ty, top ixtyn vyhral a bot sme taky vyhrali. Vzpominky se mi rozhodne nepletou, smali sme se ti celou hru, protoze ty mas fakt potrebu jen brecet a svadet to na ostatni. Ze sme to pak posrali byla chyba nas vsech, jen idiot jako ty to muze svist na wardy, kdyz meli dva oracly a my sme byli nacpany v nasi base a nemeli jinou sanci nez defovat a fightit pod turretama. Kdyz si tak chytrej, tak priste tu wardu k baronovi dej ty aniz bys v ty jungly umrel. V ty chvili sme si na ts fakt rekli vsichni to samy... jak nekdo muze bejt tak blbej a picovat do ward, kdyz sme 5 minut nevylezli z baze. Nechapu tvoje herni mysleni... ocividne zadny nemas, nebo nevim. Jestli takhle pises kazdymu v kazdy hre, tak se fakt nedivim, ze mas potrebu psat Riotu. Ses presne jeden z tech, co se celou hru budou vymlouvat na ostatni ale vlastni chybu si nepriznaj. Ja nerikam, ze sem v mid gamu zahral dobre, failnul sem tam v jednom teamfightu ultinu, moh sem zastunovat vsechny, dostal ho jen jeden ale do vision picuj, az budes vedet, o cem ta hra je. Meli sme wardu jak u barona, tak stejne po cely nasi jungly ale proti dvema orcalum a takovymu zergu to fakt nejde a rikej si co chces. Vcera sme presne tohle resili... ze se budes hadat o hovnu a je to tu. Ses neuveritelnej idiot a ma z tebe prdel kazdej, kdo tu ty tvoje hovna cte. Asi ti to je jedno a zijes si ve svym svete ale na vsech tvych postech se ujebavame uz peknou dobu... at uz v tomhle topicu, nebo v ty epicky Lasce. Na zaver ti sem prdnu xD a tim to pro me konci. Je to presne tak, jak to mas v tom podpisu... s tebou se ale klidne muze hadat 10 lidi a stejne budou dementi oni a ty mas svuj nazor, kterej je vzdycky pravdivej.

    E: Jeste k tomu screenu... kazdej dobrej hrac ti rekne, ze je to prvne o skillu a az pak o counteru, jenze ty si radsi najedes na net a vyscreenujes picovinu, kde ty sipky stejne odklikavaj jen stejne ubreceny retardi jako si ty, protoze dobrej hrac tohle nema zapotrebi, jen aby si mel vymluvu, takhle se nikdy vejs nedostanes, kdyz porad budes uz predem rikat, ze to nejde. Mel si polovicni farmu, dostal si na lince 1/3 a budes mi tu psat neco o counteru. Kdyz vis, ze je to tak spatny, tak to muzes porad hrat uplne defenzivne. Farmu budes mit minimalne porad stejnou a aspon nenafeedis. Jenze tvoje herni mysleni je uplne mimo, jak sem rek, takze se radsi budes dal vymlouvat a brecet, chapu. Opakuju, ze v lolku jeste nemam takovej skill abych se tu s nekym rovnal, na 1v1 vubec ale s klidnym srdcem muzu rict, ze na to, jak mas silny kecy, hrajes uplny hovno a jen brecis, ze sou vsichni spatny, jen fantozel carry hard, coz ti tu potvrdi kazdej, kdo to cte i z o mnoho vyssich divizi nez si ty.
    Naposledy upraveno Flash; 16-08-13 v 13:43.

  6. #66
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Otázky

    Citovat Původně založeno ixtyn Zobrazit příspěvky
    Lolcounter rika za vse proste te countruje takze nemame sanci. Nafarmim si 140 cs za 40 minut a budu doufat ze to nekdo potahne, sem jen annie ktora dostala countra (myslenkove pochody na urovni moderatora) :( kazdopadne z goldu sem tam byl ja.
    taková otázka ot: tebe do toho goldu vytáhl kdo? :-) ne, ted vážně, gold a platina je pořád rozdíl a hráč z platiny neměl v tý hře co dělat, to byla úplně jiná úroven. musím frčet, čeká mě spousta práce, ještě dodam, že ze 17 kilů co sme za tu hru dali, jsem 6 udělal sám a na 5 jich asistoval, ale jak říkám, hru nemůže carry jeden člověk, ale minimálně dva (pokud to momentálně není master Yi) - od toho jsou AP a AD carry.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  7. #67
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Otázky

    Divize skill neurcuje, to je naprosta picovina, kterou si mysli vsichni deti do 12 let hrajici lolko, predevcirem jsem hral na topu s kennenem proti plat 2 nebo 3 rengarovi, dostal ani nevedel jak, mezi tim byl na botu jeste diamant 5 a byl to naprostej easy win I kdyz jsem se do ty hry vazne bal jit..

    Btw kde si. Domlouvate ty hry? Taky bych se obcas zapojil kdyby to nevadilo.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  8. #68
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Otázky

    bohužel gold a platina není takovej rozdíl
    #ego #boost

  9. #69
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Otázky

    ale máš rámeček a to se počítá

  10. #70
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Otázky

    tak ja mam ramecek ze silveru a kdyz dostanu teda za tuto sezonu z platiny kdyz se tam dostanu tak vlastne budu mit ego boost protoze pres divizu a to se vyplati
    #ego #boost

  11. #71
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    66

    Re: Otázky

    do goldu me nepotreboval vytahat nikdo, kazdopadne ty na tom budes jinak.
    porad obdivuju jak musis byt retardovanej ze ti jednu a tu samou vec musi vysvetlovat 6-7 lidi a ty porad jedes svoje hovna
    1v1 si nas tady ovsem vsechny rozetres, tak nevim proc se tady nejakou kotelnou vubec zaobiras. highway to lcs
    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    taková otázka ot: tebe do toho goldu vytáhl kdo? :-) ne, ted vážně, gold a platina je pořád rozdíl a hráč z platiny neměl v tý hře co dělat, to byla úplně jiná úroven. musím frčet, čeká mě spousta práce, ještě dodam, že ze 17 kilů co sme za tu hru dali, jsem 6 udělal sám a na 5 jich asistoval, ale jak říkám, hru nemůže carry jeden člověk, ale minimálně dva (pokud to momentálně není master Yi) - od toho jsou AP a AD carry.
    Naposledy upraveno ixtyn; 16-08-13 v 12:36.

  12. #72
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    3

    Re: Otázky

    csko.cz | Bia 'fantozel' Fz zelenyyyyyy *(fantomas)*: Proc tu vubec argumentujes nejakym debilnim lolcounterem, kdyz si na Annie postavis Rylais... Ale tak ty to asi celkove nejak neresis, akoze co postavit, right? http://www.upnito.sk/imggal.php?view...d8320525193539

    Ale tvoje zelenaaaaaaaaaaaaaa taktika je samozrejme dostatecne zkokotnena a ma vic vrstev, takze dal - chces kontaktovat riot, ze ma spatne udelanej matchmaking? Protoze tak maly studio s lidma, ktery to delaj poprvy se urcite mohlo v necem seknout, ze jo.. No zkus jim napsat dopis, urcite ti podekujou za napad a poslou ti firemni propisku... Vidis, aky sarkasticky som? Takovy som, ked je nekdo takovej kokot, ze si prohru oduvodni shitstormem jako tohle... K tomu screenu, aby to nebylo uplne offtopic (je to offtopic, jenom ti seru na hlavu, kretene, hé), Draven jako adc ma uplne jinou formu dmg, nez LeBlanc.. Ta na svoje kombo musi cekat, Draven az na positioning muze davat dmg neustale... Takze yeb, LeBlanca dala dost dmg na to, jak ma udelanej kit... Ale pointa je, ze bys mel prestat psat takovyhle sracky, mozna prestat hrat a urcite prestat dejchat, pls?

    Slunicko: Divize skill urcuje az po vetsim mnozstvi odehranejch her, jelikoz se odviji od mmr (velky mmr = vic bodu za win = vetsi skok v divizi). Elo bylo presnejsi, ale i tohle funguje, kdyby to bylo jakkoliv rozbity, tak by to tam nebylo (A pokud se to zna jednomu cloveku z tisice jako rozbity, tak ma smulu, lebo tak)

    /e: Lebo je zelenyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy fantomas debilni moderator, nejdou attachmenty, takze jsem prisel o 50 sekund zivota editovanim. Diky moc, zmrde
    Naposledy upraveno eXeee; 16-08-13 v 13:37.

  13. #73
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Otázky

    vidim že máte hodně kamarádů, jste skvělá parta, a když si něco mezi sebou navzájem říkáte, tak tomu začnete i věřit, ačkoliv čísla vypadají tak jak vypadají. další diskuse je zbytečná.
    závěrem, s lidma co sem viděl hrát si to rád rozdám 1 vs 1, pak uploadneme screenshoty a můžeme se bavit o skillu. nemám zapotřebí poslouchat něčí neopodstatněné urážky :-) já nikoho neurážel, položil sem otázku a takové naprosto bezpředmětné reakce jsem nečekal. jelikož došlo k porušování pravidel a exeee, kterej vůbec nevim kdo je, tu začal být příliš vulgární, vlákno zavírám, aby nebylo potřeba rozdat více banů.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •